Boks

Inoue jest niesamowity. Dziś dodatkowo przetestowano jego psychikę. Deski przyjął ze spokojem i rozkręcał się z minuty na minutę. Podobają mi się jego szybkie kombinacje w których wystrzela 1-3 ciosy, wychodzi szybko z półdystansu po czym doskakuje i wystrzela kolejną bombę w najczęściej odsłoniętego przeciwnika.
 
W Japonii jest wszystko, nawet azjatycki Slash. View attachment 98027
20240506_145246.jpg

:lol:
 
20240506_145549.png


20240506_145650.png

Statystyki też pokazują co to za gościu z tego Inoue!
107-54 w ciosach celnych (45-28%!!) Power punches 62-34 (49-27%!!!) wszystkie statystyki +40%!
:benny: :bye: Nie tylko bije bardzo mocno i celnie, a ma też solidną obronę.
Tutaj miał lepsze statsy na tle silnego rywala niż z ostatnich swoich 22 walk!
 





Bracia Inoue zaliczyli dzisiaj po nokdaunie w 1 r... ciekawe że młodszy brat jest waciany MŚ WBA w koguciej, Takuma 20(5!)-1 a starszy to puncher... 27(24!)-0 a mają prawie identyczne warunki fizyczne.
 
Przejeżdża, po cichu i ze spokojem wchodzi do szatni. Brak 10 kg złota na szyi, brak 20 osobowej świty yesmanów i pijawek. Przyzwoite zachowanie. Jest bestią wtedy kiedy trzeba. Jestem fanem.

A w Japonii to jest mega gwiazda, dla której wypełnia się takie Tokio Dome na 55k kibiców, a nie jak ci amerykańscy, większości czarnoskórzy pięsciarze, co ledwie zdobyli jakiś pasek, albo jeszcze nie, a już czują się wielkimi gwiazdami, a takich wielkich aren by nie wypełnili nawet w połowie...
 
A w Japonii to jest mega gwiazda, dla której wypełnia się takie Tokio Dome na 55k kibiców, a nie jak ci amerykańscy, większości czarnoskórzy pięsciarze, co ledwie zdobyli jakiś pasek, albo jeszcze nie, a już czują się wielkimi gwiazdami, a takich wielkich aren by nie wypełnili nawet w połowie...
W Japonii od zawsze szanowano walkę. Pride, teraz Inoue. Nawet komentatorzy zauważyli podczas gali, że hala wypełniona była prawie do pełna oo pierwszych walk.
Ciekawy jestem jakie dochody generuje w Japonii.
 
Nie wierzę w realizację. Informacja podobno ze strony właściciela firmy zajmującej się eventami min. w Riyadh. Może coś w tym jest… :joe:
 
Przejeżdża, po cichu i ze spokojem wchodzi do szatni. Brak 10 kg złota na szyi, brak 20 osobowej świty yesmanów i pijawek. Przyzwoite zachowanie. Jest bestią wtedy kiedy trzeba. Jestem fanem.

A w Japonii to jest mega gwiazda, dla której wypełnia się takie Tokio Dome na 55k kibiców, a nie jak ci amerykańscy, większości czarnoskórzy pięsciarze, co ledwie zdobyli jakiś pasek, albo jeszcze nie, a już czują się wielkimi gwiazdami, a takich wielkich aren by nie wypełnili nawet w połowie...
Bo Japonia to inna mentalność, tam się od dziecka wpaja szacunek.

Jakaś korelacja jest że dwie największe "nacje" bokserskie(Czarni amerykanie i Meksy) zawsze chodzą z największą obstawą :beczka:
 
Bo Japonia to inna mentalność, tam się od dziecka wpaja szacunek.

Jakaś korelacja jest że dwie największe "nacje" bokserskie(Czarni amerykanie i Meksy) zawsze chodzą z największą obstawą :beczka:
W feudalnej Japonii powstał kodeks Bushido. Wiele mądrości i zasad tak dziś zapomnianych i potrzebnych.
IMG_5303.gif
 
Back
Top