Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

To te same co te?

201610021738334.jpg
:korwinlaugh:
 
https://www.eobuwie.com.pl/sztyblet...riteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel

Miałem wczoraj 42 w koszyku, pazernie chciałem poszukać jeszcze jakiegoś kodu (żaden nie działa na promki btw) i mi ktoś wyjebał... :'( Jest w ogóle szansa, że ponownie pojawią się z taką samą ofertą rozmiary? Fuck me. :v

EDIT: Znalazłem takie, mniej "damskie", lol

https://www.eobuwie.com.pl/sztyblety-gino-rossi-chuck-msv974-k35-0024-9900-f-99.html
Pedalskie. Proste
 
@Evo masz jakieś godne polecenia strony z zegarkami? Lub po prostu konkretne modele powiedzmy do 800 PLN lub w okolicach tej kwoty? Oczywiście im mniej wydam tym lepiej :wink: Nie mam poszczególnych modeli czy marek w głowie. Na pewno zegarek ma być z ukierunkowaniem na kolor czarny, ale nie jest to mus. Typowo klasyczny, bardzo elegancki wygląd odpada, bo nie bujam na codzień w garniaku, a model z takim przeznaczeniem już mam. Zastanawiam się na jakimś G-shockiem (głównie ze względu na ich przeznaczenie, użytkowość która mi się przyda), może Edifice (też od Casio), Timex, Citizen, Bisset, Fossil? Chuja się znam. :confused::crazy:
 
Znudziły mi się trochę moja wakacyjne zapachy więc pomyślałem, że wypada zastanowić się nad perfumami na jesień. Nie zdążyłem wbić do Douglasa, bo w Zarze przez ciekawość poniuchałem trochę i znalazłem dokładnie to czego szukałem i to mega tanio. Nawet nie polazłem popatrzeć na droższe zapachy, bo już nie było po co.
Za 79zł kupiłem sobie taki oto zestaw:
https://www.zara.com/pl/pl/woda-toa...ddictive-p20045509.html?v1=6450545&v2=1080155
Te "Intense/dark" wydają się być chłodne, świeże, jabłkowe, trochę też pieprzne.
Za to "Rich/warm" słodkie, ciepłe, intensywne, czuć miód, kokos i cynamon. Nie wiem czy troszkę nie za słodkie. Podchodzą mi trochę pod uniseks. Napewno nie będzie się pachnieć jak typowy brutal :D
Nie wiem jeszcze jak z trwałością, bo psiknąłem się 2h temu, w każdym jak za 79zł dwie buteleczki po 100ml się opłaca. Także zapraszam i polecam @Over.
 
@Evo masz jakieś godne polecenia strony z zegarkami? Lub po prostu konkretne modele powiedzmy do 800 PLN lub w okolicach tej kwoty? Oczywiście im mniej wydam tym lepiej :wink: Nie mam poszczególnych modeli czy marek w głowie. Na pewno zegarek ma być z ukierunkowaniem na kolor czarny, ale nie jest to mus. Typowo klasyczny, bardzo elegancki wygląd odpada, bo nie bujam na codzień w garniaku, a model z takim przeznaczeniem już mam. Zastanawiam się na jakimś G-shockiem (głównie ze względu na ich przeznaczenie, użytkowość która mi się przyda), może Edifice (też od Casio), Timex, Citizen, Bisset, Fossil? Chuja się znam. :confused::crazy:
G-shocki najlepiej wychodzą na e-globalu.
Fossil ma fajny design, ale jakość nieadekwatną do ceny.
Rzuć jeszcze okiem na seiko, a także lorusa oraz pulsara. Te dwie ostatnie marki to tak naprawdę seiko w innym opakowaniu. Stylistyka zbliżone do edifice, które moim zdaniem są za drogie w stosunku do tego co oferują.
W budżecie dobrego Edifica masz Bulovę.
 
G-shocki najlepiej wychodzą na e-globalu.
Fossil ma fajny design, ale jakość nieadekwatną do ceny.
Rzuć jeszcze okiem na seiko, a także lorusa oraz pulsara. Te dwie ostatnie marki to tak naprawdę seiko w innym opakowaniu. Stylistyka zbliżone do edifice, które moim zdaniem są za drogie w stosunku do tego co oferują.
W budżecie dobrego Edifica masz Bulovę.
eglobalcentral.pl? Sprawdzone toto? Strona wygląda jakby w translatorze była przerabiana :wink:
 
eglobalcentral.pl? Sprawdzone toto? Strona wygląda jakby w translatorze była przerabiana :wink:
Nie słyszałem jakichkolwiek negatywnych opinii.
Polecana na forum g-shocka.
Różnica w cenie bierze sie min. stąd, że ewentualne roszczenia gwarancyjne ogarniasz z nimi a nie z autoryzowanym serwisem Zibi.
 
@Evo masz jakieś godne polecenia strony z zegarkami? Lub po prostu konkretne modele powiedzmy do 800 PLN lub w okolicach tej kwoty? Oczywiście im mniej wydam tym lepiej :wink: Nie mam poszczególnych modeli czy marek w głowie. Na pewno zegarek ma być z ukierunkowaniem na kolor czarny, ale nie jest to mus. Typowo klasyczny, bardzo elegancki wygląd odpada, bo nie bujam na codzień w garniaku, a model z takim przeznaczeniem już mam. Zastanawiam się na jakimś G-shockiem (głównie ze względu na ich przeznaczenie, użytkowość która mi się przyda), może Edifice (też od Casio), Timex, Citizen, Bisset, Fossil? Chuja się znam. :confused::crazy:

Bisseta i Fossila bym odpuścił. Citizeny (np z mechanizmami EcoDrive, jak również np modele w tytanie bardzo fajne), G-Shocki jak najbardziej polecam. Na Citizeny można zerknąć tutaj, często atrakcyjne ceny:
http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/mens-watches

Jeśli to ma być taki zegareczek do wszystkiego, tj. codziennego tyrania i pisząc o czarnym masz na myśli choćby powłoki PVD na stali to odradzam. Koledzy już mnie wręczyli, jakbyś poglądowo podrzucił zdjęcia czegoś co się podoba, abstrahując od marki i określił jakich funkcjonalności potrzebujesz to może bym coś więcej doradził.
 
Last edited:
Bisseta i Fossila bym odpuścił. Citizeny (np z mechanizmami EcoDrive, jak również np modele w tytanie bardzo fajne), G-Shocki jak najbardziej polecam. Na Citizeny można zerknąć tutaj, często atrakcyjne ceny:
http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/mens-watches

Jeśli to ma być taki zegareczek do wszystkiego, tj. codziennego tyrania i pisząc o czarnym masz na myśli choćby powłoki PVD na stali to odradzam. Koledzy już mnie wręczyli, jakbyś poglądowo podrzucił zdjęcia czegoś co się podoba, abstrahując od marki i określił jakich funkcjonalności potrzebujesz to może bym coś więcej doradził.
Jednak zdecyduję się na g-shocka. Głównie ze względu na częste wypady na basen i w teren. Zastanawiam się nad tym modelem (kolor ten lub czarny): https://www.timetrend.pl/meskie-cas..._xna9XWQQl-USvCNohu9HpMi_BQTEs8nSCiAi7GXct4GQ

Funkcjonalności, które najbardziej mi są potrzebne to stoper, ewentualnie minutnik, alarm. Nic rozbudowanego, nic nadwyczajnego.
 
Bisseta i Fossila bym odpuścił. Citizeny (np z mechanizmami EcoDrive, jak również np modele w tytanie bardzo fajne), G-Shocki jak najbardziej polecam. Na Citizeny można zerknąć tutaj, często atrakcyjne ceny:
http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/mens-watches

Jeśli to ma być taki zegareczek do wszystkiego, tj. codziennego tyrania i pisząc o czarnym masz na myśli choćby powłoki PVD na stali to odradzam. Koledzy już mnie wręczyli, jakbyś poglądowo podrzucił zdjęcia czegoś co się podoba, abstrahując od marki i określił jakich funkcjonalności potrzebujesz to może bym coś więcej doradził.
Ostatnio żona kupiła mi czarnego Fossila Machine i jestem zauroczony. Świetnie się prezentuje, dużo osób zwraca na niego uwagę, mimo, że nie rzuca się w oczy. Nie znam się na zegarkach, ale stylistyka Fossila do mnie bardzo przemawia. Właściwie tym się sugeruję przy wyborze czasomierza :D
 
Kurwa mac, mam wrażenie, że przegapilem trochę okazji z tymi sztybletami. 43 za duże, potrzebuję 42, ale nigdzie na necie nie mogę znaleźć fajnych w dobrej cenie. Gino Rossi wydaje się być fajna firma, ale nie znam się więc może ktoś coś podrzucilby?
 
Kurwa mac, mam wrażenie, że przegapilem trochę okazji z tymi sztybletami. 43 za duże, potrzebuję 42, ale nigdzie na necie nie mogę znaleźć fajnych w dobrej cenie. Gino Rossi wydaje się być fajna firma, ale nie znam się więc może ktoś coś podrzucilby?
Słaba jakość jeśli chodzi o tą pl firmę, nie polecam.
Ok sztyblety kupisz w Kazarze, dużo lepiej wykonane, no a jak kasa nie gra roli to Common Projects.
 
Kurwa mac, mam wrażenie, że przegapilem trochę okazji z tymi sztybletami. 43 za duże, potrzebuję 42, ale nigdzie na necie nie mogę znaleźć fajnych w dobrej cenie. Gino Rossi wydaje się być fajna firma, ale nie znam się więc może ktoś coś podrzucilby?
Z czystym sumieniem polecam herringi.
 
Bisseta i Fossila bym odpuścił. Citizeny (np z mechanizmami EcoDrive, jak również np modele w tytanie bardzo fajne), G-Shocki jak najbardziej polecam. Na Citizeny można zerknąć tutaj, często atrakcyjne ceny:
http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/mens-watches

Jeśli to ma być taki zegareczek do wszystkiego, tj. codziennego tyrania i pisząc o czarnym masz na myśli choćby powłoki PVD na stali to odradzam. Koledzy już mnie wręczyli, jakbyś poglądowo podrzucił zdjęcia czegoś co się podoba, abstrahując od marki i określił jakich funkcjonalności potrzebujesz to może bym coś więcej doradził.
Fossila też zbytnio nie polecam. Kupiłem 3 lata temu i zepsuł się tak, że zegarmistrz powiedział, ze nie naprawi, albo będzie to sporo kosztować. Więc olałem sprawę i kurzy się w pokoju.
 
Back
Top