Boks

I co? A nie mówiłem że Fury to posraniec i nie chce tej walki? 2 razy spierdolił przed rewanżem z Kliczko nie chciał walki z Joshuą i teraz przestraszył sie małego Ukraińca który okazał sie skłonny zaakceptować wszystkie jego żądania. Mam nadzieje że pójdzie ostra fala krytyki w stronę obsranego cygana i ten jednak postanowi wyjeść kupe z majtek tak żeby do tej walki doszło.
 
Mam cały czas nadzieję że to jakaś gra ze strony Furego. Jeśli okaże się prawda to :aletoniedomnietak:
Team Usyka powiedział że ma czas do dzisiaj podpisać albo skupiają się na obowiązkowych

A że nadal cisza....

btw kontuzja Inoue to po raz kolejny dłoń
 
Sugarhill w wywiadzie powiedział że przyleciał do WB w odwiedziny a nie żeby trenować Furyego

Kolejny dowód że Fury obsrał zbroję
 
Teraz federacje będą cisnąć Usyka o obrony pasów. Dubois, Hrgović czy kto tam jeszcze jest w kolejce. Ukrainiec przystąpi do jednej z nich, po czym zda sobie sprawę, że lepiej będzie się wypłaszczyć przed Furym, bo bije się za drobne w imię pasów i zasad. W tym czasie Tyson zrobi jakąś gówno walkę, za którą zarobi więcej, niż Usyk za obronę wszystkich pasów po kolei.
Czy to właściwe i wartościowe? Jasne, że nie. Ale od kiedy w boksie liczą się jakieś wartości poza hajsem, renomą i statusem?
 
1679741752086.png
 
Ogląda ktoś galę w Białymstoku na Polsacie Sport Fight? Coś dla prawdziwych koneserów - "przeciwnik młodego prospekta bez wygranej od 2012 roku" - mocna teza na start.

Teraz walka Pań - przeciwniczka Polki pewnie z zawodu jest kelnerką.

Polskie bokserskie bingo max.
 
Ogląda ktoś galę w Białymstoku na Polsacie Sport Fight? Coś dla prawdziwych koneserów - "przeciwnik młodego prospekta bez wygranej od 2012 roku" - mocna teza na start.

Teraz walka Pań - przeciwniczka Polki pewnie z zawodu jest kelnerką.

Polskie bokserskie bingo max.
Mordo tu nie ma masochistów
 
Back
Top