Boks

Wiadomo kiedy będą podanę wyniki sprzedaży PPV z tej mega gali? Bo jestem strasznie ciekawy, choć po tej ciszy wnioskuje, że szału nie ma, bo by już się chwalili. Może redakcja ma jakieś info? :D
 
omg!:D komentarz w UFC czy KSW przy tym to muzyka dla uszu, gdybym oglądał tą walkę to od razu bym glos wyłączył
 
Były mistrz świata trzech kategorii wagowych James Toney (74-7-3, 45 KO) mocno oburzył się krytyką jaką dziennikarz stacji ESPN Dan Rafael obdarzył jego planowany na 8 września pojedynek z Tomaszem Adamkiem (46-2, 28 KO). Rafael zarzucał Toneyowi otyłość i twierdził, że Amerykanin nie ma najmniejszych szans w starciu z "Góralem".



- Rafael zarzuca mi otyłość? Niech lepiej sam spojrzy w lustro, on jest za gruby nawet jak na dziennikarza. Lepiej niech on uważa na swoje słowa, bo jak go spotkam to w ruch pójdą ręce. Obiecuję, że odszczekasz to wszystko grubasie. Lepiej weź jakieś lekcje boksu przed kolejnym spotkaniem ze mną - odgraża się Toney.



- Rafael nie ma pojęcia o boksie, on nie wie na co mnie jeszcze stać. Ja przegrałem tylko jedną walkę w historii moich występów w wadze ciężkiej. Rafael niech lepiej przestanie ciągle jeść i podszkoli swoją wiedzę. Adamek mógł wygrać z Chambersem, ale ja jestem na zupełnie innym poziomie. Pokonam go, a potem mam otwartą drogę do walk z siostrami Bitchko - zapowiada Amerykanin.



Oficjalnie potwierdzenie walki Toneya z Adamkiem ze strony promującej Polaka stajni Main Events ma nadejść w ciągu kilku najbliższych dni. http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie/waga-ciezka-boks/19928-toney-do-rafaela-odszczekasz-to-grubasie
 
1. Czy to prawda że następną walkę Vitaly Klitschko stoczy w Moskwie i jego rywalem bedzie Manuel Cherr?



2. Manuel Cher? Kto to w ogóle jest?
 
Tar... Co Ty pierdolisz ;d. Sosnowski nokautuje Szarra w przeciągu 6 rund. Charr przegrał z Zackiem Pagem, a co dopiero z Sosnowskim...
 
Droga redakcjo, czy coś wiadomo w kuluarach o wynikach PPV? Bo narazie jest taka cisza, że obstawiam, że nie sprzedali nawet 50 tys
 
-forum-upload--wp-content-uploads-2010-06-IBF-heavyweight-belt-International-boxing-federation.jpg

Znana z organizowania turniejów federacja IBF zdecydowała się zarządzić kolejna serię pojedynków mającą wyłonić oficjalnego pretendenta do mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Przypomnijmy, iż posiadaczem pasa IBF w "królewskiej" dywizji jest Władimir Kliczko, który w sobotę pokonał przez nokaut w 6 rundzie Tony'ego Thompsona.
Do turnieju są powołani: amatorski mistrz Europy - Kubrat Pulew (numer 3 w rankingu IBF), mistrz świata w dwóch dywizjach - Tomasz Adamek (numer 4), multimedalista amatorski i były pretendent do mistrzostwa starszego z Ukraińskich braci - Odlanier Solis (numer 5) oraz Rosjanin Alexander Ustinow (numer 6).
W pierwszym pojedynku mieliby się ze sobą zmierzyć Pulew z Solisem, druga para to Adamek i Ustinow. Oczywiście nikt zawodników do udziału w turnieju nie zmusi, jednak odmowa będzie prawdopodobnie równać się z wyrzuceniem z rankingu i brakiem możliwości bicia się o pas IBF w wadze ciężkiej w najbliższych latach.
Źródło: boxingscene.com
 
No to byłoby świetne, półfinał z Ustinovem coś fajnego ; ), ale potem ciężko oj ciężko.







Ten Sosna z Dimitrenko i tak napierdolił by Charrowi... Charr to niesamowity boom...
 
Sosnowski jest duzo lepszym pięściarzem od Charra.



Adamkowi nie po drodze do tego turnieju podobnie jak do walki z Furym , którego moim zdanie by obskoczył, a szkoda.
 



Nie udalo nam się porozumieć z Jamesem Toney w przewidzianym przez nas czasie. Do tego doszła, niespodziewana dla nas, informacja, że IBF zdecydowało się zorganizować turniej eliminacyjny z udziałem czterech pięściarzy w tym Tomka Adamka. Postanowiliśmy się przyjrzeć tej możliwości, rezygnując z Toneya jako rywala - powiedziała szefowa Main Events, Kathy Duva. We wspomnianym przez Duvę eliminatorze IBF w pierwszym półfinale Tomasz Adamek (46-2, 28 KO) miałby walczyć z mierzącym 202 cm Aleksandrem Ustinovem (27-0, 21 KO), zaś w drugim Odlanier Solis (18-1, 12 KO) z mistrzem Europy Kubratem Pulewem
(16-0, 8 KO).




Poszli po rozum do głowy?
 
Adamkowi nie pasują walki w Europie. chciałbym zobaczyć go w tym turnieju,ale raczej to sfera "prawie marzeń".
 



Gennady-Golovkin1.jpg
14c5c62a6b84b478ee74e264e057c82a,10,1.jpg




Dan Rafael, dziennikarz stacji ESPN oraz jedna z najlepiej poinformowanych osób w bokserskim świecie wyjawił, że mistrz Europy wagi średniej Grzegorz Proksa (28-1, 21 KO) jest jednym z najpoważniejszych kandydatów, aby zastąpić kontuzjowanego Dimitrija Piroga w walce z mistrzem świata WBA Genadijem Gołowkinem
(23-0, 20 KO). Do starcia pięściarzy miałoby dojść 25 sierpnia na terenie Stanów Zjednoczonych.Proksa w minioną sobotę odzyskał prymat na Starym Kontynencie, nokautując w ósmej rundzie Kerry Hope'a. Gołowkin w maju pokonał Japończyka Makoto Fuchigamiego.




Proksa vs Golovkin o mistrzostwo świata w HBO- póki co sci-fiction bo promotrzy grześka nie są w stanie takiej walki załatwić.



-------------



555778_480412088653312_1415350743_n.jpg
 
dobre info



ps. przecztałem " o mistrzostwo świata HBO" i tak sie zastanwiałem czy to wazniejsze trofeum od pasa polsatu czy jednak nie
 
dzis nietypowo w czwartek o 16 wazenie haye vs chisiora przed sobotnia walka



jakby ktos posiadal linki do wazenia niech zapoda bo tam rozne rzeczy moga sie dziac od na plucia do przywalenia butelka
 
Back
Top