Ja ze względu na chore gardło zakupiłem 2l caberneta i będę go przyprawiał i podgrzewał :boystop:
 
Uznałem, że skoro wino jest dobre na serce, które jest bardziej skomplikowanym organem, to i na gardło pomoże:)
mit. No może nie mit, ale żeby wino było dobrze działało na zdrowie człowieka to musielibyśmy sięgać po te z najwyższej półki. Nie takie z biedronki pokroju "kadarki" czy innego inne tanie gówna. No, ale spoko każdy wierzy w co chce. Ja wierzyłem jako nastolatek, że "kasztelan" to najlepsze piwo na świecie, mimo że na drugi dzień łeb mi pękał i rzygałem jak kot. Dziś piję jedynie dobre piwa kraftowe i jednego czego mogę być pewnym i o czym się przekonałem, to tego że nigdy po nich nie miałem kaca. Aha i wierzę, że PIWO dobrze wpływa na nerki. :beer:
 
Dorwałem dzisiaj w Auchan zestaw komesa z fajnym szkłem, 4 piwa + szkło 29.97

Dostałem ten zestaw na gwiazdkę, w carrefourze kosztował 25 zł. Szkło całkiem spoko, wypiłem w nim 2 piwka:

upload_2016-1-6_11-7-22.png

Komes sporo ma %, ale w samaku trochę nijaki.

upload_2016-1-6_11-8-29.png

Świąteczne ładnie pachniało piernikiem, ale smak taki sobie, zero piany, posmak alkoholu.
 
Dostałem ten zestaw na gwiazdkę, w carrefourze kosztował 25 zł. Szkło całkiem spoko, wypiłem w nim 2 piwka:

View attachment 2260
Komes sporo ma %, ale w samaku trochę nijaki.

View attachment 2261
Świąteczne ładnie pachniało piernikiem, ale smak taki sobie, zero piany, posmak alkoholu.
Również nie przepadam za tymi Komesami, oprócz (tak jak wcześniej wspominałem) Portera Bałtyckiego.
Moim zdaniem jest on jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) polskim porterem.
 
Przypomniało mi się jeszcze, piłem kilka dni temu:
beer_366912.jpg


Cena 4zł, w smaku czuć grapefruita, ale po wypiciu "nie zalega w gardle", całkiem okej, lepiej mi smakowało jak żapa.
 
Przypomniało mi się jeszcze, piłem kilka dni temu:
beer_366912.jpg


Cena 4zł, w smaku czuć grapefruita, ale po wypiciu "nie zalega w gardle", całkiem okej, lepiej mi smakowało jak żapa.
Nie widzialem, bede polowal z powodu grejfruta.
 
Back
Top