Boks

The real deal - ja jestem z Bialego i tez kazdy swojol wersje ma dlatego, pierdole nie wnikam i nie oceniam skoro nie wiem :) I w sumie rozumiem jego tlumaczenie, ze nie musi przed kamerami sie tlumaczyc bo jakis Binkowski uslyszal cos od Szpilki i powtarza. Pozdro :)
 
Mojso


Nom niby tak lepiej nie wnikac, jak ty mówisz, że kazdy swoją wersje ma tylko , to trochu dziwne bo powiem Ci na przykładzie Krakowa, że jak ktoś mówi, że jakiś osobnik sie sprzedał na policjii to tak jest, bo nikt sobie żartów/plotek z tak poważnej rzeczy nie robi ...
 
dobry wariat z niego, obejrzałem sobie z ciekawości jego 3 wygrane walki jak jeszcze był w formie i całkiem nieźle się prezentował szczególnie z Butlerem gdzie był 3 razy liczony po czym sam zadał ostateczny cios.
 
JIMBEAN - to może ty masz takie towarzystwo i ludnośc w swoim miescie , u mnie nie raz przekonałęm się że tak się nikogo nie osądza bez uwczesnego zweryfikowania ...
 
Wiadomo, ze wszedzie mozna krzywol plote puscic w kazdym miescie, zeby kogos zdyskredytowac dlatego nie oceniam bo nie wiem i nie znam do konca tematu :) a na boksie sie nie znam, o Binkowskim slysze 1 raz, a Zimnocha znam bo jest ode mnie z miasta i przez chwile swirowal z mojol kolezankol :) pozdro
 
Binkowski nie jest taki anonimowy, swego czasu jarałem się jak walczył. Fizycznie wygląda świetnie jak na swoje lata, zapewniam was że miał wygląl nawet jak młodszy brat Butterbeana:-)
 




Krzysztof Zimnoch (16-0-1, 11 KO) okazał się cięższy od Artura Binkowskiego (16-3-3, 11 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą "Wojak Boxing Night" w Wieliczce. Białostoczanin wniósł na wagę 100,6 kg, zaś mieszkający na co dzień w Kanadzie pięściarz z Bielawy 100 kg

Dla Zimnocha będzie to już czwarty tegoroczny występ, w ostatnich dwóch pojedynkach 30-latek pokonał Mateusza Malujdę i byłego mistrza świata wagi ciężkiej Olivera McCalla. Osiem lat starszy Binkowski dopiero po raz drugi w czasie profesjonalnej przygody z boksem wystąpi na gali organizowanej w Polsce.

Pozostałe wyniki ważenia:
Rafał Jackiewicz (70,100 kg) - Michał Żeromiński (69,750 kg), umowny limit do 70 kg
Krzysztof Głowacki (88,750 kg) - Richard Hall (88,900 kg), kategoria junior ciężka
Kamil Szeremeta (72,000 kg) - Daniel Urbański (73,900 kg), kategoria średnia
Ismail Tebojew (73,750 kg) - Robert Świerzbiński (72,250 kg), waga średnia
Michał Cieślak (90,400 kg) - Łukasz Rusiewicz (91,500 kg), waga junior ciężka
 
W którymś z wywiadów powiedział, że kariere w boksie skończy jak będzie miał 50 zawodowych zwycięstw. Obecnie ma 42



Wiadomo, pojedynki będą z jakimiś średniakami na dystansie 6-8 rund
 
Przynajmniej trochę kolorytu wprowadził, dlaczego pajac od razu ? Sympatyczny gość : ) chyba że ktoś jest ą i ę bułkę bez bibułkę, to się może nie podobać:-)
 
Niezły ritard z niego, chyba już mu tego boksu chyba starczy, bo głowa to już za bardzo obita haha
 
Back
Top