Boks

Dziś odbył się pogrzeb Andrzej Gmitruka. Pośmiertnie został mu nadany Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski.

Osiągnięto już zakładany cel zbiórki na pomagam.pl dla rodziny Trenera. Ludzie jednak ciągle wpłacają pieniądze i z zakładanych 60tys. zrobiło się już prawie 90tys. złotych.
 
Czym bliżej walki, tym większa kupkę w głowie mam :boss: odnośnie zwycięscy tego pojedynku.

Reasumujący myślę ze jak Fury będzie bardzo dobrze przygotowany kondycyjnie i udźwignie "to wszystko" to ma duże szanse na wygrana, w innym wypadku dostanie KO w drugiej części walki.
 

Ktoś wie coś więcej na jakie tematy miała być ta książka? Nigdy nie słyszałem o Adamku czegoś niespotykanego.

Co do pogrzebu, to dałem znać tylko informacyjnie. Kto był ten był, nie należy oceniać kogoś za to, że go zabrakło. Miły gest ze strony prezydenta co do orderu i ludzi którzy wspierają akcję na pomagam. Także się dorzuciłem, bo to chyba jedyna forma podziękowania dla trenera za te wszystkie emocje i nieprzespane noce z boksem.
 
Ktoś wie coś więcej na jakie tematy miała być ta książka? Nigdy nie słyszałem o Adamku czegoś niespotykanego.

Co do pogrzebu, to dałem znać tylko informacyjnie. Kto był ten był, nie należy oceniać kogoś za to, że go zabrakło. Miły gest ze strony prezydenta co do orderu i ludzi którzy wspierają akcję na pomagam. Także się dorzuciłem, bo to chyba jedyna forma podziękowania dla trenera za te wszystkie emocje i nieprzespane noce z boksem.
Swego czasu głośno było o tej książce. Ja pamiętam, że przewijał się tam temat dopingu u Adamka.
 
Swego czasu głośno było o tej książce. Ja pamiętam, że przewijał się tam temat dopingu u Adamka.
Czlowiek niby tyle siedzi w sportach walki( w boksie tez) a 1 slysze o tej ksiazce. Wracajac do walki to bez kitu wytypowac wygranego jutrzejszego starcia to jak trafic 6 w totka. Ja bym wolal Wildera zeby wygral ale dla niego to najwiekszy test w karierze tak wiec chuj wie.
 
Walkę Wildera z Furym ciężko jest typować tylko ze względu na niewiadomą formę Anglika. Jak wyjdzie w takiej samej dyspozycji jak w ostatnich walkach (a tego się spodziewam, organizmu nie da się ot tak oszukać) to Wilder go znokautuje.
 
Back
Top