Boks

Zaliczy kilka efektownych faceplantów z jego obroną.
no ta obrone ma kurwa tragiczna, nie wiem, chyba juz zaden trener nie nauczy go defensywy, to co przyjal z cleverlym, tylko, ze to waciak, odbije sie niestety w wadze wyzej, a szkoda, zeby skonczyl jak golota;/ a co do turnieju to porazka, ze wystepuje w niej diablo a nie glowacki, diablo tam chyba najslabszy jest.
 
Last edited:
A może i super8 z Główką. Zobaczymy jak dobrze poinformowany jest Rafael.


no wlaasnie lipa, dan rafael powiedzial to z jakis tydzien temu, ze glowka powinien wystapic, ale jednak nie wystapi, bo tam podwojne branie z anglii idzie, slabo obsadzony turniej w tej wadze nizej i to transakcja wiazana ida dwaj angole albo zaden.
 

giphy.gif
 
Turniej WBSS w junior ciężkej:
1. Oleksandr Usyk (12-0, 10 KO) - Ukraina (WBO).
2. Yunier Dorticos (21-0, 20 KO) - USA/Kuba (WBA Regular)
3. Murat Gassijew (24-0, 17 KO) - Rosja (IBF)
4. Mairis Briedis (22-0, 18 KO) - Łotwa (WBC)
5. Krzysztof Włodarczyk (53-3-1, 37 KO) - Polska.
6. Marco Huck (40-4-1, 27 KO) - Niemcy.
7. Dmitrij Kudriaszow (21-1, 21 KO) - Rosja.
8. Mike Perez (22-2-1, 14 KO) - Irlandia/Kuba.

Turniej WBSS w super średniej:
1. Callum Smith (22-0, 17 KO) - Wielka Brytania.
2. George Groves (26-3, 19 KO) - Wielka Brytania (WBA Super)
3. Avni Yildirim (16-0, 10 KO) - Turcja.
4. Erik Skoglund (26-0, 12 KO) - Szwecja.
5. Rob Brant (22-0, 15 KO) - USA.
6. Jamie Cox (23-0, 13 KO) - Wielka Brytania;
7. Juergen Braehmer (48-3, 35 KO) - Niemcy.
8. Wygrany pojedynku: Chris Eubank Jr (24-1, 19 KO) Wielka Brytania vs Artur Abraham (46-5, 30 KO) Niemcy.
 
Pięknie wyglądają te nazwiska w tych turniejach, no może jakoś Włodarczyk mi z formą tu nie pasuje. A Główka pewnie i tak dostanie szanse, bo ktoś wypadnie.
Główka jest ważna wiadomość dla Ciebie
 
Borek w podcaście u Olka Wandzela powiedział że do imprezy nie dołożył i ma w sobie entuzjazm żeby kontynuować dalej projekt, jednakże nie jest to uzależnione od niego bo "polscy promotorzy zaczynają się burzyć".
 
Dzisiaj ciekawa gala w Glasgow, w main evencie starcie niepokonanych : Ohara Davies vs Josh Taylor, warto rzucić okiem. Wystąpi również dwójka Polaków : Rusiewicz i Lubiszewska, ale tego już nie polecam oglądać.:mamed:
 
Świetna walka Taylora z Daviesem, kto nie widział niech sobie nadrobi. Taylor kapitalny występny, z dużą przyjemnością się to oglądało.
 
Świetna walka Taylora z Daviesem, kto nie widział niech sobie nadrobi. Taylor kapitalny występny, z dużą przyjemnością się to oglądało.

Widziałem tylko KO w "poniżej przeciętnej" jakości, sierp fajnie wszedł a potem to że się odwrócił to było czym spowodowane bo nie bardzo widać (widziałem cios) chociaż jego reakcja jak by dostał w oko ;p
 
bo glowacki odjebal troche lipe, jakby wzial lepszego zawodnika o czym mowil borek, to by podskoczyl w rankingu, a on nie chcial to nie. Diablo walczyl z lepszym zawodnikiem, wygral, chociaz no duzo nie ugra, ale turniej w junior ciezkiej zapowiada sie po prostu zajebiscie.
 
Wydaje mi się że lepszy przeciwnik w ostatniej walce nic by nie dał, bo za kogo Główka miał by wejść? 4 mistrzów - Usyk, Gassiev, Dorticos, Breidis pewniaki, Diablo był już jako jeden z trzech pierwszych zawodników więc mamy 5. Kudriaszow był kreowany na przyszłego dominatora to też był pewniakem, Huck bo trzeba było wcisnąć Niemca, Perez jest tylko dlatego bo Smith również dołączył. Jeżeli chodzi o aspekt sportowy to z pewnością bardziej nadawał by się od Diablo, Hucka czy nieprzetestowanego Pereza. Z dwojga złego jest chociaż na rezerwie więc może ktoś w 1/2 odpadnie i wleci Główka
 
Wydaje mi się że lepszy przeciwnik w ostatniej walce nic by nie dał, bo za kogo Główka miał by wejść? 4 mistrzów - Usyk, Gassiev, Dorticos, Breidis pewniaki, Diablo był już jako jeden z trzech pierwszych zawodników więc mamy 5. Kudriaszow był kreowany na przyszłego dominatora to też był pewniakem, Huck bo trzeba było wcisnąć Niemca, Perez jest tylko dlatego bo Smith również dołączył. Jeżeli chodzi o aspekt sportowy to z pewnością bardziej nadawał by się od Diablo, Hucka czy nieprzetestowanego Pereza. Z dwojga złego jest chociaż na rezerwie więc może ktoś w 1/2 odpadnie i wleci Główka
no w sumie racja, wkurwia to dolaczenie pereza bo calluma chcieli w turnieju:/chociaz nie oszukujmy sie, glowka tez by wiele nie zdziala, moze z perezem, kudriaszowem czy huckiem, by cos powalczyl, ale przynajmniej by jakis hajs zarobil.
 
Widziałem tylko KO w "poniżej przeciętnej" jakości, sierp fajnie wszedł a potem to że się odwrócił to było czym spowodowane bo nie bardzo widać (widziałem cios) chociaż jego reakcja jak by dostał w oko ;p

No własnie prawdopodobnie był to jakiś problem z okiem, bo tam doszedł cios, ale nie jakiś mocny i wtedy się odwrócił, łapiąc się za okolice oka.
 
Back
Top