Boks

Kurwa i to taka śmierć z pizdy totalnie... Rozumiem typowo problemy ze zdrowiem i taką prawdziwą starość a tu gość złapał drugie życie na sali. Wielka szkoda
 
niezle bebzun bronerowi wywalilo niczym furemu :lol:
Dsb5oHMUcAEIeK8.jpg


 
Ogromny ból. Wyrazy współczucia dla żony i córki Pana trenera.

Jeśli chodzi o główny wątek tematu to nawet nie chcę sobie wyobrażać jak zła to jest wiadomość dla polskiego boksu. Trener Gmitruk wziął na siebie ciężki proces podnoszenia poziomu boksu w Polsce. Były już pierwsze efekty, widać było te zmiany chociaż jeszcze zostało dużo do zrobienia i nagle koniec. Nie wyobrażam sobie jak zła jest ta wiadomość o śmierci dla choćby Artura, czy Maćka. Druga rodzina. Wielka postać, będzie brakowało jego obecności, głosu i cennych rad.
 
Ogromny ból. Wyrazy współczucia dla żony i córki Pana trenera.

Jeśli chodzi o główny wątek tematu to nawet nie chcę sobie wyobrażać jak zła to jest wiadomość dla polskiego boksu. Trener Gmitruk wziął na siebie ciężki proces podnoszenia poziomu boksu w Polsce. Były już pierwsze efekty, widać było te zmiany chociaż jeszcze zostało dużo do zrobienia i nagle koniec. Nie wyobrażam sobie jak zła jest ta wiadomość o śmierci dla choćby Artura, czy Maćka. Druga rodzina. Wielka postać, będzie brakowało jego obecności, głosu i cennych rad.
Jeszcze Masternak. Nie wiem kto może zastąpić Trenera.
Łapin?
 
Jeszcze Masternak. Nie wiem kto może zastąpić Trenera.
Łapin?
Ostatnio Mateusz przygotowywał się z trenerem Gosiewskim.

Nie wiem niestety kto mógłby zapanować nad takim pięściarzem jak Szpilka, do Sulęckiego mam większe zaufanie i wierzę w dobry wybór. Te niepotrzebne spory teraz mam nadzieję, że przygasną i będzie choć trochę normalniej.
 
Jeszcze Masternak. Nie wiem kto może zastąpić Trenera.
Łapin?
Ostatnio Mateusz przygotowywał się z trenerem Gosiewskim.

Nie wiem niestety kto mógłby zapanować nad takim pięściarzem jak Szpilka, do Sulęckiego mam większe zaufanie i wierzę w dobry wybór. Te niepotrzebne spory teraz mam nadzieję, że przygasną i będzie choć trochę normalniej.
Łapin to honorowy facet i raczej na pewno nie będzie ponownie trenował Szpilki. Zapomnieliście jeszcze o Izu...

Kurwa, naprawdę nie mogę w to uwierzyć...
 
Łapin to honorowy facet i raczej na pewno nie będzie ponownie trenował Szpilki. Zapomnieliście jeszcze o Izu...

Kurwa, naprawdę nie mogę w to uwierzyć...
To prawda, gdzieś w tym szoku zapomniałem o Izu. Widziałem z nim wywiad i aktualnie nie wie jaką decyzję podejmie w związku z walką 8 grudnia. Dziś byli umówieni na trening....
 
Podobno wczoraj była rocznica śmierci syna Andrzeja Gmitruka i trener zapalił na tarasie świeczkę, stąd pożar...
 
Nie oszczędzało go życie do ostatnich chwil. Zwykle jednak radosny i dawał od siebie o wiele więcej niż pozwalało mu na to zdrowie. Wciąż to rzadkość trafiać na takich ludzi dlatego ciężko przyjąć informacje o tym, że to już koniec. Tak czytam te wpisy tutaj, na tt/FB/news i cieszy mnie, że w 99% są one bardzo w porządku w stosunku do Trenera. Jakoś nie mogę się otrząsnąć z tej straty stąd moja duża aktywność w temacie i mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe.

Cieszy mnie, że jutro specjalny program w TVP Sport o którym wspomniał @yonigga. Pewnie padnie kilka anegdot, wspomnień.
 
Mi sie wydaje ze trener Gmitruk mial zawal ze wzledu na sytuacje z tym pozarem stolika- tak mi sie wydaje ze to wlasnie pokaze sekcja zwlok. No kurwa niewarygodna historia ogolnie az sie wierzyc nie chce ze tak dobiegl koniec trenera...
 
Mi sie wydaje ze trener Gmitruk mial zawal ze wzledu na sytuacje z tym pozarem stolika- tak mi sie wydaje ze to wlasnie pokaze sekcja zwlok. No kurwa niewarygodna historia ogolnie az sie wierzyc nie chce ze tak dobiegl koniec trenera...
W przeglądzie pisali że pożar był dość konkretny. Palił się taras i podbitka. Też skłaniam ku wersji ze zzawał. Ale nie ma gdybać. Jutro wieczorem powinny być wyniki sekcji.
 
teraz najwazniejsza pomoc agnieszce i dziecku, zobaczymy na ile nas kibicow stac na pomoc i na ile srodowisko bokserskie.
 
Wielka tragedia dla polskiego boksu i rodziny. Ciekawe kto teraz przejmie jego zawodników, nie widzę raczej nikogo.
 
teraz najwazniejsza pomoc agnieszce i dziecku, zobaczymy na ile nas kibicow stac na pomoc i na ile srodowisko bokserskie.
Będzie zbiórka na leczenie Pani Agnieszki, która miała mieć niedługo wizytę u lekarzy w Paryżu, a także będą zbierane pieniądze dla córki.

Obejrzałem także wczorajszy vlog Andrzeja Kostyry i początek oraz przede wszystkim końcówka wideo jest bardzo mocna, widać jak bardzo odczuł tę stratę
 
Back
Top