Boks

Zobaczymy jak to bedzie z ta gala Najmana i jakich rywali dostana SZpilka Izu i Wach.Borek mowil w wywiadzie ze teraz jak przyjdzie 8-9 tys na boks to jest sukces ciekawe co powie jak przyjdzie na Narodowy z 20 tys :D bo nie sadze ze stadion zapalenia ale moze ze 20 tys przyjdzie
 
Polsat trochę jest teraz :gdzie:
TVP ma Joshua-Parker + galę na Narodowym, a Canal+ ma Wilder-Ortiz, czyli Polsatowi dwie najważniejsze walki w HW przepadły. Ale to dobrze, będzie konkurencja, a to dla kibiców same plusy.

Co do gali Najmana to z jednej strony mam trochę obaw, że chuj z tego będzie, ale z drugiej strony jak widzę ból dupy Borka w tym temacie, to wydaje mi się, że bez powodu by się nie wkurwiał...
 
Zobaczymy jak to bedzie z ta gala Najmana i jakich rywali dostana SZpilka Izu i Wach.Borek mowil w wywiadzie ze teraz jak przyjdzie 8-9 tys na boks to jest sukces ciekawe co powie jak przyjdzie na Narodowy z 20 tys :D bo nie sadze ze stadion zapalenia ale moze ze 20 tys przyjdzie[/QUOT
a
Wydaje mi sie,ze 20 tys ludzi przy tych nakładach to i tak bedzie porażka.
 
Polsat trochę jest teraz :gdzie:
TVP ma Joshua-Parker + galę na Narodowym, a Canal+ ma Wilder-Ortiz, czyli Polsatowi dwie najważniejsze walki w HW przepadły. Ale to dobrze, będzie konkurencja, a to dla kibiców same plusy.

Co do gali Najmana to z jednej strony mam trochę obaw, że chuj z tego będzie, ale z drugiej strony jak widzę ból dupy Borka w tym temacie, to wydaje mi się, że bez powodu by się nie wkurwiał...
ale maja ufc:) na czyms musieli przeoszczedzic.
 
Polsat trochę jest teraz :gdzie:
TVP ma Joshua-Parker + galę na Narodowym, a Canal+ ma Wilder-Ortiz, czyli Polsatowi dwie najważniejsze walki w HW przepadły. Ale to dobrze, będzie konkurencja, a to dla kibiców same plusy.

Co do gali Najmana to z jednej strony mam trochę obaw, że chuj z tego będzie, ale z drugiej strony jak widzę ból dupy Borka w tym temacie, to wydaje mi się, że bez powodu by się nie wkurwiał...
Maja PBN i Adamka:lol: i jakies chujowe jak zawsze inne polskie gale:wink: Fonfara jaki bolodupiec-widać ze to parowa z legii... oby dostal po pizdzie w wadze wyżej i jeszcze będzie się prosil Najmana o walke...
 
Wydaje mi sie,ze 20 tys ludzi przy tych nakładach to i tak bedzie porażka.
Rzucanie się na Stadion Narodowy z potencjałem jaki dzisiaj prezentuje polski boks, jest śmieszne. Szpilka po ostatnich walkach tysięcy widzów nie przyciągnie, Izu jest ciągle anonimowy, Wach ma zero potencjału marketingowego, a o Bińskowskim, z litości nie wspomnę.
Najman nie jest taki głupi żeby to rozbić za własne pieniądze, śmierdzi mi tu państwową kasą z TVP, na której jakieś cwaniaki chcą położyć łapy.
 
czyli co gale wasyla oficjalnie w tvp?
Ostatnie gale Sferisu chujowe jak nieszczęście, ale fajnie jakby TVP weszło na stałe do gry.

Jak obstawiacie Wilder - Ortiz? Ja bym chciał wygranej Kubańczyka, ale boje się (biorąc pod uwagę jego ostatnie walki), że dopadł Luisa wiek (którego nikt nie jest w stanie potwierdzić :lol:). Niby Wilder jest chaotyczny i beznadziejny w obronie, ale też ma czym uderzyć... Stawiam trochę optymistycznie na Ortiza przed czasem.
 
Ostatnie gale Sferisu chujowe jak nieszczęście, ale fajnie jakby TVP weszło na stałe do gry.

Jak obstawiacie Wilder - Ortiz? Ja bym chciał wygranej Kubańczyka, ale boje się (biorąc pod uwagę jego ostatnie walki), że dopadł Luisa wiek (którego nikt nie jest w stanie potwierdzić :lol:). Niby Wilder jest chaotyczny i beznadziejny w obronie, ale też ma czym uderzyć... Stawiam trochę optymistycznie na Ortiza przed czasem.
ja tam jestem za wilderem i obstawiam ze do 8 rundy rozjebie kingkonga w drobny pyl
 
Tez bym chcial zeby wygral Wilder bo starcie z Joshua zapowiada sie epicko! Oczywiscie jesli ktorys z nich nie przejebie czegos do ich potencjalnej walki...
 
@Cactus a wyslalbys mi na maila link jutro z wilder ortiz, bo nie chcialbym sie natknac gdzies na spoiler, a to jedna z ciekawszych walk w tym roku dla mnie.
 
Back
Top