Boks

Oglądają galę w Sheffield ? Zaraz Kell Brook wychodzi. Kapitalną szybkość zaprezentował Luke Campbell w powrocie po przegranej z Mendym.
 
Ward powinien dostawać tylko absolutny top, do walki z Kovalevem musi dojść. Zgwałcił tego biednego Barrera, co za popis, max jedną rundę przegrał w tym pojedynku.

 
Ward powinien dostawać tylko absolutny top, do walki z Kovalevem musi dojść. Zgwałcił tego biednego Barrera, co za popis, max jedną rundę przegrał w tym pojedynku.


serio zgwalcil? moim zdaniem to zgwalcil walke wczesniej diaz veleza i to byla naprawde bardzo fajna walka. a ward z barrera niczym nie porwalo
 
serio zgwalcil? moim zdaniem to zgwalcil walke wczesniej diaz veleza i to byla naprawde bardzo fajna walka. a ward z barrera niczym nie porwalo

Technicznie Ward zabrał go do szkoły. Ale to jest kwestia tego co kto lubi, ja kocham taki styl walki jaki prezentują Ward czy wcześniej Floyd. Sweet science.
 
Mi obojętnie kto wygra ale Jackiewicz ma jaja, bierze walki, jest szczery + solidny poziom sportowy, jeżeli Syrowatka ma cokolwiek jeszcze znaczyć to musi wygrać. Na tą walkę obok Cieślaka z Palaciosem czekam najbardziej.
 
Kursy na PBN razem z moimi typami.

1234.png
 
Ja to widzę tak.

Adamek vs. Molina - Adamek decyzja. Bo w Polsce mu nie dadzą przegrać.
Rekowki vs. Wawrzyk - ciężka walka do typowania, jak Rekowski nie znokautuje Wawrzyka to przegra na punkty, ale myślę ze w końcu go ustrzeli, czyli Rekowski TKO/KO.
Syrowatka vs. Jackiewicz - kolejna ciężka walka do typowania, wszystko zależy od głowy Syrowatki jak będzie miał chłodna to wygra jak coś będzie nie tak w głowie to przegra po raz kolejny, Jackiewicz TKO/KO ponownie.
Cieślak vs. Palacios - tutaj nie mam wątpliwości Michał przez TKO/KO.
Masternak vs. Fields - tutaj tez nie mam wątpliwości Mateusz przez TKO/KO.
Brodnicka vs. Torti - Ewa TKO/KO bo dostaje "kelnerki"
 
Broner pozbawiony pasa, przekroczył limit wagowy o 0.18 kg, dostał 2h na zbicie ale w swoim stylu położył na to laskę. :lol:
 


WAR RAFAL

edit
obejrzalem sobie wazenie
faktycznie wszystko jak w ksw, nawet ring girls jako szatniarki...
 
Back
Top