Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Szukam kurtki na zimę. Czy ktoś z was miał do czynienia z modelem Red Nose od Pitbulla?



http://www.hoolishop.pl/kurtka-pit-bull-red-nose-winter-jkt-p-716.html



Chodzi mi głównie o jakość wykonania i czy jest ciepła.



Podobno zima ma być mroźna a ja jestem raczej ciepłolubny.



Dzięki za pomoc!
 
Test bo slowik mowi ze nie mozna tutaj postow dodac.







Edit down: I z ciekawostek dodam ze na tym 50 style dostepna jest marka obuwia LUGZ co moze byc kolejnym atutem dla hardcorowych fanow mma ;).



 
Co do obuwia to polecam sklep 50style, to outlet z opcją zakupu online, może wyboru zimowego obuwia nie robi wrażenia ale myśle, że każdy powinien coś dla siebie wybrać no i mają u sibie markę Timberland (wybrane modele). Dajmy na to ten :


obuwie,turystyka,timberland-euro-rock-hiker,44084909-big.png


w cenie 379zł. A czasami można trafić na naprawdę fajne przeceny.
 
warto zwrócić uwage na modele z przyszywaną podeszwą. Mój brat pracował w obuwniczym, wiec wie chyba co mówi i jak narazie się to sprawdza
 
to co pytał @kozim i @Zlatan, mój kumpel ma tę kurtalę, przymierzałem również i jest to kurtka bardzo elegancka bym powiedział. Jakby nie było nazwy pitbull na kurtali to bym nie powiedział, że to takiej marki odzież. Śmiało polecam.
 
Pany kurtki zimowe najlepiej kupować w styczniu, są już poprzeceniane, a często bywa, że w grudniu nie ma jeszcze śniegu a jak jest to niezbyt długo więc czasami naprawdę warto poczekać. W Diversie dwa lata temu udało mi się kupić nowa kurtkę na którą się czaiłem za pół ceny. Co do butów z szytą podeszwą to racja, są dużo trwalsze.
 
@słowik o ile ktoś ma coś ciepłego żeby do tego czasu na grzbiet zarzucić to dobra rada : D
 
Rowniez szukam kurtki na zime, jednak 400zł to jak dla mnie troche za duzo xD



Ogolnie zamkneli jakis czas temu fajny sklepik, gdzie do tej pory kupowalem- rapper sie nazywal, ceny mieli przyzwoite i kurtki tez dobrze sie trzymaly. Teraz przegladalem sobie po necie, ale nic ciekawego nie znalazlem, jedynie z croppa. . . wpadla jako tako w oko: http://sklep.cropp.com/odziez-meska_6/kurtki_58/kurtka-meska_41908.html/s/pcreateddate/a/11631 to moze jutro sie przejade przymierzyc i sprawdzic jak sie prezentuje ;]
 
ja zapierdalam chyba czwarty rok w tej samej i nie wyobrażam sobie zmiany, nie ma tylko podszewki w kolorze orange żeby nie prowokować : )



6699.jpg
 
Ja właśnie chodzę w normlnych (prostych?) kurtkach, ale za rok mam chęć kupić pikowatą :D
 
ja zapierdalam chyba czwarty rok w tej samej i nie wyobrażam sobie zmiany, nie ma tylko podszewki w kolorze orange żeby nie prowokować : )


Chyba zimy dawno w Polsce porzadnej nie mieliscie bo jak ty dajesz rade w tej cieniznie po mrozie poginac to wspolczuje :) O ile to jest CWU 45 :)
 
na miejskie wyprawy ze spokojem we fleku daję radę, jedynie jak gdzieś poginam na dłuższe mroźne wyprawy typu ryby na lodzie to oczywiście kurtka z kapturem za dupę : )
 
Hm... Nie ma co kupować kurtki co roku...







Ja poginam drugi rok z rzędu w tej kurteczce i jest mega... Świetna jakość wykonania.







http://supersklep.pl/i140829-kurtka-massdnm-marathon-graphite
 
jak narazie najlepeiej wyszedłem na kurtce ze sklepu militarnego, materiał jakby to z namiotu było zrobione ale za to super kurtka nie do zajechania. Przezyła kilja ciekawych sytuacji, aż dziw bierze ile wytrzymała :D Podobną miał Deniro w Taksówkarzu.
 
ktoś może polecić jakiś wiarygodny internetowy sklep, bądź allegro z abercrombie ? głównie mi chodzi o bluzy i swetry
 
z oficjalnej ? z ameryki północnej nie będę importował trzech lub czterech sztuk odzieży : ) wolałbym z Polski i jakiegoś nie mam upatrzonego modelu ani wzoru, poproszę wybór szeroki ; )
 
Wiem, ze z samymi sklepami stacjonarnymi do niedawna bylo krucho i jedyny byl w Londynie. Nie wiem jak jest teraz, ale podejrzewam, ze nie bedziesz mial zbyt wielu opcji, zreszta drozsze marki zwykle oferuja wysylke za friko. Zamawiajac w Polsce obawialbym sie podrobek ;)







https://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/CustomerService?textKey=HELP_SHIPTOCOUNTRY&catalogId=11556&langId=-1&pageName=ship-to-country&storeId=19159
 
http://www.diversesystem.com/kolekcja-meska/koszulki/koszulka-atlanta-dext-0214.html#bialy - specjalnie dla fighterów t-shirt :)



Polecam spodnie tej firmy, nie polecam butów (fajny wygląd, słaba jakość)
 
Ja miałem kiedyś jeansy Diverse i nie wspominam dobrze. Szybko się sprały i przetarły. Ale to było pare dobrych lat temu, może poprawili jakość.
 
Ja miałem 1 parę, teraz mam drugą i jest z nimi dobrze. Może zależy od modelu. Znacznie gorzej wspominam jeansy z takich firm jak Reserved, Cropp, House - tragedia. BigStar jeszcze ma w miare dobre jeansy, jednak jak byłem ostatnio to same przyciasnawe i nie moglem dobrac :/
 
Marka Diverse mi w ogóle nie podchodzi. jedyne co tam kupowałem to bojówki. ale to już starsze czasy. Jeansy kupuję w sklepach NewYorker - Smog chyba tam dla nich jeansy robi. Dobrze mi się je nosi.



Jeśli chodzi o buty, to staram się być wierny firmie Nike. Nosiłem buty z takich sklepów jak Cropp itp. Tanie są, ale jakościowo nie ma porównania. Gdy ponownie zakupiłem Nike to czułem , że nogę mam w innym wymiarze:)



Dzis przyszły moje pierwsze dresy w życiu jakie sobie kupiłem. Oczywiście za małolata jakieś tam były, ostatnio dostałem takie po domu i mi przypasowało. Kupiłem w Urban City i są zajebiste:) Cały sezon w tym roku w dresach będzie, a co, wolno mi po kilkunastu latach wbijania się w glany, skóry i ćwieki :D Od jakiegoś czasu, mój styl noszenia zmienił się na tyle, że nikt by nie pomyślał, że w sercu mam diabła a w żyłach smołę - łysy łeb, lajtowy ciuch, zalatujący nieraz hh a w słuchawkach Behemoth. Ale dobry polski rap oczywiście też kupuje:)
 
Back
Top