Boks

d65b20757c94.jpg


Mistrz WBO w wadze półśredniej Jeff Horn (17-0-1, 11 KO) poczuł już smak dużej walki na stadionie, kiedy to niespodziewanie odebrał pas Manny'emu Pacquiao i chciałby takowe doświadczenie powtórzyć mierząc się z gwiazdorem UFC Conorem McGregorem. "Notorious" mimo porażki z Floydem Mayweatherem Juniorem, zebrał dobre recenzje, ale nie zaimponował tym występem Hornowi, który uważa, że łatwo poskromi Irlandczyka.

- Oglądałem walkę McGregora z Mayweatherem. Floyd zajechał go, zastopował, pomimo że dwa lata nie boksował. Ja wywierałbym od początku jeszcze mocniejszą presję, a ja biję znacznie mocniej niż Floyd. Taki pojedynek to byłaby wspaniała sprawa dla fanów. On ma wielkie nazwisko i chcieliby zobaczyć jak z nim wygrywam - powiedział Horn.

- Chcelibyśmy ponownie walki z Mannym Pacquiao w Brisbane, ale mówi sie też o Conorze McGregorze. Rzucamy mu wyzwanie: Conor powiedz, ile chcesz pieniędzy, a zobaczymy co da się zrobić
- apeluje promotor Horna Dean Lonergan.

Źródło: bscene

user_online.gif
 
d65b20757c94.jpg


Mistrz WBO w wadze półśredniej Jeff Horn (17-0-1, 11 KO) poczuł już smak dużej walki na stadionie, kiedy to niespodziewanie odebrał pas Manny'emu Pacquiao i chciałby takowe doświadczenie powtórzyć mierząc się z gwiazdorem UFC Conorem McGregorem. "Notorious" mimo porażki z Floydem Mayweatherem Juniorem, zebrał dobre recenzje, ale nie zaimponował tym występem Hornowi, który uważa, że łatwo poskromi Irlandczyka.

- Oglądałem walkę McGregora z Mayweatherem. Floyd zajechał go, zastopował, pomimo że dwa lata nie boksował. Ja wywierałbym od początku jeszcze mocniejszą presję, a ja biję znacznie mocniej niż Floyd. Taki pojedynek to byłaby wspaniała sprawa dla fanów. On ma wielkie nazwisko i chcieliby zobaczyć jak z nim wygrywam - powiedział Horn.

- Chcelibyśmy ponownie walki z Mannym Pacquiao w Brisbane, ale mówi sie też o Conorze McGregorze. Rzucamy mu wyzwanie: Conor powiedz, ile chcesz pieniędzy, a zobaczymy co da się zrobić
- apeluje promotor Horna Dean Lonergan.

Źródło: bscene

user_online.gif
chuja z tego bedzie, horn juz od pol roku o conorze nawija
Conor powiedz, ile chcesz pieniędzy, a zobaczymy co da się zrobić - apeluje promotor Horna Dean Lonergan.
to jest najlepsze:rofl:nie stac ich na conora:lol:
 
Wynudzilem sie na walce Wacha. Miller kurwa placek i myslalem ze jak mierzy wysoko to takiego Wacha posklada na spokojnie...
 


Cygan powinien spiąć dupsko i wrócić, choć po tym czego dokonał pewnie ciężko będzie mu się zmotywować aspektem sportowym, prędzej finansowym.

Wilder jak to Wilder tylko dużo krzyczał o Kliczce, Joshua go znokautował, ale sam był na skraju porażki i tak naprawdę nie wiadomo jakby się rewanż potoczył. Ale to Tyson był tym, który przetarł szlak i dokonał czegoś, co wydawało się niemal niemożliwe. I to w jaskini lwa, to on pierwszy skruszył ten mur.
 
Back
Top