Boks

@Frugo zgadzam się z tobą w 100% ja dodam od siebie że największym polskim talentem w boksie jest Fonfara
 
Masternak - jak będzie miał szczęście i nie umrze z przyczyn naturalnych to będzie miał kiedyś rekord 60 - 0


Niby wyrażasz swoją opinie w tym temacie a nie wiesz, że Masternak przegrał 5 października z Drozdem i jego rekord nie jest już tak nieskazitelny
 
Dariusz Michalczewski o walce Zimnoch - Binkowski.



"Poziom sportowy tego pojedynku był słabiutki, ale nie każdy zna się na pięściarstwie i nie każdy to widział. Każdy jednak zobaczył i usłyszał to co działo się przed i po walce. Nie wiem, skąd oni wzięli tego Binkowskiego. Chłopak przekroczył wszelkie granice. Najpierw wyzwał Zimnocha od konfidentów. Potem obrażał go w ringu. Do tego doszedł Szpilka wykrzykujący coś przy ringu. Paliłem buraka wstydząc się za chłopaków. Przecież to koledzy z branży."



Calosc felietonu Tigera na Fakt.pl
 
Bokserski mistrz świata organizacji WBC w wadze ciężkiej i lider partii UDAR Witalij Kliczko ogłosił w czwartek, że wystartuje w wyborach na prezydenta Ukrainy w 2015 roku.



"Aby położyć kres plotkom i próbom przeszkodzenia mi w starcie w wyborach, deklaruję: będę kandydował na prezydenta Ukrainy" - oświadczył Kliczko.



Bokser złożył tę deklarację podczas burzliwych obrad Rady Najwyższej, która przyjęła w czwartek ustawę, mającą na celu uniemożliwienie mu kandydowania ze względu na fakt, że mieszka i płaci podatki w Niemczech.



"Nie uda się wam mnie ani zastraszyć, ani zatrzymać. Jestem obywatelem Ukrainy od ogłoszenia niepodległości (w 1991 roku) i pozostanę nim na zawsze" - dodał 42-letni pięściarz, zwracając się tuż po głosowaniu do deputowanych.



Według nowej ustawy kandydatem na prezydenta może być tylko osoba mieszkająca na Ukrainie w ciągu ostatnich dziesięciu lat poprzedzających wybory.



Kliczko wielokrotnie deklarował się jako przeciwnik obecnego prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza. Podczas "pomarańczowej rewolucji" na przełomie lat 2004 i 2005 wsparł prozachodnich liderów Wiktora Juszczenkę i Julię Tymoszenko. Dwukrotnie, w 2006 i 2008 roku, startował bez sukcesu w wyborach na mera Kijowa.



W kwietniu 2010 roku Kliczko założył partię Ukraiński Demokratyczny Alians na Rzecz Reform (w skrócie UDAR, czyli cios). W wyborach w grudniu 2012 roku UDAR zajął trzecie miejsce i po raz pierwszy jego deputowani weszli do Rady Najwyższej.
 
@VoRaNeK
Niby wyrażasz swoją opinie w tym temacie a nie wiesz, że Masternak przegrał 5 października z Drozdem i jego rekord nie jest już tak nieskazitelny



Nie oglądam każdej walki i nie jestem obecnie jakimś fanem polskiego boksu co nie zmienia faktu, że te wszystkie przyszłe polskie gwiazdy światowych ringów widziałem wielokrotnie i zawsze odnosiłem wrażenie, że to gówno a nie wielcy bokserzy. Miło, że mnie poprawiłeś. Dzięki temu moje opinia o "polskich nadziejach na mistsza świata" będzie jeszcze gorsza niż wcześniej.
 
Wyniki ważenia przed galą w New Jersey

001%20Hopkins%20vs%20Murat%20Face%20off%20IMG_2038[1].jpg



Bernard Hopkins 172,5 funta/78,2kg - Karo Murat 174 funty/78,9 kg

Peter Quillin 159,2 funta 72,2 kg - Gabriel Rosado 160 funtów/72,6 kg

Deontay Wilder 224 funty/101,6 kg - Nicolai Firtha 252,5 funta/114,5kg





Ciekawe walki się zapowiadają. No może opórcz Wildera bo tutaj wiadomo, że będzie KO. Opórcz Kata z Muratem i Quilina z Rosado w Anglii odbędzie się pojedynek Kellego Brooka z Wiaczelawem Senczenko. Fajnie się zapowiada choć pewnie obejrzy się jutro z odtworzenia
 
Ciekawa gala warto stawać bo Hopkins każdą walką tworzy historię i tym razem liczę na pewną wygraną, ale nie koniecznie jest to łatwa walka dla Bhopa. Rosado przed największą szansą na zdobycie mistrzostwa i tego mu życzę bo jest ciekawym zawodnikiem. I na koniec Wilder, który obije kolejnego ogóra.
 
Hopkins to naprawdę kosmita. Walka była zajebista. Wyście Hopa fajne i oryginalne, z Kata przechrzcił się na Aliena, umiejętności na najwyższym poziomie, sporo MEGA widowiskowych momentów, świetny show, no i sędzia też dość oryginalny (stanowczy i lekko agresywny). Murat dory bokser, widać, że chciał wygrać, ale to co Hopkins robi w tym wieku to jest poemat. Karo tylko mógłby trochę zluzować bo zachowywał się momentami jak debil. I niech ktoś mi powie, że w boksie nie ma dobrych walk.
 
Przypominam, że dzisiaj Golvovkin wraca na ring w pojedynku przeciwko groźnemu Curtisowi Stevensoni. Ponadto Janik vs Afolabi. Niestety pojedynki w trakcie trwania Bellatora







giennadij-golowkin-curtis-stevens-duze-002.jpg




lukasz-janik-ola-afolabi-duze-001.jpg
 
http://www.sportfan.pl/galeria/skandal-znany-polski-bokser-zatrzymany-bo-demolowal-46973







Albercik zaszalał :D
 
Z tego co pamięam, nasz wytatuowany bokser uległ Oli, jeden sędzia na remis, reszta dla tamtego.
 
Perez - Abdulsalamov teraz, świetna walka, Rusek walczy ze złamaną szczęką



Co do Janika to ten remis jednego z sędziów chyba na wyrost
 
Golovkin to potwór, udowodnił to kolejny raz

Od pierwszej do ostatniej rundy robił ze Stevensem co chciał, zamiatał Curtisem po ringu jak chciał, przyjął z kilka mocniejszych ciosów ale bez większej szkody dla siebie. W dystansie walczył znakomicie, w półdystansie z racji gabarytów i taktyki Stevens coś tam potrafił oddać.
Technicznie Golvkin prezentuje się wyśmienicie. Różnorodność ciosów jakie wykorzystuje podczas walki może zachwycić. Praca nóg również działa bez zarzutu a w dodatku lubi czasem wejść w wymiane czyli po ludzku "pobić się". Szczęka jak na razie nie została zbytnio naruszona i sprawdzona ale sądze, że tutaj Giennadij nie ma większych problemów i jeśli trzeba by było coś mocniejszego przyjąć to Kazach da sobie rade. Świetny bokser choć szkoda, że jeszcze nie przez wszystkich doceniany.
 
"Golovkin ma więcej broni niż Arnold Schwarzenegger w swoich filmach grozy" - Kostyra w formie :-)



przydałby się gif z reakcją Stevensa po knockdownie jaki mu zaserwował GGG w drugiej rundzie :-)
 
o, dzięki! :-) co ja bym dał żeby zobaczyć walkę unifikacyjną w wadze średniej! szanse są chyba znikome, zegar tyka a Martinez nie młodnieje
 
GGG vs Stevens



http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=geJ8uFN9mrs



GIF z zakończenia walki



http://2.bp.blogspot.com/-xGwuuPsGGxk/UnXIOshZbKI/AAAAAAAA5jo/eElXkt3j2Sc/s1600/gggg2.gif
 
Golovkin wygląda świetnie bo rywal był słabiutki.



Czas na poważne wyzwania bo kazacha stać na dużo więcej.







Janik ładnie się pokazał, a Afolabi już z walki na walkę coraz bardziej mnie przekonuje że mistrzem to on nie będzie. Abdusalamow kolejny przebity balonik.
 
W nocy pogorszył się stan Magomeda Abdusalamowa (18-1, 18 KO), który wczoraj doznał pierwszej w zawodowej karierze porażki, przegrywając po dziesięciu zaciętych rundach z Mikem Perezem (20-0, 12 KO).



Jak informuje portal Boxingscene.com, rosyjski pięściarz został wprowadzony w stan śpiączki, by zminimalizować ryzyko powikłań w związku z zakrzepem, jaki stwierdzono w jego mózgu po walce.



Dokładnych wiadomości na temat stanu "Mago" należy spodziewać się nie wcześniej niż w poniedziałek. Na chwilę obecną wiadomo na pewno, że Abdusalamow doznał złamania lewej ręki, nosa i uszkodzenia kości policzkowej.


źródło: ringpolska.pl
 
GGG rozmontowal kolejnego przeciwnika, chłop robi co chce i
dotego para w łapie !
Janik też dał dobrą walke, szkoda że wynik taki a nie inny
 
Pogorszył się stan Magomeda Abdusalamowa (18-1, 18 KO), który po brutalnej wojnie z Mike'em Perezem (20-0, 12 KO) został wprowadzony w sztuczną śpiączkę, a następnie miał usunięty kawałek czaszki oraz niewielki obrzęk, który pojawił się na jego mózgu. Dziś dowiadujemy się, że "Mago" miał wylew i obecnie tylko maszyny podtrzymują go przy życiu.



Lekarze zamierzają utrzymać pięściarza w stanie śpiączki jeszcze przez kilka dni, by jego stan uległ poprawie. Sampson Lewkowicz nie zostawił swojego podopiecznego w tej trudnej chwili i zobowiązał się udzielić jego rodzinie wszelkiej możliwej pomocy - również finansowej, bo pokrycie kosztów leczenia "Mago" przekracza możliwości krewnych zawodnika.



Ze słów Lewkowicza wynika, że nigdy nie zobaczymy już Abdusalamowa w ringu, ale w tej chwili znacznie ważniejsze jest, by ten 32-letni, wciąż młody człowiek wygrał najważniejszą walkę - o własne życie.


Bardzo przykra wiadomość, może nie jest jeszcze za późno i Magomed wyjdzie z tego :-)



Trzymaj się chłopie !
 
Nie jestem tego pewien nawet w 10 %, ale nawet jesli to kłamstwo to czemu on stanowczo nie zaprzecza, tylko wymija się odpowiedzi ??


Co do afery konfidenckiej, to problem Zimnocha polega zdaje się na tym, że zarobił nożem od skinów, którym wszedł w paradę, gdy ci chcieli utłuc jego kolegę z klubu, tj Ormianina, z którym to mieli jakieś wcześniejsze zatargii. Po internetach krążą jego zeskanowane zeznania ( http://slizg.eu/viewtopic.php?f=1&t=19188&start=2400)



To tłumaczy też bardzo dobrze, dlaczego Zimnoch woli na temat tej sprawy trzymać mordę na kłódkę.



Jedna rzecz która w tej telenoweli mnie ciekawi, to to, dlaczego wszyscy ci podobno grypsujący na temat więzienia nabierają wody w usta po wyjściu na wolność, tylko tej "wielkiej nadziei białych" japa się nie zamyka, na temat tego, jaki to z niego nie był git i prawilniak.
 
Back
Top