30L APA już się chłodzi po warzeniu. Takie aromaty cytrusowe że w całym domu mam powietrze jak po jakimś odświeżaczu :p 100g sorachi ace, skórki cytryny i trawa cytrynowa robią robotę. Jeszcze 50g chmielu idzie na chmielenie na zimno.
Brzmi zacnie, trawę cytrynową użyłeś z jakiego źródła?
 
To ja się pochwalę kolegom Kohonesom. PERŁA EXPORT za 2,50 sztuka kupiłem se skrzynke na wieczór. Wiem, za mało hipsterskie piwo, ale zajebiście smaczne.
 
Last edited:
Dostałem dzisiaj w prezencie takie coś. Ktoś spożywał? Jutro chyba będzie pite z ciekawosci.
9
 
Last edited:
Trudno nie było :D

Musze spróbować w końcu. Jestem bardzo ciekawy jak to przechodzi przez gardło.
Gładko, sam byłem zaskoczony. Stocka zwykłego nie znoszę, bo pali w chuj, a to spoko. Tyle że tylko 37 procent :-(
 
Gładko, sam byłem zaskoczony. Stocka zwykłego nie znoszę, bo pali w chuj, a to spoko. Tyle że tylko 37 procent :-(
Ja za zwykłym też nie przepadam, ale mam psychiczny uraz do tej wódki :D dobrze, że ma mniej. Zawsze można więcej wypić :lol:
 
Kazda wodka z ziemniakow jest bezglutenowa, a Luksusowa chyba zawsze byla z ziemniakow ale jako za panuje moda na brak glutenu to wykorzystali moment i zrobili etykietke. :D
 
Back
Top