Boks

Masternak wybrany bokserem roku w Polsce na Interii :)



http://sport.interia.pl/boks/news-mateusz-masternak-bokserem-roku-wedlug-czytelnikow-interia-p,nId,767687
 
<pre style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; padding: 0px; list-style: none; font-family: monaco, 'Bitstream Vera Sans Mono', 'Courier New', courier, monospace; font-size: 1.2em; color: rgb(255, 255, 255); background-color: rgb(51, 51, 51);">
[youtube]
 
Adamek dla BB: Roger to wspaniały trener



ibkQuYeku6bg1m.jpg




O ostatniej walce ze Steve • em Cunninghamem, planach na 2013 rok, współpracy z Rogerem Bloodworthem i potencjalnej walce z Kubratem Pulewem - Tomasz Adamek (48-2, 29 KO) dla BOXINGBET.PL.


BoxingBet.pl: Jak samopoczucie i forma po świętach? Wypocząłeś już po walce ze Steve • em Cunninghamem?
Tomasz Adamek: Wszystko w porządku, jestem zdrowy i wszystko jest OK. Jedziemy z Zyggim [Rozalskim] na narty.


Nie mógłbym nie zapytać o Twój ostatni pojedynek ze Steve • em Cunninghamem, podejrzewam, że wszystko zostało już powiedziane więc zapytam jedynie, czy według ciebie mogłeś zrobić coś lepiej?
Czy mogłem coś zrobić? Możesz robić tyle na ile pozwala Ci przeciwnik i jeżeli on tańczy, unika walki to co można więcej zrobić? Mogłem jedynie atakować rundę lub dwie wcześniej, wtedy podkreśliłbym jeszcze wyraźnie przewagę, a tak walka była wyrównana, ale nic więcej oprócz tego nie mogłem zrobić kiedy nie pozwala na to przeciwnik.


Kiedy planujesz powrót na salę treningową? Ostatnio Roger Bloodworth stwierdził, że na razie wam się nie spieszy i potrzebujecie odpoczynku.
Na pewno miesiąc będzie bez treningów bo przecież muszę odpocząć i zregenerować się, bo miałem aż cztery walki w ubiegłym roku.


A ile walk planujesz stoczyć w tym roku?

....



Więcej na http://boxingbet.pl/artykul-2220/adamek-dla-bb-roger-to-wspanialy-trener
 
Gołota powinien wygrać, Saleta nie walczył w boksie od 2006r. Po walkach w MMA i K1 nie można nic powiedzieć na teamt jego formy.



Po filmikach zamieszczonych na potralach bokserskich Saleta wygląda na większego ... Ponoć udzielił wywiadu, w którym mówił o legalizacji dopingu ... Nic nie insynuuje.



Andrew ma dobra kondycje, tak mówi trener Gmitruk. Na bierzni też wyglądał dobrze a do walki jeszcze ponad miesiąc. Saleta porusza się jak wóz z węglem ale po krótkich filmikach nie można za wiele powiedzić.



Ogólnie gala powinna być dobra. Mają się na niej odbyć pojedynki samych Polaków. Dojdzie zapewne do wielu rozstrzygnięć w niektórych kategoriach wagowych.
 
Saleta jak wygra to będzie niespodzianka, Andrew w walce z Adamkiem był słabo przygotowany, spasiony Gołota nie mógł za wiele zrobić. U Gmitruka nie ma przelewek, trzeba zapieprzać. Masternak ma za niedługo dołączyć i posparować z Gołotą. Same plusy. Napewno nie zobaczymy Gołoty ze swoich najlepszych występów ale forme powinni dobrą przygotować, nokaut na Salecie jest wielce prawdopodobny
 
Gołota jest murowanym faworytem, jeśli nie będzie kontuzji to powinnen wygrać bo Saleta poza mięśniami nic nie ma i jest za wolny.
 
Najman pokazał, że Salete można łatwo pokonać, pressing i po gościu. Tylko jak ktoś nie ma serca do walki i nie potrafi tego wykorzystać to już inna sprawa...



Ale podejrzewam, żę walka może wyglądać spokojnie i może być prowadzona taktycznie aż do momentu zmęczenie któregoś z zawodników.



Dlatego upatruję Gołotę jako zwycięzce, który powinnien dysponować lepszą kondycją.



Nie oszukujmy się , goście po 45 lat, którzy nie są aktywni sportowo nie będą walczyć na pełnych obrotach 10 czy 12 rund :-)
 
Pieniądze raczej na Gołote należy postawić. Przypominam co zapowiadał Saleta przed KSW 14, że Najman będzie cierpiał w ringu itd. (oczywiście nie usprawiedliwam postawy Najmana), a póżniej duszenie przedramieniem. No sory panowie ale ja liczyłem na jakiś porządny wpier##l dla Najmana a Saleta sobie tro zadanie ułatwił, co nie zmienia faktu że Marcin predzej czy póżniej bu odklepał. Andrzej ma słabą psychikę, ale jak Adamka się nie przestraszył (uniki, praca w ringu, ogólnie Luz) to Salety tym bardziej..
 
haha w tym wywiadzie Gołota powiedział, że ma lepszą kondycję niz 8 lat temu. :-) Wierzę mu tak samo jak Pudzianowi, który podczas treningów w ATT podobno miał czas poniżej 3 minut na 1 km.



Nie od dziś wiadomo, że Gołota jak przegrywał walki to w głowie i kondycja mu tym razem też nie pomoże. Stawiam na Salete.

Andrzej ma słabą psychikę, ale jak Adamka się nie przestraszył (uniki, praca w ringu, ogólnie Luz) to Salety tym bardziej..


JDS też nie przestraszył się Caina, a jak to wyglądało wszyscy widzieli...
 
ja mam cichą nadzieję, że do walki goloty z saletą nie dojdzie.



jarałem się tym starciem, ale jakieś 8 lat temu.



teraz ta walka nie ma sensu ani w wymiarze sportowym, ani marketingowym, także raczej fajerwerków się nie spodziewam.
 
Widziałem w jednym z serwisów sportowych tarczowanie Gołoty z Gmitrukiem i Andrew nie wyglądał zbyt szybko. Wyglądał nawet bardzo wolno. Ale na dobrą sprawę Przemek Saleta także nie będzie pewnie demonem szybkości i celności, więc dla mnie walka 51/49 Gołota.
 
Też stawiam na Gołote, to by było dobre zakończenie kariery naszego najlepszego boksera HW w histori
 
Saleta przegrałby na zasadach MMA z Burneiką, powiedzmy sobie szczerze, żę te dwie ostatnie walki z Panem N wygrał cudem :-)
 
Saleta przegrałby na zasadach MMA z Burneiką, powiedzmy sobie szczerze, żę te dwie ostatnie walki z Panem N wygrał cudem
lol.gif



Tu się nie zgodzę bo na zasadach kickboxingu dosyć spokojnie zaczął, wiedząc, że Najman się rzuci na hura i szybko się wyprztyka, ale caly czas spokojnie kontrolował pojedynek i gdyby nie kuku na nodze Najmana to by go spokojnie pokonał.
 
Back
Top