Boks


Mialem tak po makumbie :benny:
W sumie nigdy nie lubialem Haye ale jakos szkoda mi go, kibicowalem wszystkim przeciwnikom Kliczkow, a ten byl chyba najbardziej medialnie napompowany, no ale coz teraz trzeba kibicowac Josu-le(?). Jakie macie oczekiwania na walke z Kliczko?
Ja licze na KO w wykonani Anthonego pozniej unifikacja z Furym, ale nie siedze w boksie od dawna, jakie szanse na to? Jak teraz wyglada ciezka (ciekawiej niz za Kliczkow)
 
Last edited:
Mialem tak po makumbie :benny:
W sumie nigdy nie lubialem Haye ale jakos szkoda mi go, kibicowalem wszystkim przeciwnikom Kliczkow, a ten byl chyba najbardziej medialnie napompowany, no ale coz teraz trzeba kibicowac Josu-le(?). Jakie macie oczekiwania na walke z Kliczko?
Ja licze na KO w wykonani Anthonego pozniej unifikacja z Furym, ale nie siedze w boksie od dawna, jakie szanse na to? Jak teraz wyglada ciezka (ciekawiej niz za Kliczkow)
Czy Fury się pozbiera? Nikt tego nie wie, nawet on zapewne. Na moje Joshua wygra i to będzie raczej koniec ery Kliczków. Wilder jak narazie obija raczej leszczy, ten Brezele to raczej druga liga, Bellew t samo. Powietkin dyskwalifikacja i niewiadmo gdzie będzie mógł walczyć. Dominacja Joshuy na lata?
 
Czy Fury się pozbiera? Nikt tego nie wie, nawet on zapewne. Na moje Joshua wygra i to będzie raczej koniec ery Kliczków. Wilder jak narazie obija raczej leszczy, ten Brezele to raczej druga liga, Bellew t samo. Powietkin dyskwalifikacja i niewiadmo gdzie będzie mógł walczyć. Dominacja Joshuy na lata?
Uuu, nic wczensiej nie slyszlaem o tym Furym, teraz zczalem czytac to niezle, szkoda typo, mam nadzieje ze chociaz dobrze sie bawi a nie deprsyjnie.
 
W nocy z piątku na sobotę (na żywo w Fightklubie od 4.00) prosto z Belasco Theater w Los Angeles kolejna gala spod znaku Golden Boy. Tym razem wydarzeniem wieczoru będzie w niej starcie Christiana Gonzaleza z Romero Duno o wakujący pas WBC Youth Intercontinental w wadze lekkiej.
http://boxrec.com/show/746109
 
Walka z Pacquiao - Khan póki co po za planami. Nie wiem co oni kombinują.
Grube, fejkowe pieniądze są w to zamieszane. Jakaś grupa miała wyłożyć na walkę 38mln. $, a kasa do tej pory się nie pojawiła. Chyba petrodolary się skończyły, albo Arum się kapnął, że może wyprać ktoś niezłą kasę i później za to beknie.
 
Dziś w wieku 94 lat zmarł Lou Duva.
Człowiek legenda, szkoda, że z Andrzejem nie zdobył tego mistrzostwa. W sumie chyba zrobił wszystko co można, ale ten wolał lać po cohones. Potem Lou trochę poturbowali. Z tego co czytam wyszła niedawno jego biografia "A Fighting Life: My Seven Decades in Boxing" i cały rozdział jest poświęcony Andrzejowi. Chętnie bym to przeczytał.
 
Człowiek legenda, szkoda, że z Andrzejem nie zdobył tego mistrzostwa. W sumie chyba zrobił wszystko co można, ale ten wolał lać po cohones. Potem Lou trochę poturbowali. Z tego co czytam wyszła niedawno jego biografia "A Fighting Life: My Seven Decades in Boxing" i cały rozdział jest poświęcony Andrzejowi. Chętnie bym to przeczytał.
Czytałem wczoraj właśnie o tej książce. Kawał dobrej lektury może być
 
@yonigga, aktualnie nie, ale ze względu na Andrzeja jest duża szansa na jej pojawienie się w Polsce. Książka jest z czerwca 2016 więc być może już jest w tłumaczeniu. W dodatku jego śmierć może przyśpieszyć wydanie jej(niestety taka kolej rzeczy). Też w sumie dowiedziałem się o niej po śmierci Lou.
 
Back
Top