Piwowarzy powiedzcie mi co myslicie o herbatce slodowej? Czy zaparzenie danej ilosci slodu z ziaren da aromat albo smak kiedy te herbatke doda sie do brzeczki robionej z ekstraktow?
 
tego nigdy nie rusze :stevecarell:
Oczywiście badam dalej, kolejne to beda Jack Daniel ten czerwony czyli cynamonowy a potem Gentelman Jack, kolega namowil.
A potem skończą się pieniążki i będzie dynks z chlebkiem lub spiryt z polo coctą :lol:
 
Pierwsze rozlanie
received_2301255793240636.jpeg
received_778923289119379.jpeg
 
Na wiosne jest konkur czy tam mistrzostwa Polski. Zastanawiam sie czy nie wyslac piwka. Oczywiscie nie mysle o wygranej tylko chcialbyn dostac recenzje jak chujowe piwo robie:lol: a na serio ciekawy jestem co powiedzieliby eksperci
 
Na wiosne jest konkur czy tam mistrzostwa Polski. Zastanawiam sie czy nie wyslac piwka. Oczywiscie nie mysle o wygranej tylko chcialbyn dostac recenzje jak chujowe piwo robie:lol: a na serio ciekawy jestem co powiedzieliby eksperci
Ślij, będziesz miał już poziom wtajemniczenia. Choć lepiej rozlać to piwo osobom, które coś wiedzą, bo na tych festynach wzajemnej afirmacji często wygrywa piwo z dupy - chujowe w smaku, ale jarają się nim smakosze, bo udało się zrobić browara z gwożdzi.

Ostatnio słyszałem info, że tytuł jednego z najlepszych piw miesiąca w Polsce wygrało piwo, które wyszło w kilkunastu butelkach, i w dwóch, czy trzech kegach. Piły to największe złamasy (koneserzy), i wygrało. Aż się zapytam, co to za piwo było, o ile odpowiedzą. Bo wiedzą, że mogę między oczy jebnąć bez żalu swoją opinie - "chujowe".
 
Pił ktoś ?

Whisky Johnnie Walker Gold Label Reserve jest nową wersją słynnej szkockiej whisky Johnnie Walker Gold Label. Doskonała whisky o złotawym zabarwieniu i lekkim miodowo-waniliowym posmaku.

Idealna pozycja na prezent.
 
Back
Top