Boks

Po ostatniej walce Kliczki jest zupelnie obojetne nie tylko to kim bedzie jego kloejny rywal ale nawet to czy takowy w ogole sie znajdzie.
 
Jakiś czas temu kupiłem sobie TV za 50 zł, dokupiłem dekoder za 100 zł :) Postanowiłem coś nagrać, wczoraj widziałem fajną z reklamę z Diablo i jakąś laską. Nagrałem, ale musiałem zmienić format, wyciąć reklamy. Jeszcze nie oglądałem, ale może coś ciekawego pokażą:)



Macie:







http://www.dailymotion.com/video/x15tix9_movie-2_school
 
Dzisiaj debiut Łomaczenki !



Jak wygra to prawdopodobnie w 2 walce będzie walczył o mistrzostwo świata. Trzymam za niego kciuki, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to wkrótce wymiecie wszystkich.
 
Timothy Bradley (31-0, 12 KO) pokonał niejednogłośnie na punkty Juana Manuela Marqueza (55-7-1, 40 KO) w głównym wydarzeniu wieczoru gali w Las Vegas, zachowując tytuł mistrza świata WBO wagi półśredniej. Po dwunastu ciekawych rundach jeden sędzia wskazał na wygraną Meksykanina 115-113, ale dwóch pozostałych arbitrów wypunktowało zwycięstwo Amerykanina 115-113 i 116-112.


Tak jak sądziłem. Bradley jest wg mnie niedoceniany. Może nie jest za widowiskowy i nie ma nokautującego ciosu ale jest skuteczny do bólu.



Zasłużone zwycięstwo choć punktacja w pełni tego nie odzierciedla



@up Heh, prawie w tym samym czasie :-)
 
bradmarquez3.jpg




pewne zwycięstwo Bradleya, mi najbardziej pasowała punktacja 116 : 112 dla amerykańca
 
https://www.youtube.com/watch?v=Tt5obVu_fTE







Nie wiem czy to przez ciosy na głowę, czy coś jeszcze na to wpłynęło, ale no, szkoda chłopa.
 
Nie jestem fanem Zimnocha ale z chęcią zobacze jak nokautuje tego Kanadyjczyka - Art Binkowski



Zapewne tak będzie bo z tego co widzę to karierę wznowił w 2012r po 5 latach przerwy i przegrał z jakimś przeciętniakiem. Dużo szczeka ale słabo gryzie
 
Kurde, ciekawe jak u nas wyglądają te badania przed walką? :) Dopuścili do walki McCalla, ok. No, ale teraz to już przesada.
 
" O mój rozmarynie" zmiażdzyło mi na dzisiaj mój łeb, zgadzam sie z wami nie powinien juz walczyć.
 
Łomaczenki nie znałem mimo że boksem inteeresuję się bardzo długo - najwyrażniej boks zawodowy, a amatorski to dwa różne światy . Ukrainiec zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, bo Meksyaknie nie padają na deski tak łatwo, a tymbardziej po ciosach w korpus ...


Życze Łomaczence jak najlepiej, jednak jakoś bede czuł niesmak jeśli w następnej ( czy za 2 walki ) dostanie możliwośc walki o pas - nawet uwzgledniając i podziwiając jego dorobek na ringach amatorskich .
 
Boks to jednak błoto.



Zimnoch z rekordem 17 zwycięstw i jeden remis będzie walczył z gościem który od 6 lat nie wygrał walki i w dodatku ma wyraźnie jakiś uszczerbek na mózgu. Wcześniej walczył z Malujdą który wygrywał tylko z zawodnikami o ujemnych rekordach w tym z osobą o rekordzie 6-36 (tera już 7-54).
 
Ja trzymam kciuki za Wasyla bo jak wygra pas w 2 walce to obali mit obijania bumów i ogórów żeby mieć piękny rekord.







Rigo sobie poradził, ale on ma lepszy styl bardziej bezpieczny.
 
Nie wiecie gdzie jutro w tv bądź w necie będzie można obejrzeć konferencję prasową: Zimnoch vs Binkowski?



Mogą być niezłe "jaja", jeśli Binkowski spełni coś ze swoich zapowiedzi to może być juz walka jutro.
 
To prawda, przydałoby się jakoś to obejrzeć ale chyba na razie to nic nie wiadomo o tym gdzie co i jak z transmisją :)


Dla zaciekawionych osobą Binkowskiego polecam porównać dwa wywiady:


Tt5obVu_fTE[/media]/a/p
p
a href=]
Więzienie, ćpanie i dostanie kilka razy porządnie w łeb całkowicie go zmieniło...
 
Back
Top