Boks

Morę pamiętam z Contendera od Stallone'a i Sugar Raya :-)



+1 ;) swietny to byl program



no i to motywujace intro! https://www.youtube.com/watch?v=yuq8UAT-if8
 
Dlatego walka z Sulęckim bedzie szansą na pokazanie się i powrót do gry, chociaż o pasek EBU







Chyba, że odnosiłeś sukcesy na ringach amatorskich tak jak Rigo, Zou Shiming czy Łomaczenko. Tylko, że tutaj mówimy o czystych talentach, który nikt nie musiał sprawdzać. #bokslogic



Jest jedna rzecz, przez którą rozumiem Wasyla. Hajs musi się zgadzać a aby tak było Polacy muszy wygrywać na polskich galach, czasem nawet efektownie. Widz musi przyjść aby zobaczyć niepokonanego lokalnego bohatera. Wasilewski to mądry facet, wie jak zarobić i to się ceni. Sądzę, że byłby wstanie ściągnąć wczesniej kogoś poważniejszego ale coś za coś, możliwe, że nie doszłoby wtedy do walki z Povietkinem czy Lebiedievem. A tak to Wasyl może pochwalić się, że doprowadził szęsciu? zawodników do walki mistrzowskiej. No i oczywiście posiada aktualnie urzędującego Championa, oby oby Panowie można tak było powiedzieć za 2h :-)



#zostawiająćboks



Dobrze, że mamy takiego Heldzika, który w wieku 22lat może pochwalić się juz takimi sukcesami :-)
 
też to oglądałem, najbardziej w pamięci mi Peter Manfredo jr zapadł :-)



Drozd dobry zawodnik, to że Masternak z nim przegrał mnie nie dziwi, ale późniejszy zjazd Masternaka który trwa dalej, już jak najbardziej dziwi i to mocno.
 
Kurde, od jakichś 20 lat i czasów muzyki w podstawówce nie słyszałem 3 i 4 zwrotki :-)



Diablo jakiś niewyraźny, Rusek luźny. Kur..powinni w Polsce walczyć, a nie jeździ z tym tytułem do contenderów, którzy są gospodarzami :-/
 
W tym momencie tylko wojna Diablo pozostała po tym nokdaunie.



@theRafael



Sam jesteś żenujący Polaczku.
 
No to było do przewidzenia tak jak kiedyś już pisałem Włodarczyka łatwo wypunktować, Drozd dobrze przygotowany kondycyjnie. Krzysiek musi jakąś rakiete odpalic nie ma szans na punkty.
 
@TheRafael



Jak ja uwielbiam takich jak ty co przed Mistrzostwami świata w siate mówili że Polski skład to ruina.:-)
 
Nic nie pokazał Polak. Drozd szybszy o 3 tempa. Jak dobrze, że boks już od dawna mnie ani ziębi, ani grzeje.



Najman wracaj, bo z tego nic nie będzie.
 
Pem



Ty masz cos z glowa? Ja sie nigdzie nie wypowiadalem na temat polskich siatkarzy.Rowniez porownywanie mnie z ludzmi nie dajacymi szans polskim siatkarzom jest nietrafione.Oceniam to co widze.A widze dno i tone mulu w wykonaniu Diablo.
 
Back
Top