Boks

Nie sądze żeby porobił Beterbijewa, za duży i silny z dobrą techniką i ciosem walczący w boksie olimpijskim w 91 kg, 2x z Usykiem wygrywający z Hunterem.
Na pewno nie w wadze półciężkiej, a niżej Dmitrij by nie zszedł.
Mi chodziło czysto o skilsy że Beterbiev ma gorsze tylko ma warunki lepsze
W bezpośrednim zestawieniu robi duże kuku rudemu
 
Mi chodziło czysto o skilsy że Beterbiev ma gorsze tylko ma warunki lepsze
W bezpośrednim zestawieniu robi duże kuku rudemu
U Canelo przed walką z Biwołem i pokonaniu past-prime Kowaliowa mówiło się nawet o walce z Usykiem :lol:

Rosjanin to MŚ '09 (-81) i wice MŚ '07 (-81) i 2x ME (06 i 10) (-81) w boksie olimpijskim. A z Usykiem to 2x przegrał tylko (po 13-17 na maszynkach punktowych!) na MŚ' 11 i IO '12 w wadze -91 kg, a w 2007 nawet go pokonał (12-10) w meczu RUS-UKR w Kaliningradzie!, Kowaliowa zresztą też pokonał. Canelo to wcale nie ma dużo lepszych skillsów od Ruska, bo z bardzo dobrymi technikami (Trout, Lara) miał duże problemy, o Floydzie nawet nie mówię bo to inna liga.
 
Podobno araby gotowe zapłacić:

90 milionów Fury'emu (co jest kurwa śmieszne, dużą gwiazdą nie jest, pas ma tylko jeden)

50 milionów Usykowi

Po 30 milionów Aj'owi i Wilderowi
Dodatkowa kasa dla Fury'ego za występ po walce i po to aby w końcu wyszedł do Usyka i nie miał wymówek Gypsy King :lol:
 
U Canelo przed walką z Biwołem i pokonaniu past-prime Kowaliowa mówiło się nawet o walce z Usykiem :lol:

Rosjanin to MŚ '09 (-81) i wice MŚ '07 (-81) i 2x ME (06 i 10) (-81) w boksie olimpijskim. A z Usykiem to 2x przegrał tylko (po 13-17 na maszynkach punktowych!) na MŚ' 11 i IO '12 w wadze -91 kg, a w 2007 nawet go pokonał (12-10) w meczu RUS-UKR w Kaliningradzie!, Kowaliowa zresztą też pokonał. Canelo to wcale nie ma dużo lepszych skillsów od Ruska, bo z bardzo dobrymi technikami (Trout, Lara) miał duże problemy, o Floydzie nawet nie mówię bo to inna liga.
Tylko stylowo artek z takim stylem by skończył jak saunders gdyby nie gabaryty zapewne
 
150 mln USD zarobił za walkę z Floydemw 2015 roku, a ten w wieku 45 lat chce boksować :facepalm:
:pytalsiektos: :Duke3d:
Bo swietoszek na jakiego pozowal by fani sie koniowali ze jest tym dobrym w zestawieniu ze zlym Floydem to tylko maska. Na prawde to gosc ktory oszukiwal na podatkach, bardzo lubil sie z hazardem niekoniecznie z dobrym skutkiem, plus zona duzo wydaje mozna w zartach napisac, no i problemy prawne z niedotrzymaniem umow. Chyba nawet nie pierwsze.
 
Zarobki PacMana z najważniejszych walk:
:pytalsiektos: :Duke3d:
Screenshot_2023-05-07-17-12-33-187~2.jpg

Screenshot_2023-05-07-17-12-42-578~2.jpg
 
Bo swietoszek na jakiego pozowal by fani sie koniowali ze jest tym dobrym w zestawieniu ze zlym Floydem to tylko maska. Na prawde to gosc ktory oszukiwal na podatkach, bardzo lubil sie z hazardem niekoniecznie z dobrym skutkiem, plus zona duzo wydaje mozna w zartach napisac, no i problemy prawne z niedotrzymaniem umow. Chyba nawet nie pierwsze.
Trochę case Jordana
 
150 mln USD zarobił za walkę z Floydemw 2015 roku, a ten w wieku 45 lat chce boksować :facepalm:
:pytalsiektos: :Duke3d:
Ja tam lubię Paca i zdaje mi się że jakis kryzys wieku średniego

Spenca czy T buda by kiedyś na luzie zrobił dzisiaj to by mu rajanek najebał :childcry:
Ale kasy też może brakować
 
Co? :beczka: gosc jest najlepszym obecnie ciezkim. Linearnym mistrzem. Gosciem ktory jak na razie mimo zajebistych skalpow nie wykoleil sie ani razu w przeciwienstwie do AJ'a np.

Nie wspominajac o tym ze gosc mial zunifikowane tamte pasy lecz mu je odebrano z powodu skurwialej polityki i wymuszaniem natychmiastowych obron zaraz po walce z Kliczko. Gdyby tak zagrali z usykiem to i on by tych pasow nie mial, ale z ukrami trzeba jak z jajkiem teraz.


Takze co w tym smiesznego? Gosc jest z tej 4 najlepszy i jest w sumie najwieksza gwiazda obok AJ :jjsmile:
Tak by stracił te pasy niezależnie od polityki federacji, przez depresję i nie walczenie. Z tymi zajebistymi skalpami to bym nie przesadzał bo to tylko Władek (39 lat!) 3x Wilder! (2-0-1) oraz Whyte (past-prime) 3x Chisora (3-0), Cunningham (criuser), Wallin, + byli pretendenci do pasów: Pianeta (ostatnia walka w karierze!) czy K. Johnson i to na tylu z rywali przez 14,5 roku kariery i na 34 walki na pro. Resume jak na takiego zawodnika raczej skromne tylko z 2 wielkimi nazwiskami, 2 dobrymi i 4 solidnymi.
 
Viva mexico :corn:

Walka przednia, rywal rozjechany. Lecz wnioski sa smutne. Pewna era sie powoli konczy. Prawie 60 wygranych walk, zawodnik ktorego kariera jest prowadzona starym meksykańskim stylem w obecnych czasach. Dlugo takiego nie bedzie.
Tylko cieniem na nią się rzuca jednak pomoc sędziów i największe walki głównie w Las Vegas + wpadka dopingowa bez żadnej kary. Rekord byłby zapewne trochę gorszy ale nadal bardzo dobry.
 
Tylko cieniem na nią się rzuca jednak pomoc sędziów i największe walki głównie w Las Vegas + wpadka dopingowa bez żadnej kary. Rekord byłby zapewne trochę gorszy ale nadal bardzo dobry.
Większość najwazniejszych walk toczy sie w las vegas. Nie wiem dlaczego ma byc to minusem. W MGM Grand walczyli i walcza najwieksi.

Przynajmniej podejmowal wyzwania, zmienial kat wagowe. Mogl zrobic jak GGG i obijac bumow cala kariere w jednej wadze majac nadzieje ze ktos go zapamieta gdy jedyne dobre walki to przegrana trylogia z Canelo w najlepszym wypadku 2-1 i wygrana z Jacobsem.
 
Ja tam lubię Paca i zdaje mi się że jakis kryzys wieku średniego

Spenca czy T buda by kiedyś na luzie zrobił dzisiaj to by mu rajanek najebał :childcry:
Ale kasy też może brakować
Spence'a (177 cm+183 zasięg) i Crawford'a (173 cm+188 cm zasięg)
Vs PacMan (166 cm+170 cm zasięg) raczej by nie zrobił bo są sporo więksi gabarytowo, ale walki były by zapewne świetne.
 
Większość najwazniejszych walk toczy sie w las vegas. Nie wiem dlaczego ma byc to minusem. W MGM Grand walczyli i walcza najwieksi.

Przynajmniej podejmowal wyzwania, zmienial kat wagowe. Mogl zrobic jak GGG i obijac bumow cala kariere w jednej wadze majac nadzieje ze ktos go zapamieta gdy jedyne dobre walki to przegrana trylogia z Canelo w najlepszym wypadku 2-1 i wygrana z Jacobsem.
Z Fanel
 
Spence'a (177 cm+183 zasięg) i Crawford'a (173 cm+188 cm zasięg)
Vs PacMan (166 cm+170 cm zasięg) raczej by nie zrobił bo są sporo więksi gabarytowo, ale walki były by zapewne świetne.
Może nie na luzie ale errola by zrobił
Gorzej z Budem i tu mógłby polec
 
:joe:

Druga sprawa ktora mnie martwi to operacja dloni ktora mial a walce po tyk KD zaczal spogladac na dlon kilkakrotnie potem. Moze znowu cos jeblo?
Bez kitu. Dopiero zwróciłem na to uwagę. Tylko jak był poza dystansem to zwracał mocno uwagę na swoją dłoń.
A się tak zastanawiałem czy mu coś z rękawicą się dzieje czy o huj chodzi, ze tyle razy takie dziwny nawyk mu wszedł.
 
Większość najwazniejszych walk toczy sie w las vegas. Nie wiem dlaczego ma byc to minusem. W MGM Grand walczyli i walcza najwieksi.

Przynajmniej podejmowal wyzwania, zmienial kat wagowe. Mogl zrobic jak GGG i obijac bumow cala kariere w jednej wadze majac nadzieje ze ktos go zapamieta gdy jedyne dobre walki to przegrana trylogia z Canelo w najlepszym wypadku 2-1 i wygrana z Jacobsem.
Przegrana trylogia to tylko w oczach sędziów i fanów Canelo, najwięksi walczą w Las Vegas, ale z pomocą sędziów (CJ Ross 114-114 z Floydem :facepalm:) łatwiej podejmować wyzwania.

Walki w Las Vegas:
Canelo (16x) Crawford (9x) Spence (7x)
Jermell (8x) i Jermall Charlo (6x)
Wilder (6x) GGG (3x) Gervonta (4x)
Loma (6x) Haney (5x) Shakur (5x)
Benitez (5x) Biwoł (2x) 'King Ry' (3x)

z byłych gwiazd: ODLH (27x)
Floyd (23x) PacMan (22x)
 
Walki w Las Vegas:
Canelo (16x) Crawford (9x) Spence (7x)
Jermell (8x) i Jermall Charlo (6x)
Wilder (6x) GGG (3x) Gervonta (4x)
Loma (6x) Haney (5x) Shakur (5x)
Benitez (5x) Biwoł (2x) 'King Ry' (3x)

z byłych gwiazd: ODLH (27x)
Floyd (23x) PacMan (22x)
no wlasnie, dlaczego wiec ludzie wymieniają to jako ujme.

Najlepsi sa gagatki ktorzy krzycza ze Floyd walczyl aby w las vegas a ma jedynie jedna walke wiecej w MGM niz Pacman.

Po prostu to mekka boksu, i kazdy kto przyciaga tlumy i jest na szczycie walczy w las vegas. Mozna tak wymieniac jeszcze mnostwo innych zawodnikow z przeszłości ktorzy walczyli bardzo czesto w vegas.
 
no wlasnie, dlaczego wiec ludzie wymieniają to jako ujme.

Najlepsi sa gagatki ktorzy krzycza ze Floyd walczyl aby w las vegas a ma jedynie jedna walke wiecej w MGM niz Pacman.

Po prostu to mekka boksu, i kazdy kto przyciaga tlumy i jest na szczycie walczy w las vegas. Mozna tak wymieniac jeszcze mnostwo innych zawodnikow z przeszłości ktorzy walczyli bardzo czesto w vegas.

Canelo ma tyle samo walk w Vegas co Spence + Crawford razem wzięci i więcej niż Wilder+GG+Gervonta :lol:
ODLH miał tyle walk tam bo gdy już przechodził na pro był gwiazdą (mistrz IO) a Floyd był wielką nadzieją na gwiazdę, obaj też to Amerykanie. Pac Man walczył też w innych krajach: Makau, Japonia, Tajlandia czy Australia, a w USA też nie miał tylu ziomków co Canelo. Sędziowie punktowi też parę razy go mocno przekręcili (z Bradley 1, Horn w AUS) :facepalm:

Walki same w Las Vegas nie są ujmą tylko ci przychylni sędziowie punktowi z Vegas: (sędziujący na pkt Canelo)
Moretti (13x) Weisfeld (6x), Feldman (5x) De Luca (5x) Trowbridge (4x) A.Byrd (3x) czy CJ Ross (2x) :boss:
Para Moretti-Weisfeld sędziowali razem ostatnio: GG 3, Biwoł, Plant, Jacobs, GG 2, a Moretti jeszcze sam GG 1.

Mocno przychylne decyzje sędziów punktowych dla Canelo: (wybrane)

+Moretti :11-1! (w rundach) z Cotto
(155-129 w ciosach dla Alvareza) :facepalm:
9-3! (z Larą) :facepalm:
10-2!! (z Trout) (124-154 ciosy!) :facepalm:
Ostatnie 2 przy wyrównanych walkach
=CJ Ross : 6-6!!! (z Mayweather) :facepalm:
31 lat sędziowania! ostatnia jej walka!, rok wcześniej dała wygraną Bradleya z Pac Man 7-5!! (159-253 ciosy!) i pauzowała za to aż 5 tyg. po tym.
+A. Byrd : 10-2!!! (z GG 1) :facepalm:
(169-218 ciosy!) sędzina od 35 lat!!!, pauza za to 5 tyg. sędziuje do dziś!
-Moretti i Weisfeld: 5-7!! (z Biwołem) :facepalm:
( 84-152 ciosy!) po tym obaj dostali w nagrodę walkę Canelo-GGG 3.
+ Moretti i Weisfeld: 7-5 (z GG 2)
(202-234 ciosy!)

Bilans: Canelo - GG po 3 walkach
[2 W - 1 D - 0 L]
(501-572 w ciosach trafionych)

Najważniejsze pytanie w ilu walkach sędziowie punktowi przekręcili tak walkę Canelo, przez co poniósł porażkę lub nie wygrał jej. :cool:
 
Canelo w swojej karierze mial malo kontrowersyjnych decyzji. Zauważylem, ze ostatnio jest jakaś moda na umniejszanie jego osiągnięciom. Ostatnio mu zarzucają, ze nie cche walczyc z benavidezem.czy charlo (bardzo bym tez chętnie zobaczył) ale ja to poniekąd rozumiem. Zawsze podchodził bardzo ambitnie do swoich walk i nie wybierał łatwych rywali. Przypominam, ze on wjechał do sredniej i super średniej i porozstawiał wszystkich po kątach. Osobiście uważam, że już powoli będzie post z forma ale jednak jest to wg mojej opinii jeden z najlepszych pięściarzy ostatnich 15 lat. Jestem wielkim fanem nie tylko za osiągnięcia ale właśnie za styl w jakim prowadzi walki. Pamiętam jak najebany wracałem z imprezy do kumpla zeby obejrzeć jego walke z Mayweatherem bo liczyłem wtedy na niespodzianke :p.
Ogólnie chodzi mi o to, że nie wiem skąd w ostaynim czasie taka nagonka się zrobiła na cynamona( nie chodzi mi o cohones ale o rozne fora bokserskie na ktorych zauwazylem takintrend) bo jego walki przecież ogląda się wyśmienicie. I niech próbuje jeszcze raz jak chce z tym Bivolem. Walka ciężka ale wcale go nie skreślam.
 
Canelo w swojej karierze mial malo kontrowersyjnych decyzji. Zauważylem, ze ostatnio jest jakaś moda na umniejszanie jego osiągnięciom. Ostatnio mu zarzucają, ze nie cche walczyc z benavidezem.czy charlo (bardzo bym tez chętnie zobaczył) ale ja to poniekąd rozumiem. Zawsze podchodził bardzo ambitnie do swoich walk i nie wybierał łatwych rywali. Przypominam, ze on wjechał do sredniej i super średniej i porozstawiał wszystkich po kątach. Osobiście uważam, że już powoli będzie post z forma ale jednak jest to wg mojej opinii jeden z najlepszych pięściarzy ostatnich 15 lat. Jestem wielkim fanem nie tylko za osiągnięcia ale właśnie za styl w jakim prowadzi walki. Pamiętam jak najebany wracałem z imprezy do kumpla zeby obejrzeć jego walke z Mayweatherem bo liczyłem wtedy na niespodzianke :p.
Ogólnie chodzi mi o to, że nie wiem skąd w ostaynim czasie taka nagonka się zrobiła na cynamona( nie chodzi mi o cohones ale o rozne fora bokserskie na ktorych zauwazylem takintrend) bo jego walki przecież ogląda się wyśmienicie. I niech próbuje jeszcze raz jak chce z tym Bivolem. Walka ciężka ale wcale go nie skreślam.
Wcześniej zwakował (05.16) pas WBC w średniej zdobyty z Cotto i Khan'em :lol:, który przejął bez walki! GG, aby nie walczyć z nim od razu a dopiero (09.17) w pierwszej powinna być porażka, a nie żaden remis! a w 2 max remis, to by nie miał tak szybko tych pasów. W super średniej rywale: przeciętny Fielding, Calum Smith (lepszy chyba w LH), Yildirim :facepalm: z średniej wagi Saunders i dobry Plant, ale najlepsi w tej wadze to byli w czasach turnieju Super Six (z Ward, Froch, Kessler na czele), a teraz to bym go zobaczył z Morrellem czy Benavidezem, dużymi, młodymi i zdolnymi. Dla mnie lepsze nazwiska miał w niższych wagach, walki jego dobrze się ogląda, to bardzo dobry zawodnik ale nie wybitny.

Screenshot_2023-05-08-20-01-37-904~2.jpg
 
Canelo w swojej karierze mial malo kontrowersyjnych decyzji. Zauważylem, ze ostatnio jest jakaś moda na umniejszanie jego osiągnięciom. Ostatnio mu zarzucają, ze nie cche walczyc z benavidezem.czy charlo (bardzo bym tez chętnie zobaczył) ale ja to poniekąd rozumiem. Zawsze podchodził bardzo ambitnie do swoich walk i nie wybierał łatwych rywali. Przypominam, ze on wjechał do sredniej i super średniej i porozstawiał wszystkich po kątach. Osobiście uważam, że już powoli będzie post z forma ale jednak jest to wg mojej opinii jeden z najlepszych pięściarzy ostatnich 15 lat. Jestem wielkim fanem nie tylko za osiągnięcia ale właśnie za styl w jakim prowadzi walki. Pamiętam jak najebany wracałem z imprezy do kumpla zeby obejrzeć jego walke z Mayweatherem bo liczyłem wtedy na niespodzianke :p.
Ogólnie chodzi mi o to, że nie wiem skąd w ostaynim czasie taka nagonka się zrobiła na cynamona( nie chodzi mi o cohones ale o rozne fora bokserskie na ktorych zauwazylem takintrend) bo jego walki przecież ogląda się wyśmienicie. I niech próbuje jeszcze raz jak chce z tym Bivolem. Walka ciężka ale wcale go nie skreślam.
Bo ma dużo fanbojów
Z Mannym i Floydem jest podobnie ale pokończyli kariery wcześniej A Pac prime miał za sobą w dobie Internetu, największe gwiazdy są kochane i nienawidzone i chyba tylko Pele z Jordanem mieli status absolutnego złotego dziecka(Michael pewnie też tylko do połowy lat 90 kiedy zaczęły się problemy z hazardem i śmierć ojca)
Zobacz sobie nawet jakieś konta na insta związane z NBA i zobacz jak jadą tam LeBrona
Gwiazdy tak mają
Jednak unikanie gołowkina(jawne) wał w pierwszej walce, szykowany pod Bawoła wał wkurwia ludzi
No i pajackie wypowiedzi
 
Back
Top