Brazilian Jiu Jitsu | Grappling | Zapasy

Yo!



Mam pytanie do znawców i zagłębionych w temat. Oglądam sobie często filmiki na youtube z jakąś techniką i dzięki temu polubiłem kanał Submissions 101 oraz 10th Planet Ju Jitsu. Moje pytanie jednak nie będzie dotyczyło żadnych technik, a jednego z gości z filmików. Mowa o Renato Laranja, dziwnym typie, ktory dziwnie gada hehe. Widziałem raz filmik jak trollował Joe Rogana, a na drugim po kłótni z Eddim Bravo udusił go do nieprzytomności na oczach jego uczniów. Szukając info o nim z ciekawości trafiłem na wiki na stronę aktora, Rhasaana Orange, który ponoć po prostu go odgrywa, a cała postać i jego 27 mistrzostw świata oraz te kłótnie z Roganem i Bravo to mega fejk :)



Jak jest naprawdę? Ktoś wie coś więcej? Sorry jeśli ten temat był tu poruszony, ale nie przebijałem się przez wszystkie strony tego tematu :)
 
No ok, ale wiesz coś więcej o tym? Bo koleś trzeba przyznać jest zabawny, zwłaszcza z tym jak ciśnie Sonnenowi :)
 
No tak jak mowisz gosc jest aktorem ktory odgrywa postac bucowatego brazola. Typ trenuje w 10th Planet i swego czasu Eddie lubil robic sobie jaja z nowych studentow ze Laranja wszczyna z nim klotnie na trenigu po czym go dusi. Miny bezcenne. Obczaj sobie serie Mastering The System na yt tam jest duzo motywow z Renato Laranja
 
Dzięki za odpowiedź :) Trzeba przyznać, że aktor z niego niezły, bo pierwszy filmik jaki z nim widziałem, to coś tam się pluł do Joe Rogana i przyznam się, że się wkręciłem :) Rogan też prze gość, dobrze to odegrał, bo w ogóle nie dał po sobie poznać :)
 
Nie zauwazyłem wrzuty Pawła:



http://cohones.mmarocks.pl/topic/iv-mp-w-grapplingu-no-gi-8211-relacja-i-wideo-z-walk
 
Szukam kogoś, kto byłby zainteresowany wyjazdem do Brazylii na min. 3 miesiące. W celu wiadomym. Wylot na początku lutego, reszta szczegółów - na priv. O ile tutaj takowy istnieje, he he ;)
 
To w zależności, czy wyląduję w Rio, czy Sao Paolo. Skłaniam się, póki co, do Roylera, ale to na miejscu pewnie wyjdzie. Mam tam parę kontaktów namierzonych przez znajomego, który juz był. Belo Horizonte też mnie kusiło, ale jednak wolałbym mieć plażę w odległości maks 30 minut drogi, he he :)



Jeśli chodzi o koszta, to właśnie dlatego teraz zaczynam szukać. Sam rzuciłem robotę w PL i wybyłem na obczyznę, żeby zarobić trochę na ten wypad, więc dla chcącego nic trudnego, tak myślę. Powoli jednak trzeba bukować bilet, żeby cena "pasowała", o ile można tutaj o pasowaniu mówić w ogóle ;) Perfumiarz, a dlaczego nie luty - nie chcesz karnawału zahaczyć? :)
 
mam kontrakt do końca marca :)



Rio jest lepszą opcją, moja nauczycielka jest z Sao Paolo i generalnie nie poleca. Gdzie trenujesz teraz?
 
Żeby nie rozmywać tematu - daj może jakiegoś maila do siebie, bo za cholerę nie mogę znaleźć tutaj PW. Trochę techniki i widzisz ;)
 
Back
Top