Boks

Jak obstawiacie Fulton vs Inue? Dobrze ten django wyglada, podoba mi sie jak walczy ale nie sledze az tak tej dywizji
 
Jak obstawiacie Fulton vs Inue? Dobrze ten django wyglada, podoba mi sie jak walczy ale nie sledze az tak tej dywizji
Inoue [24(21)-0] to wygra, walka w Japonii, Fulton jednak mocno waciany... [21(8)-0] i do tego nie walczył od 06.22 r, czyli będzie prawie 14 miesięcy, a wygrane przed czasem, ostatnio 19 r tylko że słabymi pięściarzami i takimi co przegrywali dużo przez KO... a dzisiaj są
(#214, #175, #271, #749, #125 BoxRec)
:boss:
 
I sadzisz ze jakis inny bokser gdyby mial taka szanse to oczywiscie szlachetnie by ja odrzucil w imie solidarności z kolegami po fachu, sportowych ambicji i innego gowna?

Naiwnie to brzmi.

358355381_6590494151008245_5306389467646581802_n.jpg
 
a na cholerę mu ten Ukr
On w ogóle nie generuje sprzedaży. W OGÓLE !!
Wielka walka we Wrocławiu, a miasto musi dokapitalizować imprezę bo inaczej byłby chuj wielki i bąbelki
dajcie spokój. I nie ważne że ma 3 paski, kogo to obchodzi. Liczy się medialność widowiska, a mistrz MMA vs mistrz boksu sprzeda się świetnie, jeszcze w ciężkiej...
To będzie bardziej oglądane niż jakieś 6 pasków kategorii półśmiesznych....nie czarujmy się, takie są prawidła rynku.
Fury umie w klincz, umie w brudne zagrywki, jego się dobrze ogląda. Przyciągnie całe masy widzów
 
a na cholerę mu ten Ukr
On w ogóle nie generuje sprzedaży. W OGÓLE !!
Wielka walka we Wrocławiu, a miasto musi dokapitalizować imprezę bo inaczej byłby chuj wielki i bąbelki
dajcie spokój. I nie ważne że ma 3 paski, kogo to obchodzi. Liczy się medialność widowiska, a mistrz MMA vs mistrz boksu sprzeda się świetnie, jeszcze w ciężkiej...
To będzie bardziej oglądane niż jakieś 6 pasków kategorii półśmiesznych....nie czarujmy się, takie są prawidła rynku.
Fury umie w klincz, umie w brudne zagrywki, jego się dobrze ogląda. Przyciągnie całe masy widzów
Kogo to obchodzi? Myślę, że każdego prawdziwego kibica boksu, który chciałby się przekonać kto jest najlepszym zawodnikiem na świecie oraz każdego zawodnika, dla którego pieniądze nie są jedyną ambicją i pomimo, iż czasu są jakie są, to tacy zawodnicy nadal istnieją. Serio wolałbyś zobaczyć walkę Fury vs Ngannou niż Fury vs Usyk? Albo jakby nagle Errol Spence stwierdził, że nie walczy z Crawfordem, bo np. Adesanya przechodzi do boksu i ma propozycje walki z nim. Jak dla mnie mogą sobie oczywiście walczyć, to ich kariera i ich życie, ale proszę nie wrzucać przy okazji wszystkich do jednego worka pisząc z przekonaniem, że na pewno każdy zrobiłby tak samo, bo to po prostu nie prawda. I tak jak wcześniej pisałem, dla mnie Fury może sobie mówić, że jest najlepszy w historii, ale ubijając Frania na pewno tego nie potwierdza. Niech po tej walce podejmie Jake'a Paul'a, a później jego brata skoro liczą się tylko pieniądze i odejdzie na emeryturę po raz setny przekonany o swojej zajebistości.
 
Kogo to obchodzi? Myślę, że każdego prawdziwego kibica boksu, który chciałby się przekonać kto jest najlepszym zawodnikiem na świecie oraz każdego zawodnika, dla którego pieniądze nie są jedyną ambicją i pomimo, iż czasu są jakie są, to tacy zawodnicy nadal istnieją. Serio wolałbyś zobaczyć walkę Fury vs Ngannou niż Fury vs Usyk? Albo jakby nagle Errol Spence stwierdził, że nie walczy z Crawfordem, bo np. Adesanya przechodzi do boksu i ma propozycje walki z nim. Jak dla mnie mogą sobie oczywiście walczyć, to ich kariera i ich życie, ale proszę nie wrzucać przy okazji wszystkich do jednego worka pisząc z przekonaniem, że na pewno każdy zrobiłby tak samo, bo to po prostu nie prawda. I tak jak wcześniej pisałem, dla mnie Fury może sobie mówić, że jest najlepszy w historii, ale ubijając Frania na pewno tego nie potwierdza. Niech po tej walce podejmie Jake'a Paul'a, a później jego brata skoro liczą się tylko pieniądze i odejdzie na emeryturę po raz setny przekonany o swojej zajebistości.
Boks to bardzo polityczna gra, nie mająca czesto nic wspólnego z poziomem sportowym
Już dawno przestałem być kibicem boksu odkąd poznałem go od kuchni.

UKR nie generuje sprzedaży. Nie istnieje. Tak to działa
 
Boks to bardzo polityczna gra, nie mająca czesto nic wspólnego z poziomem sportowym
Już dawno przestałem być kibicem boksu odkąd poznałem go od kuchni.

UKR nie generuje sprzedaży. Nie istnieje. Tak to działa
To już jest twoje osobiste podejście, bo mnie jako kibica interesuje przede wszystkim sport i dlatego go oglądam. Nie kibicuję najbogatszym, ich pieniądze mnie jako kibica w ogóle nie interesują. Tak jest w każdej dyscyplinie, czy to boks, piłka nożna, siatkówka, czy mma. Zdaję sobie sprawę z tego, jakie mechanizmy rządzą tym światem nie tylko sportowym i rozumiem to, ale dla kibica sport oraz jego idea powinny być zawsze na pierwszym miejscu. Jeśli ktoś zatem uważa się za najlepszego to w mojej ocenie dowodzi temu walcząc z najlepszymi, gdzie nie oszukujmy się pieniądze są również przeogromne.
 
Screenshot_2023-07-21-14-28-28-642~2.jpg

Słaby rywal dla The Big Uzbek, wprawdzie olimpijczyk... tylko że z Pekinu '08, czyli 15 lat temu, a na pro bumobij
[20(19)-2] walczący głównie w Ghanie, Nigerii i Argentynie... nie wygrał nawet z żadnym solidnym journeyman'em :confused:.
Zweryfikowany już przez Kossobuckiego -LKO4 (21) a nawet przez journeymana Hernandeza -LKO1!!! (19) :facepalm:. Nie walczący od 1,5 roku, ale wielki, czarny pewnie by Żałowow zrobił ładne KO w swoim debiucie dla Top Rank, ale czekam na dużo lepszych rywali niż ta "Godzilla - The Secret" :boss::confused:
 
To już jest twoje osobiste podejście, bo mnie jako kibica interesuje przede wszystkim sport i dlatego go oglądam. Nie kibicuję najbogatszym, ich pieniądze mnie jako kibica w ogóle nie interesują. Tak jest w każdej dyscyplinie, czy to boks, piłka nożna, siatkówka, czy mma. Zdaję sobie sprawę z tego, jakie mechanizmy rządzą tym światem nie tylko sportowym i rozumiem to, ale dla kibica sport oraz jego idea powinny być zawsze na pierwszym miejscu. Jeśli ktoś zatem uważa się za najlepszego to w mojej ocenie dowodzi temu walcząc z najlepszymi, gdzie nie oszukujmy się pieniądze są również przeogromne.
W ogóle nie powinny nas interesować te pieniądze bo dla nas kibiców ci goście mają wchodzić i prać się po ryjach. A tymczasem coraz częściej fanów interesuje wyplata obu zawodników i to który ile powinien wziąć.
 
Po co komu ta "walka"... chyba tylko dla kasy... ale Manny to już chyba zarobił jej wystarczająco dużo, aby w wieku prawie 45 lat nie musiał wychodzić na ring nawet w pokazówce...
Przegrał sprawę w sądzie z agencją managerską więc teraz trzeba zarobić na miliony :fjedzia:
 
Przegrał sprawę w sądzie z agencją managerską więc teraz trzeba zarobić na miliony :fjedzia:
Ale on tam przegrał chyba ok. 7,1 mln USD, a majątek w 2020 r szacowany miał na 430 mln USD... A w 2016 r wyceniany był przez Forbes nawet na 490 USD...




 
Tak pół żartem pół serio to pisałem, ale nie takie historie ze świata sportu się już słyszało, gdzie ktoś rozwalił całe siano. Nie wiem jak Manny zarządza swoimi pieniędzmi, natomiast tego typu walka jest raczej jedynie nastawiona na :Duke3d:
 
zapowiada sie mocny tydzien

we wtorek od 10:30 gala top rank inoue-fulton, potrzebny vpn na tajlandie


z piatku na sobote gala top rank na tvp sport
1690081193170.png


w sobote na fight klubie brytyjskie bkb 33 z dwoma polakami na karcie
1690081294118.png



w sobote na polsacie sport gala wareena
1690081383832.png


z soboty na niedziele na tvp sport gala showtime
1690081463788.png

 
Wczoraj byłem we Wrocławiu. Miałem świadomość, ze to tam jest najwięcej ukrów ale szczerze to i tak mnie zaskoczyła ich ilość. Chyba jednak pierdole te walke na żywo. Ktoś jest z Wrocławia? Tam bez kotu tak wyglądają teraz weekendy, ze na mieście jest więcej ukrów niż polaków? Może taki weekend trafiłem.
 
Wczoraj byłem we Wrocławiu. Miałem świadomość, ze to tam jest najwięcej ukrów ale szczerze to i tak mnie zaskoczyła ich ilość. Chyba jednak pierdole te walke na żywo. Ktoś jest z Wrocławia? Tam bez kotu tak wyglądają teraz weekendy, ze na mieście jest więcej ukrów niż polaków? Może taki weekend trafiłem.
Zależy gdzie byłeś. Generalnie tego szoszonstwa jest zbyt dużo. Chociaż jak się rzucają to dostają w palnik. Są tez normalne ukry, podobnie jak i normalne ruskie.
 
Wczoraj byłem we Wrocławiu. Miałem świadomość, ze to tam jest najwięcej ukrów ale szczerze to i tak mnie zaskoczyła ich ilość. Chyba jednak pierdole te walke na żywo. Ktoś jest z Wrocławia? Tam bez kotu tak wyglądają teraz weekendy, ze na mieście jest więcej ukrów niż polaków? Może taki weekend trafiłem.
Jest w opor, ta gala to bedzie niezly festyn
 
Back
Top