Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Jeżeli uważasz, że to są oryginalne produkty to jesteś strasznie naiwny. W takim razie takie koszulki równie dobrze możesz sobie zamówić na aliexpress czy jakimś innym chińskim gównie za 3 dolary. Po co przepłacać.
no tak kilka tysiecy pozytywnych komentarzy, legalny biznes od kilku lat i podroby sprzedaje
idz do policji bedziesz mial grubsza sprawe :facepalm:
 
Ty jednak nie jesteś naiwny. Ty jesteś po prostu głupi.
ty myslisz, ze jestes madry, a robisz z siebie debila w kazdym poscie
uzyj troche mozgu i pomysl po co gosc co sprzedaje podroby mialby sprzedawac glownie dresy everalsta, ale wiem to za trudne
 
ty myslisz, ze jestes madry, a robisz z siebie debila w kazdym poscie
uzyj troche mozgu i pomysl po co gosc co sprzedaje podroby mialby sprzedawac glownie dresy everalsta, ale wiem to za trudne
Ty rusz mózgiem i zainteresuj się tematem, na który się wypowiadasz. Bo pierdolisz jak mało kto. W tym temacie to wybitnie. Dres everlasta w Anglii kosztuje 20£ za komplet więc ten produkt jak najbardziej może mieć oryginalny u siebie na aukcji w tej cenie w jakiej go oferuje. Zastanów się dlaczego typ ma w sprzedaży spodnie dresowe everlasta w takiej samej cenie co połówkę Lacoste. Człowieku. Rusz głową.

Poza tym on ma niecałe 700 komentarzy a ty piszesz tu o kilku tysiącach. Skoro nawet nie potrafisz poprawnie odczytać liczby to nie wiem po co kontynuuję z Tobą jakąkolwiek wymianę komentarzy.
 
Tych nie widzialem jeszcze na zywo. Na zdjeciach bardzo fajnie wygladaja.
Znajac serie free pewnie sa mega komfortowe.

Na trening zajebiste,na ulice to nie jest do końca mój styl.
No właśnie oryginalne nie gimbusowo pstrokate. Ale nie do końca na ulice i pytanie ile Foto S uzyło Eobuwie ? Używaja
 
Pany chcę kupić first time perfumy dla kobiety przez neta. Nie odróżniam co to woda toaletowa co perfumowana co perfum itd. W sklepie po prostu kupuje to droższe (mocniejszy zapach ma w domyśle) ale nie mam pod ręką, w pracy półki z perfumami-co kupić?
 
Pany chcę kupić first time perfumy dla kobiety przez neta. Nie odróżniam co to woda toaletowa co perfumowana co perfum itd. W sklepie po prostu kupuje to droższe (mocniejszy zapach ma w domyśle) ale nie mam pod ręką, w pracy półki z perfumami-co kupić?
Perfum>woda perfumowana>woda toaletowa> woda kolońska
 
Perfum>woda perfumowana>woda toaletowa> woda kolońska
Czyli dobrze kumałem-cholera z tych co kojarze to pozostawały prawie same toaletowe. Co za debil robi zakupy dzień przed dniem kobiet. Trzeba będzie do galerii jakiejś zajrzeć.
 
Lepiej i tak sprawdzic. Nie zawsze perfumy = sie lepszy zapach. Czesto jest kolosalna roznica w samym zapachu i czuc inne nuty.
 
Ziomuś z twojego avatara nie będzie happy. :)

Przedwczoraj nabyłem drogą kupna:

nike-air-max-1-woven-black-dark-grey-2.jpg


bwkzkycolkblyrrx6hcl.jpg

kurwa bez tej wikliny byłoby ok.
 
Back
Top