By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

tester 100 ml tylko zlotowke?
Z tego co pamiętam tak, ale ktoś sugerował 50 ml. Ręki sobie nie dam obciąć. Wiem, że niektórym osobom ze stolicy Małopolski może się wydawać oszczędniejsze spicie się samymi testerami, ale za ciągłe zamawianie testerów wywalają.
 
  • Like
Reactions: mat
Ludzie chcący pracować zazwyczaj nie,narzekają :)
CommentPhotos.com_1407346387.jpg
 
Ja ustawiłem nowy, lepszy system wynagradzania. Jak firma wypali to moja pensja poszybuje w kosmos. A szanse są duże. Do tego mam być może najlepsze stanowisko w kraju żeby zarabiać na sprzedawaniu działek pod inwestycje. Pasuje żeby to się nie spierdoliło.
 
Same podwyżki dookoła a ludzie mówią że biedny kraj :p

Napisałeś to pewnie pół żartem, pół serio, ale ja całkiem serio dodam, że jak u mnie w firmie narzekają na kasę, a sobie budują rezydencje albo samochody kupują, to o czym my gadamy lol :)
 
Napisałeś to pewnie pół żartem, pół serio, ale ja całkiem serio dodam, że jak u mnie w firmie narzekają na kasę, a sobie budują rezydencje albo samochody kupują, to o czym my gadamy lol :)
Ja prawie zawszę piszę tu pół żartem pół serio :p Ale nie oszukujmy się. Na cohones to są same bogacze i inteligenty.
 
Ja prawie zawszę piszę tu pół żartem pół serio :p Ale nie oszukujmy się. Na cohones to są same bogacze i inteligenty.
No ale nie wierzysz we wpisy, czy po prostu Se jaja robisz? :)
 
@MuraS jak masz chwile to wbij na chat,nie chce spamować tutaj a mam kilka pytań.Tylko się nie przestrasz bo chłopaki grają w chuja czy coś.
 
@MuraS

Z ciekawości, przy zatrudnianiu w bankach, patrzą bardziej na przedmioty i ich zaliczenia na studiach, czy kierują się stricte tym, że mają być ukończone konkretne kierunki pod awanse? Bankowość, ekonomia i etc.
 
Przedmioty i oceny? :-D


Wiesz, nazwa mojego kierunku wcale nie sugeruje, że mam matmę i ekonomię jako najważniejsze z przedmiotów, więc dlatego pytam jak to się odbywa, bo pracy innej niż dorywcza, wakacyjna to w życiu nie miałem.
 
Wiesz, nazwa mojego kierunku wcale nie sugeruje, że mam matmę i ekonomię jako najważniejsze z przedmiotów, więc dlatego pytam jak to się odbywa, bo pracy innej niż dorywcza, wakacyjna to w życiu nie miałem.
wszyscy mają to w dupie
 
  • Like
Reactions: mat
Wiesz, nazwa mojego kierunku wcale nie sugeruje, że mam matmę i ekonomię jako najważniejsze z przedmiotów, więc dlatego pytam jak to się odbywa, bo pracy innej niż dorywcza, wakacyjna to w życiu nie miałem.
Oczywiście, że kierunek. Nikogo nie interesuje to czy na 3 semestrze miałeś 3 czy 3.5 z matematyki.
 
@MuraS

Z ciekawości, przy zatrudnianiu w bankach, patrzą bardziej na przedmioty i ich zaliczenia na studiach, czy kierują się stricte tym, że mają być ukończone konkretne kierunki pod awanse? Bankowość, ekonomia i etc.
Hubert mlodys to Ci wybaczam to pytanie:D
 
A kij Wam w oko hejterzy. Po prostu chciałem nabrać pewności, bo ostatnio znajomi mi wmawiali, że liczą się przedmioty i dziedziny które studiowałem, nie ścisły kierunek. Czyli chuj z tym, że 3/4 przedmiotów mam podobne jak na innym kierunku, bo liczy się tylko jego nazwa. Miałem racje.
 
Hubert, nie liczy sie nic oprócz tego jak umiesz się zaprezentować i sprzedać oraz tego jaki posiadasz papierek. Nic innego nikogo nie interesuje.
 
Dobra, jak wytrzeźwiałem (tzn. byłem tylko lekko zrobiony) to zobaczyłem jak zjebane są te moje pytania xD Absolutnie się nie tłumaczę, bo moim zamiarem własnie było tak jakby dopytanie do kwestii papierka. Jako, że mimo iż papierek będzie troche inny niż po czystej ekonomii, to zakres umiejętności ten sam praktycznie. I tego miało tyczyć moje pytanie, co ważniejsze, umiejętności czy czysty papier, a nie wiem czemu wyskoczyłem z jakimiś pytaniami o zaliczenia na studiach xD
 
Kierunek się liczy głównie zawodach specjalistycznych albo tam gdzie studia są przepustką do uprawnień tj. budownictwo, prawo, medycyna. W innym wypadku studia mają marginalne znaczenie. Wykorzystaj studia na praktyki, staże, konkursy. To urozmaici Twoje cv i zachęci potencjalnego pracodawcę.
 
Back
Top