By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

@MuraS to może ja też zadam pytanie. Dom od developera (dokładnie pół bliźniaka), 400k kredytu chce brać, całośc inwestycji 550k (dom + wykończenie). Ile potrzebuje mieć z żoną na papierze netto? Dodam, że mam mieszkanie już własnościowe.
Dzieci ?
 
Pamiętam, że szukałeś dość tanio za metr, ale sprawdź te nowe inwestycje "Dobra: Budimexu i Vermelo Mota-Engil/Fajny Dom
W sumie po tym co mi napisał Muras trochę się uspokoiłem. Póki co to melodia przyszłości, bo wszystko zależy od najbliższego roku.
 
W sumie po tym co mi napisał Muras trochę się uspokoiłem. Póki co to melodia przyszłości, bo wszystko zależy od najbliższego roku.

Może być krucho-jakaś parka twierdzi, że ich aplikacja (start up) rozwiązuje 90% problemów prawniczych z 70% skutecznością :DC:
 
Może być krucho-jakaś parka twierdzi, że ich aplikacja (start up) rozwiązuje 90% problemów prawniczych z 70% skutecznością :DC:
Nie o to chodzi. Mam stałą pracę, więc tym się nie przejmuję. Poza tym, aplikacje będą powszechnie używane za kilkadziesiat lat, a wtedy będę miał wyjebane :)
 
Czemu? Chciałbym wiedzieć, bo jestem zupełnie zielony w budownictwie ;)
Kiepska jakość wykonania nowych inwestycji, ceny średnio 1k na m^2 większe niż na rynku wtórnym, ciasnota na podwórku i konieczność kupna miejsca parkingowego.
 
Back
Top