Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

ktory zegarek wybrac?

zegarek-casio-mtp1308l-1a.jpg

zegarek-casio-mtp-1192a-1av.jpg

zegarek-casio-mtp-e301l-1b-50wr-gratis-wysylka.jpg

zegarek-casio-efr-532l-1a.jpg
 
@Overhood wiadomo, mi pasek poszedł na szwie ale to bywa że zegarek noszę w trudnych warunkach. Solidn wykonanie, dobra stylówa, czego chcieć więcej. Jak go wypoleruję szmatką to się błyszczy jak psu jajca.
 
polećcie jakieś dobre okulary przeciwsłoneczne, bo kompletnie się nie znam. Idzie kupić do 200 zł takie żeby nie stracić wzroku?
 
polećcie jakieś dobre okulary przeciwsłoneczne, bo kompletnie się nie znam. Idzie kupić do 200 zł takie żeby nie stracić wzroku?
Ja ze swej strony mogę polecić okulary przeciwsłoneczne Gianfranco Ferre. Kupiłem za lekko ponad stówę klasyczne aviatory w Paris Optique i od trzech lat jestem megazadowolony. W słońce możesz się gapić i z 5 minut i Ci to absolutnie nie przeszkadza.
 
@Karateka@
Proszę bardzo, nie był drogi, ale sobie go kupiłem na wakacjach za wielką wodą, jest przede wszystkim solidny, elegancki, bez zbędnych wodotrysków i wygląda zacnie i przy dresie i przy garniturze.
fossil-dean-chronograph-silver-dial-stainless-steel-mens-watch-fs4788.jpg

Fossile to zajebiste zegarki. Mój przeżytł nawet wypadek ciężarówki którą jechałem :D W przeciwieństwie do dżi-szoka mojego ziomka:lol:
 
Ostatnio chciałem kupić jakieś fajne spodnie. Poszedłem do kilku sklepów: New Yorker, H&m, Reserved i nigdzie nie mogę trafić czegoś w moim rozmiarze... Wszystkie spodnie albo się opinają na łydkach albo na udach... Masakra, co to się dzieje... Wiecie w jakim sklepie kupie coś fajnego w normalnej cenie?
 
Ostatnio chciałem kupić jakieś fajne spodnie. Poszedłem do kilku sklepów: New Yorker, H&m, Reserved i nigdzie nie mogę trafić czegoś w moim rozmiarze... Wszystkie spodnie albo się opinają na łydkach albo na udach... Masakra, co to się dzieje... Wiecie w jakim sklepie kupie coś fajnego w normalnej cenie?
Cubus, House mają trochę większą rozmiarówkę od reszty.
 
Back
Top