Boks

Licze na szybka wygrana Takama i ze White wygra na pkt. Nie ogladam juz bo rano o 4 pobudka. Ogarne wszystko jutro wieczorem. Milego ogladania panowie!
 
No Parker przespał tą walkę i przegra na punkty. Zabrakło 1 rundy to by go skończył, ale strasznie słabo walczył.
 
Miszkin nie ma racji. Whyte niestety na punkty. Szkoda, że Parker nie był mądrzejszy w tej walce.
Mam tak samo, IMO bez kontrowersji.

Poziom boksu Whyte'a gorszy niż niejednego amatora, nadrabia szczęką i zacięciem do walki. Od Joshuy raczej instat wpierdol, ale z Wilderem mógł by być fajny festyn cepów.
 
Co za parodysta z tego Cojanu. Ilość gośći feketopodobnych w boksie jest zatrważająca:jimcarreyvomit:

Nie wierzę, Parker z nim 12 rund boksował w zeszłym roku. Jak w ogóle doszło do tego pojedynku z Parkerem? Przecież Cojanu wygrywał z gościami z ujemnym bilansem.
 
To Borek organizował ?(bo udział jakiś miał) a co Fonfara mówił konkretnie ?
jakies ziomki fonfary a borek nic z tym nie mial wspolnego, brechtal sie z tego ze bylo niby malo ludzi na trybunach a on sam nie zapelnil nawet polowy malutkiego torwaru
 
jakies ziomki fonfary a borek nic z tym nie mial wspolnego, brechtal sie z tego ze bylo niby malo ludzi na trybunach a on sam nie zapelnil nawet polowy malutkiego torwaru
Borek i jego team chyba jednak wspolorganizowali ta gale-tak mi sie cos kojarzy. A na pewno w poczatkowej fazie tak bylo mozliwe ze pozniej jednak sie wycofali ale na pewno mial mu pomoc.
PS. Bardzo mocno jest grany temat walki Wilder-Fury!:bayan:
 
Borek i jego team chyba jednak wspolorganizowali ta gale-tak mi sie cos kojarzy. A na pewno w poczatkowej fazie tak bylo mozliwe ze pozniej jednak sie wycofali ale na pewno mial mu pomoc.
PS. Bardzo mocno jest grany temat walki Wilder-Fury!:bayan:
Z tego co kojarzę to na początku faktycznie Borek miał w tym brać udział, ale ostatecznie się nie dogadali.
 
Back
Top