Boks

DkGDChdXgAELekI.jpg:large
 
Cel osiągnięty, Adamek doczłapał się na poziom który chciał. Oferta na pewno była bardzo atrakcyjna. O to chodziło w tych wszystkich PBN Adamkowi i Borkowi.
 
Oferta na pewno była bardzo atrakcyjna
No na pewno. Jesli Szpila mial dostac banke PLN na czysto( juz po prowizjach i podatkach itp) to Adamek na pewno gorszej kasy nie dostanie. A stawiam ze sporo wiecej. Ma szanse na pelnym dystansie go opierdolic ten Miller to taki sam poziom jak te Martiny, Breazale i reszta czyli nic specjalnego.
 
Taka słabiutka konferencja. Thank you Eddie, thank you all, thank you for the opportunity, thank to the matchroom, to the zone, to the beautiful arena, etc.........
 
Niby ostatni skok na kase Tomka ale jak wygra to kto wie co bedzie dalej:lol:? Ja tam mu dobrze życzę i zawsze jeszcze zarobi.
 
To pierwsze rozpierdala xD

DkGWRP3XcAASSEF.jpg

sam
w pierwszej chwili pomyślałem ze to photoshop o kuriewa nie wiem co myśleć o tej walce jakby Adamek miał szybkość jak za dawnych czasów to myślę ze miałby szanse, nie wiem czy Miller tym parciem ciągłym do przodu go nie zajedzie i nie złamie w końcówce walki.
 
Taka słabiutka konferencja. Thank you Eddie, thank you all, thank you for the opportunity, thank to the matchroom, to the zone, to the beautiful arena, etc.........
a czegos innego sie spodziewales? nie bylo bronera, wildera i innych og to byla chujoza:lol:

 
Last edited:
w pierwszej chwili pomyślałem ze to photoshop o kuriewa nie wiem co myśleć o tej walce jakby Adamek miał szybkość jak za dawnych czasów to myślę ze miałby szanse, nie wiem czy Miller tym parciem ciągłym do przodu go nie zajedzie i nie złamie w końcówce walki.

Adamek i tak będzie dużo szybszy od Millera, problem w tym że nie trzyma ciosu a Miller się nie zatrzymuje i ciągle bije z podobną intensywnością, w końcu Tomek pęknie. Pierwsze rundy mogą wyglądać zachęcająco a potem ciężkie dechy, trochę powtórka ze Szpilka-Wilder się szykuje.
 
Back
Top