Boks

uu Haye bliski konca, walka bez gardy nie popłaca. Trzeba przyznać ze łeb ma ze stali skubany
 
jak dla mnie bez sensu walka, zawodnik z widoczna kontuzja od 6 rundy nie powinien walczyc, tylko stracil troche zdrowia, ale haye w tej formie zostaje zabity przez joshue.
 
Nie dziwie się, że klepnął Haye, skoro wcześniej pokonał Creeda z samym Rockym Balboa w narożniku.
 
Stresowa mocno ta walka Andrzeja. Początek bardzo niemrawy, za dużo tych uśmieszków oznaczających przyjęcie ciosu, bo Dawson dobrze kombinacjami walczył. Ale gdzieś od 7 rundy do głosu coraz bardziej dochodził Andrzej i pięknie się to zakończyło. Tak do połowy ciężko było mi uwierzyć, że ta walka będzie wygrana, a to za sprawą częstych błędów Andrzeja jak się dał trafiać dość mocno. Jakieś karty punktowe bym zobaczył. Jak ktoś ma, niech wstawi.

C+ Sport 2 retransmitował walkę od 2:20. Trochę żenada, bo miała być od 3. No, ale od 12 powtórkę na szczęście dali i obejrzałem.
 
Na kartach pkt Fonfara przegrywal tak wiec ten Kaos go uratowal...

I niestety zasłużenie przegrywał, Dawson pod względem umiejętności był klasę wyżej od Andrzeja i było to widać. Jędruś w wywiadzie po walce mówił, że tak wolno wchodził w pojedynek bo długo nie walczył i brakowało mu tego ale mimo wszystko czuł że przełamuje Dawsona.
 
Fonfara wyszarpał sobie wygraną i dokłada duże, ale przebrzmiałe nazwisko do swojego dorobku. Andrzej ma charakter i twardą głowę, to pokazuje jak mocno bije Smith Jr.
 
I niestety zasłużenie przegrywał, Dawson pod względem umiejętności był klasę wyżej od Andrzeja i było to widać. Jędruś w wywiadzie po walce mówił, że tak wolno wchodził w pojedynek bo długo nie walczył i brakowało mu tego ale mimo wszystko czuł że przełamuje Dawsona.
dawson w prime to jeden z najlepszych technikow w boksie w tamtych czasach, a technike traci sie ostatnia.
 
dawson w prime to jeden z najlepszych technikow w boksie w tamtych czasach, a technike traci sie ostatnia.

Znakomicie ujęte !!!

Dawson pomimo tego , że wielu uważa go już za ,,wypalającą się gwiazdę,, to dalej znakomity technik!
Ty bardziej należą się brawa dla Andrzeja za to że wybrał tak niewygodnego boksera na przeciwnika po ostatniej porażce . Jeśli by przegrał to naprawdę był by to wielki krok wstecz dla Fonfary i myślę że solidnie by zahamował karierę naszego rodaka .
 
Znakomicie ujęte !!!

Dawson pomimo tego , że wielu uważa go już za ,,wypalającą się gwiazdę,, to dalej znakomity technik!
Ty bardziej należą się brawa dla Andrzeja za to że wybrał tak niewygodnego boksera na przeciwnika po ostatniej porażce . Jeśli by przegrał to naprawdę był by to wielki krok wstecz dla Fonfary i myślę że solidnie by zahamował karierę naszego rodaka .
dokladnie to byl bardzo niewygodny rywal dla fonfary, dziwilem sie, ze go wybrali, bo andrzej nigdy nie byl swietnym technikiem i nigdy nie bedzie, ma inne atuty, ale tacy piesciarze, zawsze beda mu sprawiac problem.
 
Back
Top