Boks

Super pomysł z tą walką Masternak - Kalenga. Tylko, że wszystko wskazuje na to, że ME będzie Adamek - Molina. Miała być "duża walka w kwietniu", a będzie lipa - zarówno na papierze jak i w walce. Trzeba liczyć, że ściągną kogoś przyzwoitego dla Balskiego.
 
Ciekawe co teraz Borek powie.
Mati to cwaniaczek i przeciez nie przyzna sie ze popierdolil popierdolony juz polski boks.
Teraz beda wojenki w ktorych nie bedzie wygranych tylko sami przegrani bo Mati w koncu zostanie na polu bitwy sam bez zawodnikow ani telewizji.
Az mi przez gardlo nie chce to przejsc ale kurwa zycze powodzenia Marcinkowi z jego gala. Jak odjebie sztos to wtedy moze sie karty odwroca.
 
Pamiętajcie, że to jest polski boks :) Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Wasyl zmanipulował AG. To całe oświadczenie brzmi jakby to Wasilewski je pisał - "Borek zły, wszystko popsuł...". Oczywiście nie twierdzę, że Borek nic nie ma na sumieniu, ale sporo rzeczy się tutaj zbija w jedną całość. Wasyl to też jest cwaniak, gala w Nysie mu nie wyszła delikatnie mówiąc, został mu tylko Sulęcki tak naprawdę, a w tym czasie Grabowski z Borkiem robią niezłą galę w Zgorzelcu, teraz jeszcze PBN, które już zostało dobrze przyjęte wśród ludzi (za sprawą walki Mastera), więc podejrzewam, że AW się złapie wszystkiego żeby tylko Borka wykosić. Gmitruk to też jest "specyficzna" osoba, niecały rok temu pozbył się prawie wszystkich zawodników (bo nie ma siły, trudna sytuacja itd.), a teraz ma pod sobą czterech zawodowców.
 
Pamiętajcie, że to jest polski boks :) Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Wasyl zmanipulował AG. To całe oświadczenie brzmi jakby to Wasilewski je pisał - "Borek zły, wszystko popsuł...". Oczywiście nie twierdzę, że Borek nic nie ma na sumieniu, ale sporo rzeczy się tutaj zbija w jedną całość. Wasyl to też jest cwaniak, gala w Nysie mu nie wyszła delikatnie mówiąc, został mu tylko Sulęcki tak naprawdę, a w tym czasie Grabowski z Borkiem robią niezłą galę w Zgorzelcu, teraz jeszcze PBN, które już zostało dobrze przyjęte wśród ludzi (za sprawą walki Mastera), więc podejrzewam, że AW się złapie wszystkiego żeby tylko Borka wykosić. Gmitruk to też jest "specyficzna" osoba, niecały rok temu pozbył się prawie wszystkich zawodników (bo nie ma siły, trudna sytuacja itd.), a teraz ma pod sobą czterech zawodowców.
bardziej wierze wasylowi niz borkowi btw od samego poczatku jego zabawy z promotorka nawiljalem ze bedzie syf i tak jest
 
Ja to widze tak ze lezal sobie polski boks jak takie psie gowno i tylko smierdzial.
Mati wdepnal w to gowno i narobil syfu naokolo a teraz nie wiadomo kto ma posprzatac.
 
bardziej wierze wasylowi niz borkowi btw od samego poczatku jego zabawy z promotorka nawiljalem ze bedzie syf i tak jest
Ale syf się zrobił, bo komuś się monopol skonczyl. Nie bronie Borka, ale kto od początku śledził ich wojenkę na tt to od początku Wasilewski miał ból dupy.

Mam nadzieję, że to co się dzieje, tylko spowoduje lepsze galę boksu, bo trzeba będzie zadbać o kibice.
 
Ale syf się zrobił, bo komuś się monopol skonczyl. Nie bronie Borka, ale kto od początku śledził ich wojenkę na tt to od początku Wasilewski miał ból dupy.

Mam nadzieję, że to co się dzieje, tylko spowoduje lepsze galę boksu, bo trzeba będzie zadbać o kibice.
jaki monopol? jak bylo pare grup promotorskich a ze wasyl najlepiej placil to wszyscy pchali sie do niego a borek zaraz z niczym zostanie jak adamek naprawde zakonczy kariere i bardzo na to czekam co on zrobi jak nie bedzie tomka...
ps. teraz to sie robi monopol ale w polsacie
 
Że mam wyjebane ?:d

A tak na serio to Gmitruk zrobił tak jak uwazal, zresztą z Wasilewskim też jest/byl skłócony.
To na jaką cholerę wypowiadasz się w tym temacie? Chciałeś walnąć głupotę to ci się udało. Szkoda, że nie odpisałeś jednak "Ja nie jestem od tego. Nie obchodzi ani nie interesuje mnie to."

Może kogoś obchodzi polski boks i jego sytuacja, więc pisanie przez kogoś głupot po prost wkurwia.
 
To na jaką cholerę wypowiadasz się w tym temacie? Chciałeś walnąć głupotę to ci się udało. Szkoda, że nie odpisałeś jednak "Ja nie jestem od tego. Nie obchodzi ani nie interesuje mnie to."

Może kogoś obchodzi polski boks i jego sytuacja, więc pisanie przez kogoś głupot po prost wkurwia.
Żadnej głupoty nigdzie nie walnąłem, zresztą napisałem w Sobote to do tej pory sam też nic w tym temacie nie napisałeś, wiec wyjebane.
Staram się i sledze od dawna PL boks, jak i to co sie dzieję jak MB Promotions weszło na rynek, analizuje - mam swoje zdanie.
 
Ciekawa sytuacja ze Szpilką teraz sie zrobiła przy tak otwartym konfikcie.
mozesz rozwinac? wczoraj ogladalem jakis wywiad z kawulem czy tam z tym jego przydupasem i powiedzial ze jak szpila nie dostanie obiecanych walk w kwietniu lub w maju to zawalczy szybciej w ksw niz sie wszystkim wydaje
 
mozesz rozwinac? wczoraj ogladalem jakis wywiad z kawulem czy tam z tym jego przydupasem i powiedzial ze jak szpila nie dostanie obiecanych walk w kwietniu lub w maju to zawalczy szybciej w ksw niz sie wszystkim wydaje
No właśnie chyba pole manewru mu sie drastycznie zmniejszyło jeśli zostanie przy Gmitruku i faktycznie zgodził sir na walkę na Narodowym.
Chyba że już wcześniej był orzez Polsat skreślony za Wasyla
 
jeśli zostanie przy Gmitruku i faktycznie zgodził sir na walkę na Narodowym
raczej sie nie zgodzi sie na narodowy, kiedys kawul nawijal ze jak szpila wystapi u najmana to jest skreslony w ksw( pewnie piekny marian z panem wszedzie sie wpierdalajacym mateuszem powiedzieli to tym z ksw)
 
Last edited:
Back
Top