Boks

Manny powrócił i zdominował Riosa. Momentami Brandon wyglądał jak worek trneningowy. Trzeba przyznać, że Rios ma piekielnie twarda głowe, tyl przyjąć :-)



Teraz zacznie się kolejna odsłona serialu pt. Mayweather vs Pacquiao :-)
 
Ale Manny pięknie walczył, te jego przyśpieszenia i obejścia są genialne. Pacquiao vs Marquez VI już niedługo :-)
 
Pacquiao potrzebuje odzyskać pas od Bradleya, żeby znowu wrócić na szczyt. I mam nadzieje, że mu się uda chociaż nie będzie łatwo.
 
Ciąglę mam zajawę na jego walkę z Floydem ;D Większą chyba niż ta którą miałem na walkę FMJ z Alvarezem. Wydaje mi się jednak, że prędzej piekło zamarźnie niż oni tam się dogadają ;D
 
Nie tylko, potrzeban jest tez dla showtime, które wydało mnostwo dolarów na kontrakt moneya, do tej wlaki dojdzie najdalej za dwie wygrane pacmana
 
Walka Pacquiao z Maywetherem potrzebna jest tylko i wyłącznie Arumowi i Mannemu



Przecież to jeszcze on niedawno (Arum) robił wszystko by do tej walki nie doszło. Pamiętam, że obaj bokserzy byli po swoich pojedynkach w podobnym czasie, wtedy pojawiła się szansa że kolejny powinni stoczyć na przeciw siebie, Floyd był chętny, a Arum wykręcał się czym tylko mógł by do tej konfrontacji nie doszło, chciał większej kasy. Jednak nawet teraz Pacquiao nie ma co liczyć na sprawiedliwy wg siebie podział zysków.



Wachu się zastał rok przerwy, niech wraca bo najmłodszy już nie jest
 
Jak do tej walki dojdzie to Wach zaliczy niezłe lanie od Janningsa, średni przeciwnik na powrót po takiej przerwie :/
 
Mariusz Kołodziej poinformował w rozmowie z Przemkiem Garczarczykiem, dziennikarzem portalu Fightnews.com, że telewizja HBO potwierdza walkę Mariusza Wacha (27-1, 15 KO) z Bryantem Jenningsem (17-0, 9 KO). Pojedynek odbędzie się 18 stycznia w Montrealu.



Dla Wacha będzie to powrót na ring po porażce z rąk Władymira Kliczki. Jennings ostatni raz boksował w czerwcu, dla Amerykanina będzie to pierwszy profesjonalny występ od czasu podpisania kontraktu z promotorem Garym Shawem.


Nie widzę tego w kolorowych barwach ale powodzenia życze bo z pewnością się przyda :-)
 
No prosze, a Adamek tyle się stara i podkreśla starania walk na HBO a tu Wach wskakuje. Jak się dobiera takich rywali jak Adamek to nic dziwnego, jakie walki taka telewizja transmituje. Arreola to ostatnia interesującą walka Adamka dla HBO
 
- Nie będzie walki Szpilki z Zimnochem, wymagania Artura są zbyt wysokie - poinformował na TwitterzeTomasz Babiloński, główny promotor Krzysztofa Zimnocha (17-0-1, 11 KO), który od wielu miesięcy przymierzany był do pojedynku z Arturem Szpilką (16-0, 12 KO).



- Takiej kasy jakiej chce Artur, proponuję poszukać mu w MGM Grand w Las Vegas lub w Madison Square Garden w Nowym Jorku napisał Babiloński.



Do wyczekiwanej przez wielu kibiców walki miało dojść w lutym podczas gali "Polsat Boxing Night". O pojedynku stało się głośno, gdy pięściarze w styczniu na konferencji prasowej w Warszawie wdali się w bójkę. Później wielokrotnie za pośrednictwem mediów wymieniali się kąśliwymi komentarzami. Zarówno Szpilka jaki i Zimnoch nie zaznali jeszcze na zawodowych ringach goryczy porażki.


Wiedziałem, że tak się to skończy...
 
wypowiedź Artura na FB :

Witam pojawiła się wiadomość od Babilońskiego ze walki nie będzie bo ja chce za dużo kasy ....powiem tak ostatni jak mnie poprosił żebym jechał z nim do kryminału bo to pomoże jego koledze mówił zupełnie co innego ze zimnoch chce za duzo ze ja tez ze tego sie nie da itp ze zimnoch zwariował ..a teraz publicznie pisze takie cos zal .pl a teraz dla was za walke z Furym chciałem tyle co za mollo ponieważ w tej walce miałem cos do zyskania sportowo na swiecie,itp a z Zimnochem walka jest pożądana przez kibicow ma byc ppv i co najlepiej wyjsc za darmo i dac widowisko .... ostatni raz powtarzam miałem jeden tel z polsatu powiedziałem czego oczekuje i nikt sie ze mna nie kontaktował w tej sprawie zeby pogadac a teraz próbują wjechać na ambicje czym bardziej przez takie cos utwierdzają mnie w moich oczekiwaniach pozdrawiam ....
 
Parodia ...







Pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach (27-1, 15 KO) nie pojawi się w ringu podczas zaplanowanej na 18 stycznia gali, która odbędzie się w Kanadzie. Polski pięściarz odrzucił propozycję walki z Bryantem Jennningsem (17-0, 9 KO), mimo, iż transmisję z tej walki przeprowadzić miała stacja HBO.

Wach nie chce podjąć walki.




- napisał na Twitterze Kołodziej, który jest promotorem Mariusza Wacha.



Swojego rozgoryczenia z powodu decyzji Wacha nie kryje promotor Jeningsa, Gary Shaw, który nie rozumie zupełnie decyzji polskiego wojownika.

Nie mogę w to uwierzyć! Kontrakty były już gotowe do podpisania. Sądziłem, że doszliśmy do porozumienia. Wach to żaden polski wojownik. Po tym jak odmówił podpisania kontraktu stał się polską kiełbasą!


- powiedział Shaw w rozmowie z portalem Boxingscene.com.



Na swoim profilu na portalu twitter Wach napisał:




Przepraszam, zmieniłem zdanie. Nie jestem tak szalony, by walczyć z Jenningsem.


Na razie nie wiadomo, kiedy znów w ringu pojawi się Mariusz Wach. Mało prawdopodobne jest na dzień dzisiejszy, że kibice zobaczą go w ringu podczas planowanej na 22 grudnia gali w Radomiu. Wach otrzymał propozycję walki na kolejnej gali Polsat Boxing Night, jednak jak mówił ostatnio póki co nie doszedł on do porozumienia z telewizją Polsat.
 
Boks, gdzie główne skrzypce przy podpisywaniu kontraktów ma telewizja, promotorzy i sami zawodnicy. Idealny przepis na tego typu patologię :). Dziękuję Bogu za to, że w MMA panuje trend "będę walczył z każdym kogo mi dadzą".
 
Czyli Wach się wycykał, idzie drogą Adamka, łatwą drogą chce dobić się do szansy kolejnej walki o pas, walcząc z niezbyt wymagającymi rywalami. Oj chyba te dziesiątki mocnych uderzeń Kliczki dają znaki. Wach marnuje czas, zarobił spoko siana na walce z Kliczko, ale żeby tak się opierdalać... i tak wybrzydzać, żeby promotorzy się na niego nie wypieli. HBO chciała to transmitować, gdzie nawet Kliczko nie ma takich przywilejów
 
Przeciwnik Najmana poddał się po drugiej rundzie bo... bolał go brzuch. Ja pier... :-)
 
Co już po walce? :-) Nie mam TVP sport więc nie kusi, kto wogóle ogląda taką żenade. A ty seksownymurzyn zarejestrowałeś się tylko po to by promować tą miernote?! Niewiem jaki masz w tym cel, wracaj chłopie na strone najmana i tam rozsiewaj swoją propagande względem tego osobnika
 
NAJMAN WYGRYWA I WYZYWA JURKOWSKIEGO Z SALETĄ, 'GROŻĄC' ZAKOŃCZENIEM KARIERY



Podczas trwającej gali w Częstochowie przed momentem zaboksował promotor tej imprezy - Marcin Najman (15-4, 11 KO). Jego rywalem był debiutujący na zawodowym ringu Alex Serbic (0-1). Po trochę ospałym pierwszym starciu, w drugim "El Testosteron" ostrzej ruszył do ataku, jednak jego sierpy pruły powietrze. W końcu Najman zamarkował prawy, skrócił dystans i uderzył lewym hakiem w okolice wątroby. Bośniak przyklęknął, z grymasem bólu powstał na osiem, a za moment z opresji wyratował go gong. Nadal odczuwał jednak skutki tego uderzenia i pozostał w narożniku gdy zabrzmiał sygnał rozpoczynający trzecią rundę.

- Mogę zmierzyć się jeszcze z Łukaszem Jurkowskim bądź Przemysławem Saletą. Jeżeli oni nie podejmą rękawice, to właśnie tym dzisiejszym występem zakończyłem swoją karierę. Zaoferowałem Salecie ogromne pieniądze. Na tak duże na pewno nie zasługuje. Z kolei Jurkowski kiedyś mnie obrażał i mówił, że nie jestem bokserem. Chcę go więc znokautować i pokazać mu, jak bije "nie bokser" - powiedział po zejściu z ringu Najman.


Wcześniej inny debiutant wagi ciężkiej - Tomasz Dobosz (1-0, 1 KO), w pół minuty zdemolował opasłego Olivera Nagy (2-3). Trafił prawym hakiem na korpus, poprawił krótkim prawym sierpem i było po wszystkim.



Z kolei w dywizji super średniej Przemysław Wątroba (2-0, 1 KO) cztery rundy obijał skrajnie defensywnego Rudolfa Vargę (7-5, 4 KO), zwyciężając pewnie na punkty.



bokser org
 
No tak ale weźmy pod uwage, jacy to są przeciwnicy wystarczy przejrzyć rekordy jego rywali, można się za głowe złapać, (5-41) itp to przecież mówi za siebie, to że promuje go jestem z portali i wybiela te wszystkie niedoskonałości swojego miszcza świadczy tylko o nich. Śmieją się z Wawrzyka, a najmana zachwalają paranoja jak dla mnie, brak im obiektywizmu, to portal niszowy
 
Back
Top