Poznałem fajną grupę na fb jakby ktoś chcial o alkoholach nazywa się Klika Dzika, spam o alkoholach, duzo pytan ludzie zadaja na temat roznych whiskaczy, najczesciej tych w przedziale do 300 zl max takze warto jak ktos lubi :D

PS.
To grupa slynnego Tomasza Milera :crazy:
 
pytanie może i głupie, ale może ma ktoś wiedzę jak długo piwo może leżeć w zamrażarce zanim się zamrozi? w sensie żeby było maksymalnie zimne, ale dalej płynne.


pozdrawiam, bill.
 
pytanie może i głupie, ale może ma ktoś wiedzę jak długo piwo może leżeć w zamrażarce zanim się zamrozi? w sensie żeby było maksymalnie zimne, ale dalej płynne.


pozdrawiam, bill.

niestety nie wiem

a wiesz ile johnnie walker white walker moze lezec w zamrazarce ? podobo dozywotnio i dalej bedzie plywal
 
1.jpg
Nie wiem czy juz pisalem i co dokladnie więc jeszcze raz o White Walkerze by Johnnie Walker.

Whisky dobra z lodem bądź zmrożona, potwierdzam, bardzo przyjemna taka, ale jest jeden mały (dla mnie jednak wielki) problem z trocinami z butelki ktorymi jest pokryta, po otwarciu butelki wszystko osiada na butli i leje sie razem z whisky do szklanki za kazdym jednym drinkiem, potem lata to w szklance i jest to mega nieprzyjemny widok.
 
Nigdy nie zdecydowałem się na dołączenie do tej grupy na FB bo tam to dopiero musi być wywijanie pisiorami i lizanie dupki Milerowi.

Miller tam prawie sie nie uaktywnia, nie rozmawia z ludzmi ktorzy tam sa, pisze tam sobie z ludzmi tak jak tu z Wami, ludzie pisza miedzy soba tylko.

Czyli fani whiskaczy.

Wiec masz mylne wyobrażenie.

Predzej na youtubie z Millerem wymieniam spostrzezenia niz na jego grupie fb.
 
Back
Top