Boks

Polecam, Borek mówi trochę ciekawych rzeczy, m.in. o tym że chciał wcisnąć Kownackiego za Haye;a.


Tak jak Borek mnie wkwkura jako komentator piłkarski tak o boksie naprawdę dobrze mi sie go słucha. Rzeczowo i dużo ciekawych smakczow i wątków.
 
Tak jak Borek mnie wkwkura jako komentator piłkarski tak o boksie naprawdę dobrze mi sie go słucha. Rzeczowo i dużo ciekawych smakczow i wątków.
Możesz cos strescic z tych ciekawostek? Od 21 nadrabiam podcasty Mroza bo akurat nocka mi wpadla dziś tak wiec do rana może nadrobię wszystko ale Borka to już na pewno nie przesłucham...
 
Możesz cos strescic z tych ciekawostek? Od 21 nadrabiam podcasty Mroza bo akurat nocka mi wpadla dziś tak wiec do rana może nadrobię wszystko ale Borka to już na pewno nie przesłucham...
Też całego jeszcze nie oglącałego z tego co wyłapałem to dość ciekawie mówił o wspolpracy Szpilki z Gmitrukiem. Dość krytycznie sue wypowiadał, że Andrzej oddal nie mal za darmo dobrego boksera ze stajni do Wasilewskiego bo stwierdził, ze jak nie jest w 100 % właścicielem karty zawodnika to nie będzie go prowadził a tu nagle bierze Szpile. Nawet Grabowski go tonowal.
 
Ogłoszono wstępną kartę walk gali, która odbędzie się 25 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Główną atrakcją tej imprezy ma być pojedynek Marcina Najmana (15-4, 11 KO) z Arturem Binkowskim (16-5-3, 11 KO).
Na Narodowym ma także wystąpić Mariusz Wach (33-3, 17 KO). Najman, który poza tym, że sam wystąpi na gali, jest także organizatorem imprezy, do walki z Wachem przymierza m.in. Izuagbe Ugonoha, zapewniając przy okazji, że ofertę skrzyżowania rękawic z pięściarzem z Krakowa otrzymają wkrótce także Dereck Chisora oraz były mistrz świata wagi ciężkiej Tyson Fury. Najman sprawdzi również możliwość organizacji na Narodowym rewanżu Wacha z Jarrellem Millerem, niedawnym pogromcą Polaka.

Na onecie znalazłem
:fjedzia:
 
DPPHEBhXUAAoiBp.jpg
 
Nie ma to jak zrobić plakat gali z nazwiskami zawodników, którzy się na niej nie pojawią:siara: Byłem zainteresowany tą galą na Narodowym przed pojawieniem się nazwisk bo miało być ciekawie i mimo wszystko zobaczyłbym kilka fajnych pojedynków, ale widzę, że bardzo nieprofesjonalnie jest to organizowane. Kiedyś Azor z Najmanem działał i zapowiadało się z początku na coś nowego, ale jednak Mati tylko został.
 
Back
Top