tak wgl to srednio pije jedno piwo raz na 3 dni, (max 2 w jednym dniu) a jak juz wybieram to zawsze takie co jeszcze nie pilem ot tak zawsze ciekawosc wzrasta przed otwarciem ;)

w butelce te od 3,49zl w gore daja rade w smaku, ale wlasnie raz jakis czas trafia sie mega goryczka mimo ze w nazwie nie ma zadnego dodatku ipa, apa czy inna kapa :D
 
tak wgl to srednio pije jedno piwo raz na 3 dni, (max 2 w jednym dniu) a jak juz wybieram to zawsze takie co jeszcze nie pilem ot tak zawsze ciekawosc wzrasta przed otwarciem ;)

w butelce te od 3,49zl w gore daja rade w smaku, ale wlasnie raz jakis czas trafia sie mega goryczka mimo ze w nazwie nie ma zadnego dodatku ipa, apa czy inna kapa :D
Czesto na butelce masz napisane ile piwo ma ibu. Zobacz do jakiej granicy ci odpowiada i takie lutuj. Proste.
 
Chce kupić łychę, a tyle tego jest, że nie wiem jaką xd jak wchodzę do sklepu, popatrzę, pomyślę i wychodzę z browarami. A szukam jakiejś perełki do 70 zł
Co polecacie?
 
Last edited:
Dokonałem dziś oceny nowych piw Cornelius, hazy apa i hazy ipa. Hazy apa zdecydowanie bardziej aromatyczna, przyjemne zaskoczenie za około 5 PLN. Hazy ipa w sumie pijalna, nie jest mocno nachmielona (szok) , przez co można skusić się na kilka sztuk, a z apą raczej bym się tego nie podjął. W sumie ciekawe, jak to napisałem - bo spodziewałem się odmiennego podejścia po sobie. Zazwyczaj jak biorę intensywniejsze w smaku piwa, to podążam tym tropem, a tym razem nie mam ochoty. Efekt piwa, czy jestem przeżłopany? W sumie mogą być obie odpowiedzi poprawne, może być tylko jedna poprawna. Któraś jest. Oba piwa da się wypić, oba smaczne, jeśli lubimy ten styl, ipa nie ma mocy aromatów i dlatego można jej wypić dużo. Jeśli najdzie potrzeba :putinlaugh:
 
Screenshot_2019-07-26-13-40-32-001_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2019-07-26-13-40-02-234_com.miui.gallery.jpg



Co jest kurła lenie? Co się fermentuje?

Trzy rodzaje miodu pitnego - faceliowy, akacjowy i rzepakowy. Dwa trójniaki i jeden półtorak. Pokazał bym wam zdjęcia zeszłorocznego miodku już w butelkach ale nie chce żeby wam dupy pękły.

W wiadrze jest zakwaszone w kotle sour ale 12° i będzie do niego wjeżdżać 5kg wiśni.

Pozdrawiam cieplutko :conorsalute:
 
View attachment 17457 View attachment 17458


Co jest kurła lenie? Co się fermentuje?

Trzy rodzaje miodu pitnego - faceliowy, akacjowy i rzepakowy. Dwa trójniaki i jeden półtorak. Pokazał bym wam zdjęcia zeszłorocznego miodku już w butelkach ale nie chce żeby wam dupy pękły.

W wiadrze jest zakwaszone w kotle sour ale 12° i będzie do niego wjeżdżać 5kg wiśni.

Pozdrawiam cieplutko :conorsalute:
:ożeszty:
Idę na miasto napić się z żalu :iamdone:
 
View attachment 17457 View attachment 17458


Co jest kurła lenie? Co się fermentuje?

Trzy rodzaje miodu pitnego - faceliowy, akacjowy i rzepakowy. Dwa trójniaki i jeden półtorak. Pokazał bym wam zdjęcia zeszłorocznego miodku już w butelkach ale nie chce żeby wam dupy pękły.

W wiadrze jest zakwaszone w kotle sour ale 12° i będzie do niego wjeżdżać 5kg wiśni.

Pozdrawiam cieplutko :conorsalute:
I takie coś szanuje :conorsalute:
 
View attachment 17457 View attachment 17458


Co jest kurła lenie? Co się fermentuje?

Trzy rodzaje miodu pitnego - faceliowy, akacjowy i rzepakowy. Dwa trójniaki i jeden półtorak. Pokazał bym wam zdjęcia zeszłorocznego miodku już w butelkach ale nie chce żeby wam dupy pękły.

W wiadrze jest zakwaszone w kotle sour ale 12° i będzie do niego wjeżdżać 5kg wiśni.

Pozdrawiam cieplutko :conorsalute:
W tym tygodniu biore za Irish Red Ale. Niestety ostatnia warka poszla do kibla bo cos zjebalem i sie zakazilo
 
Back
Top