Boks

Matka małej Madzi nie planuje treningów bokserskich w pierdlu?
Najman ręka sprawiedliwości zrobiłby z nią porządek.

Ciekawe jak ciepły Chisora się dziś pokaże w starciu z Ondrejem Palą.
 
Fakt jest taki, że jakby Najman walczył na zasadach boksu czy to z Kułakiem, czy z Jurasem to pewnie ten pojedynek by wygrał. Jest słabym bokserem, ale jest - i to jest fakt.



Pozdrawiam
 
Kowaliow i Stevenson zrobili niezłą demolke na swoich rywalach. Rosjanin wydaje się drugim Golovkinem swojej kategorii wagowej. Stalowy łeb + mega para w łapie robi z niego jak na razie potwora. Może uda doprawdzić się do starcia właśnie ze Stevensonem. Byłoby bardzo ciekawie



Dereck zgodnie z planem. Może nie zachwycił ale swoje zrobił odprawiając Pale przed czasem
 
Przed chwilą Szpilka wrzucił bardzo inteligętną wypowiedź na fb, jednak po wyśmianiu w komentarzach zauwazył że w boksowaniu jest równie dobry jak w ortografii. Wpis szybko usunął i dał poprawiony. Poniżej ten pierwotny, którego już nie znajdziecie ;P



5ba03079.jpg
 
Wśród kandydatów do walki z Mayweatherem wymienia się m.in. Devona Alexandra, Danny'ego Garcię oraz Amira Khana


ringpolska.pl



Z tej trójki zdecydowanie skłaniałbym się ku Garcii. Danny jest dość popularny w USA także o sprzedaż PPV bym się nie martił.



Devon ma walkę 7 grudnia, raczej wygra ale tutaj widzę najmniejsze szanse w wyborze właśnie jego



O Khanie natomiast najwięcej się mówi, że to on zostanie rywalem Mayweathera. Szanse z tej trójki ma największe.



Hipotetycznie



Myślę, że Floyd pójdzie właśnie tą drogą. Dlaczego ? Anglik jest mniejszy, jest naturalnym zawodnikiem do 140 Ibs, szklana szczęka + średnia siła ciosu, która zbytnio nie robi wrażenia za zawodnikach do 140 Ibs. Floyd był testowany przez dużo większych i silniejszych fighterów i krzywdy nie dał sobie zrobić także w tej kwesti równiez nie widzę zagrożenia.



Jedynym ciekawym porównaniem jest szybkość. Wydaje się, że speed obu zawodników jest w miare na równym poziomie ale ... No właśnie, Khan nigdy nie walczy z tak szybkim zawodnikiem jakim jest Mayweather, to pojawia się problem dla Anglika. Szybkie kontry na Amirze mogą się dla niego źle skończyć. Przewiduję zakończenie walki przed czasem ... trochę dziwne w przypadku Floyda ale z tym rywalem jest duża szansa, że Money skończyłby to przed końcowym gongiem
 
Wg tego portalu http://mundod.lavoz.com.ar Magomed Abdusalamov nie żyje. Na razie nikt inny nie potwierdził tej wiadomości







Giennadij Golovkin vs Osumanu Adama na gali w Monte Carlo 1 lutego
 



Informowaliśmy niedawno na <font color="Navy">boxing.pl, że planowana na pierwszą połowę grudnia walka Roya Jonesa Juniora (56-8, 40 KO) z Bobbym Gunnem nie dojdzie do skutku.


Były czempion w wielu kategoriach wagowych nie tylko szybko znalazł zastępcę, ale i postanowił wybrać się ponownie do Moskwy, gdzie okrutne lanie sprawił mu ponad dwa lata temu Denis Lebiediew. Przeciwnikiem Amerykanina będzie 36-letni Francuz Zine Eddine Benmakhlouf
(17-3-1, 8 KO). Stawką dwunastorundowego pojedynku będzie "pasek" WBU w wadze cruiser. Walka odbędzie się 21 grudnia.


- Roy jest podekscytowany powrotem do Rosji. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że udało się poukładać wszystko tak szybko [po zerwaniu kontraktu na walkę z Gunnem przyp. red.] do spółki z naszym przyjacielem Władimirem Hriunowem. Jesteśmy zawiedzeni, że nie dojdzie do walki z Gunnem, jednak po drodze powstało zbyt dużo niedomówień w umowie, przez co sprawy przeciągały się w czasie - oznajmił szef Square Ring Promotions John Wirt.


- Dałem znać Bobby'emu, że chciałem z nim walczyć wtedy i chcę walczyć i teraz. W sobotę John powiedział mi, że tamci <acronym title="Page Ranking">pr</acronym>óbują wdrożyć jakieś zmiany do kontraktu, w tym samym czasie dogadaliśmy się z Władimirem i tak ustaliliśmy, że lecę do Rosji
- powiedział Jones Junior.


Źródło:
redakcja, bscene







Rywal lepszy od Gunna, oby Roy nie zaliczył kolejnej wpadki.
 
Niech ten Roy już skończy z boksem, bo to jest żałosne. On swoim zachowaniem zasłużył na Parkinsona i na wszelkie inne negatywne skutki boksowania.
 
Artur Szpilka (16-0, 12 KO) bardzo szybko odniósł się do informacji o tym, że Mariusz Wach (27-1, 15 KO) chce się z nim zmierzyć podczas lutowego gali Polsat Boxing Night. Młody polski prospekt jest otwarty na starcie z byłym pretendentem do tytułów mistrzowskich, ale zaznacza, że w tej chwili najważniejsza jest dla niego szansa pokazania się na HBO w pojedynku z Bryantem Jenningsem (17-0, 9 KO).



- Jestem jak najbardziej na tak, ale teraz najważniejsza jest dla mnie walka z Jenningsem i jak HBO się zgodzi, to biorę - pisze 24-letni "Szpila" na Twitterze. - Wach na otwarcie hali w Krakowie, tak jak było w planach. Pozdrawiam...
 
Pewnie mało kto pamięta, że Diablo walczy w ten weekend. Fragomeni po raz trzeci ... Pojedynek z Chicago w nocy z soboty na niedziele w Polsacie Sport



https://www.youtube.com/watch?v=bwUsQuaPEBc
 
Chris Mannix, dziennikarz Sports Illustrated, poinformował na Twitterze, że według jego informacji walka Floyda Mayweathera Jr (45-0, 26 KO) z Amirem Khanem (28-3, 19 KO) jest już pewna. Pojedynek ma odbyć się 3 maja w MGM Grand w Las Vegas.



Oficjalne potwierdzenie pojedynku przez grupę Golden Boy Promotions ma nastąpić już w przyszłym tygodniu. Khan w sobotę będzie pełnił rolę komentatora w telewizji Showtime podczas gali w Nowym Jorku. To właśnie Showtime będzie pokazywało potencjalny pojedynek Brytyjczyka z Mayweatjherem.


ringpolska.pl



Jeśli się to potwierdzi to easy job dla Floyda
 
dziś było w wyborczej napisane że Włoch dobrze zna tego od Virgin a ten ma wpływy w boksie i mu ogarnął ...
 
khan pięknie "tańczy" po otrzymaniu mocnego ciosu.



chciałbym, aby taki zadał floyd i skończył pojedynek przed czasem.
 
Diablo pełna kontrola nad pojedynkiem. Całkiem dobry występ Krzyśka. Wyjazd do USA w pełni udany. Z drugiej strony Fragomeni nie był dziś zbyt wymagającym rywalem. Teraz Diablo będzie sam sobie wybierał przeciwnika i liczę, że wybór padnie na kogoś dużo lepszego



Fonfara po raz kolejny pokazał klase. Pewnie niebawem dostanie szanse walki o tytuł. Jeśli mam radzić to nie idźmy w kierunku Kowaliova, szkoda zdrowia :-) Liczę na Hopkinsa :-)
 
Back
Top