Boks

Sauerlandy oburzone, jak wałki są na ich stronę to kontrowersji nie widzą
Boks to jedno wielkie szambo, mam dość na jakiś czas.
To fakt, Sauerlandy sobie zasłużyły na taki wałek jak ten z dziś. Szkoda tylko, że odbyło się to kosztem Mastera... Po dzisiejszym zwycięstwie powinien dostać walkę o tytuł, chociaż nie byłby faworytem z żadnym z mistrzów. A w tej sytuacji to sam nie wiem co dalej z Mateuszem... Chyba jedynie jakaś konkretna walka na Polsat Boxing Night z Janikiem albo nawet Włodarczykiem, sam nie wiem... Szkoda chłopaka, mimo wszystko.
 
Nie mam pojecia jak można było dać wygraną Mullerowi, 21 wiek, profesjonalny sport i taki wałek...Ray Charles lepiej by widział tą walkę.
 


7753_GTA5-5.jpg
 
Znowu niesamowity występ Szpilki.
A tak serio to tylko w boksie mogą byc takie durne zestawienia.
I jeszcze 6 cyfrową sumę w $ mu wypłacą.
 
Patrzcie na formę Reksia :D Waga 109kg
11665_946236818774047_3916291897493500225_n.jpg

Wygląda dobrze, ale to co on tu wyprawia to, aż plecy bolą od patrzenia(mam mały staż na siłowni, ale martwy chociaż o połowę mniej robię to przynajmniej poprawnie)
 
TVP Sport mnie zaskakuje i transmitują kolejną galę z walką wieczoru Broner-Porter( mega fajne zestawienie!). Najpierw walka Wildera w 1 obronie pasa teraz ta gala brawo!
 
Ciekawe, ciekawe. Wacha nawet Kliczko nie skończył, pewnie przegra na 98% ale chętnie zobaczę tę walkę
 
mam nadzieję, że dziś w nocy porter wygra i zamknie gębę tego ignoranta.
jak patrzę na bronera i te całe jego zachowanie, to mam ochotę zostać bardzo niepoprawnym politycznie hejterem.
cieszę się także, że ward w końcu wraca.
 
Wach nie weźmie walki z Joshuą za dużo ma do stracenia a kasę do emerytury trza dorobić, podejrzewam ze będzie walka z Rekowskim na Polskim podwórku.
 
m0nster nie wiadomo. Za walkę z Joshuą zgarnie gruby hajs ale przegra więcej niż pewne a z Rekowskim dostanie dużo mniej a przegrać też może. To jak bym wybrał jednak Joshue:wink:
 
Back
Top