Wystarczy w google to samo haslo wpisac

k4xjcm.jpg
 
@Orest @marcinos @respect @PeSTAo Co najmniej 20 letnie whisky z roku 1991 do 700 zl. Ktos cos? Wiadomo, ze jak bedzie super zajebiste za 800 to tez spoko.
Nie jestem aż takim kozakiem, nawet nie będę tu świrował i udawał bo szkoda Twojego i mojego czasu. Jak jesteś z dużego miasta to na pewno znajdziesz jakiś dobry sklep, w którym Ci doradzą.
Wbrew pozorom nie ma wielkiego wyboru za te pieniądze jeżeli chodzi o butelki co najmniej 21 letnie.
 
Johnie Walker Blue Label (blended)

To bylby doskonaly wybor, zgadzadzasz sie my friend?
Johnny Walker tak jak Ballentines kojarzy mi się z mega sikaczem :lol:

Więc na pewno jakaś bardziej niszowa marka niż te ogólnie znane i oklepane :beer:

Za tyle to bym kupił z 4l abso, 2 indyki, 2 Jacki, jakiś Talisker i miał zapas na tydzień - dwa :juanlaugh:
 
@marcinos @respect @PeSTAo to jeszcze czekam az @Orest napisze to samo i bedzie komplet :D
Konsultowałem z Murasem i on też mówi, że za te pieniądze ciężko coś naprawde ciekawgo kupić co ma co najmniej 21 lat. Kupisz jakiegoś Glenna itp, ale raczej nie jest to warte swojej ceny. Może lepiej zejść z rocznika a poszukać coś ciekawego. Wiesz, jedna z fajniejszych destylarnii Kilchoman została założona w 2005 roku i co oczywiste nie na w swoim arsenale 21 letnich butelek co wcale nie oznacza, że ma gorsze whisky niż przykładowo 21 Glenfiddich.
 
Konsultowałem z Murasem i on też mówi, że za te pieniądze ciężko coś naprawde ciekawgo kupić co ma co najmniej 21 lat. Kupisz jakiegoś Glenna itp, ale raczej nie jest to warte swojej ceny. Może lepiej zejść z rocznika a poszukać coś ciekawego. Wiesz, jedna z fajniejszych destylarnii Kilchoman została założona w 2005 roku i co oczywiste nie na w swoim arsenale 21 letnich butelek co wcale nie oznacza, że ma gorsze whisky niż przykładowo 21 Glenfiddich.
W sumie to te warunki sa mocno umowne jak bedzie jakis rozpierdalacz w tej cenie ale nie z 91 to tez zajebiscie. Jeszcze mam czas na zakup wiec zaczalem od tych warunkow jak nic nie znajde po konsultacjach w wielu miejscach to bede szukal innych. Muras koks w tych sprawach?
 
dajcie jakies dobre wino i czy kupowac wytrawne czy polwytrawne, lubie czasem lampke wina wypic dla smaku

Mam obecnie Carlo Rossi California Red polwytrawne ale mega hujowe jest, jakbym pil sama wode o smaku wina...

Help !
 
dajcie jakies dobre wino i czy kupowac wytrawne czy polwytrawne, lubie czasem lampke wina wypic dla smaku

Mam obecnie Carlo Rossi California Red polwytrawne ale mega hujowe jest, jakbym pil sama wode o smaku wina...

Help !

Są jeszcze słodkie i polslodkie. Cieszę się że mogłem pomoc
 
dajcie jakies dobre wino i czy kupowac wytrawne czy polwytrawne, lubie czasem lampke wina wypic dla smaku

Mam obecnie Carlo Rossi California Red polwytrawne ale mega hujowe jest, jakbym pil sama wode o smaku wina...

Help !
to zalezy co lubisz z winami jak z kobietami kazdy ma swoj gust, ja np. lube egri bikaver z wegier, ale wino pije tylko do posilkow.

Co moge polecic bez wydziwiania to komandosa.
 
to zalezy co lubisz z winami jak z kobietami kazdy ma swoj gust, ja np. lube egri bikaver z wegier, ale wino pije tylko do posilkow.

Co moge polecic bez wydziwiania to komandosa.
Patykiem pisane, cavalier to mój wybór. Często na wigilię spożywamy z rodziną.
 
dajcie jakies dobre wino i czy kupowac wytrawne czy polwytrawne, lubie czasem lampke wina wypic dla smaku

Mam obecnie Carlo Rossi California Red polwytrawne ale mega hujowe jest, jakbym pil sama wode o smaku wina...

Help !

Do jakiej ceny?

Z półwytrawnych polecam wina gruzińskie, są delikatne w smaku podobne do tych holenderskich i francuskich. Za 35zł dostaniesz już jakieś przyzwoite, konkretnych nazw nie pamiętam, ale zdaje mi się, że Tbilisi White było dobre. Przynajmniej coś co miało podobna butelkę.

Carlo Rossi jak pić to tylko półsłodkie, z wytrawnych i półwytrawnych jest masa lepszych trunków za kilka groszy więcej.
 
po prostu sie napic, niczym nie przegryzajac.

Wiec jakie?
- komandos
Ja polecam jeszcze Agropol. Wino z polskich winnic, polskich szczepow winogron. Raczej robia slodkie wina. Cena do 25zl. Dodatkowo zazwyczaj w bulelkach litrowych a nie 0,7l jak to zwykle bywa.
 
Do jakiej ceny?

Z półwytrawnych polecam wina gruzińskie, są delikatne w smaku podobne do tych holenderskich i francuskich. Za 35zł dostaniesz już jakieś przyzwoite, konkretnych nazw nie pamiętam, ale zdaje mi się, że Tbilisi White było dobre. Przynajmniej coś co miało podobna butelkę.

Carlo Rossi jak pić to tylko półsłodkie, z wytrawnych i półwytrawnych jest masa lepszych trunków za kilka groszy więcej.

Jestem przyzwyczajony do drogich whiskaczy wiec cena win wydaje sie byc dla mnie smieszna, takze luz.

Co do win to czerwone wina mnie interesuja tylko. Gdzie smak wina bedzie wyrazisty, a nie sama woda jak w przypadku Carlo Rosi California Red

@Baton17
Slodkie i polslodkie wina nie dla moich kubkow smakowych
 
Back
Top