Boks

Widzę, że jest kilku fanów najważniejszej ze sztuk walki. Jebać ememej, tylko boks.
Jak typujecie? Antek do której rundy skończy? Czy może wielka niespodzianka? Na ważeniu Antek wielki jak skurwysyn, najwyższa waga w karierze.
 
Widzę, że jest kilku fanów najważniejszej ze sztuk walki. Jebać ememej, tylko boks.
Jak typujecie? Antek do której rundy skończy? Czy może wielka niespodzianka? Na ważeniu Antek wielki jak skurwysyn, najwyższa waga w karierze.
Mam nadzieje, że wróci stary AJ i zapierdoli jakieś mocarne KO. A że jest większy niż zwykle to raczej konczyc trzeba szybciej, bo może zabraknąć pradu.
 
Też na to liczę, bo tutaj Antoś nie powinien mieć strachu, że zgarnie na pizdę lucky puncha więc bez blokady psychicznej. Zobaczymy czy jeszcze coś z niego zostało z początkowych lat gdy wjeżdżał na pełnej od początku.
 
Jak dobrze mu pójdzie to może Edek go wypuści na Alabamę, chętnie zobaczę, bo Usyk-Fury pewnie się nie doczekamy. AJ-DW to byłaby fajna walka, nie ma za dużo czasu bo kolega od bawełny już ma swoje lata więc trzeba robić jak najszybciej.
 
AJ vs Łajlder to dla mnie coś takiego jak Ferguson v Khabib, prawdopodobnie się nigdy w końcu nie wydarzy, a bardzo bym chciał.
 
A jakbyście dziś postawili w takiej walce? Ja parę lat temu byłbym pewien wygranej Antka ale dziś chyba lekko bym stawiał na Alabamę, bo Antek został mocno zweryfikowany i DW pewnie by mu wsadził jakiegoś luja i po zabawie.
 
Widzę, że jest kilku fanów najważniejszej ze sztuk walki. Jebać ememej, tylko boks.
Jak typujecie? Antek do której rundy skończy? Czy może wielka niespodzianka? Na ważeniu Antek wielki jak skurwysyn, najwyższa waga w karierze.
Boks od poczatku byl numerem uno u mnie.

Typuje ze Antek go moze skonczyc w okolicach 5-6 rundy.


Mam nadzieje ze sie pomyle a walka bedzie zajebista gdzie kilogramy AJa odegraja duza role i sprawia wieksze kryzysy kondycyjne niz zwykle miewal co da franklinowi jakies szanse, ale to tylko zachcianki.
 
A jakbyście dziś postawili w takiej walce? Ja parę lat temu byłbym pewien wygranej Antka ale dziś chyba lekko bym stawiał na Alabamę, bo Antek został mocno zweryfikowany i DW pewnie by mu wsadził jakiegoś luja i po zabawie.
Postawilbym na DW, Joshua panikuje jak przyjmuje mocne bomby. A mysle ze DW mialby spore szanse go trafic czyms. Takie 60:40 dla AJ'a ale postawilbym ta ryzykowna opcje
 
Zawsze mnie to w boksie wkurwia, że między przedostatnią walką a walką wieczoru jest w chuj czasu czekania. Pół godziny, czasem godzina.
 
Postawilbym na DW, Joshua panikuje jak przyjmuje mocne bomby. A mysle ze DW mialby spore szanse go trafic czyms. Takie 60:40 dla AJ'a ale postawilbym ta ryzykowna opcje

Oby zrobili taką walkę, aż żal żeby to nie poszło, podobnie jak Usyk-Fury. Mają takie samograje a lecą w chuja. I tutaj jest zajebista przewaga MMA, że tam się nie kisi pasów, tylko walczą ze sobą najlepsi bez pierdolenia o stracie 0 z rekordu.
 
Oby zrobili taką walkę, aż żal żeby to nie poszło, podobnie jak Usyk-Fury. Mają takie samograje a lecą w chuja. I tutaj jest zajebista przewaga MMA, że tam się nie kisi pasów, tylko walczą ze sobą najlepsi bez pierdolenia o stracie 0 z rekordu.
To prawda, monopol UFC na mma to jednoczesnie zlo dla zawodników ale jednak perfekcyjne rozwiazanie dla kibicow.



@B.I.G Makumba @Solaris jeden bambo juz w ringu a dokladniej Franklin, Joshua juz idzie go walic w cymbal
 
A jakbyście dziś postawili w takiej walce? Ja parę lat temu byłbym pewien wygranej Antka ale dziś chyba lekko bym stawiał na Alabamę, bo Antek został mocno zweryfikowany i DW pewnie by mu wsadził jakiegoś luja i po zabawie.
dzikus wysyła go tam gdzie wysłał szpilmana
koszykarz mimo rozchwiania mentalnego to z tą bombą by zabił antosia
poza tym edek na takie coś nigdy go nie puści
 
Back
Top