Boks

Głowacki zawalczy o zwakowany pas EBU:

Niestety, ale #nikogo, te mistrzostwa Europy to są pasy trzeciej kategorii i nie mają w zasadzie żadnego znaczenia.
 
Głowacki zawalczy o zwakowany pas EBU:

Kucyk jednej sztuczki, trafila mu sie walka z Huckiem. Nic specjalnego. EBU to dla niego maks i to tez tylko dlatego ze przeciwnik jest malo wymagający
 
Głowacki zawalczy o zwakowany pas EBU:


Główka albo już nie ma motywacji albo cholera wie.

Perypetie osobiste zbiegły się ze spadkiem formy i nie sądzę żeby nawet Wasyl go jeszcze dowiózł do walki o pas.
 
Głowacki zawalczy o zwakowany pas EBU:

niezły zjazd od mistrza świata po EBU
Niestety, ale #nikogo, te mistrzostwa Europy to są pasy trzeciej kategorii i nie mają w zasadzie żadnego znaczenia.
kiedyś to było coś, miałeś przepustkę na pasy ale teraz to prawda ten pasek jest w takiej samej kategorii co goldy, silvery i inne od Sulejmana
 
niezły zjazd od mistrza świata po EBU

kiedyś to było coś, miałeś przepustkę na pasy ale teraz to prawda ten pasek jest w takiej samej kategorii co goldy, silvery i inne od Sulejmana
Teraz pas EBU to tylko ciut lepiej niż pas Polsatu. Ale główna różnica, że tego EBU się po prostu nie trzeba wstydzić.
 
Miało być nr. 3 ciężkiej i TOP10 P4P, ale jestem śnięty już i połowy nie napisałem.
Top 3 ciezkiej to moze i na 3 miejsce sie da go wcisnąć. Ale jakbym nie układał rankingu to nie wiem jak on ma byc w top 10 p4p :korwinwhat:
 
Dla mnie to ciężkich powinni wypierdolić z p4p
Na usyka najleszpy ktoś ruchliwy ale w HW nie ma kogoś o takich nogach
Czemu? Ciężka to tez kategoria. I tak bardzo rzadko ktokolwiek z ciezkiej zajmuje topowe miejsce w tym rankingu. Obijanie zawodnikow jednej kategorii nie powinno nigdy gwarantowac top 1 p4p.
 
Czemu? Ciężka to tez kategoria. I tak bardzo rzadko ktokolwiek z ciezkiej zajmuje topowe miejsce w tym rankingu. Obijanie zawodnikow jednej kategorii nie powinno nigdy gwarantowac top 1 p4p.
tyle że p4p powstało by porównywać do ciężkiej
Od jakiegoś czasu próbuje skompletować ranking p4p all time ale jest tylu świetnych pięściarzy że to chujnia
z ciężką lepiej
 
tyle że p4p powstało by porównywać do ciężkiej
Od jakiegoś czasu próbuje skompletować ranking p4p all time ale jest tylu świetnych pięściarzy że to chujnia
z ciężką lepiej
Co do rankingow to pytanko, wielka trojka Roy, Toney, Hopkins jak oceniasz ich kariery? Kto Twoim zdaniem jest top 1 i dlaczego?
 
To Floyd daje szanse komus a nie jakis wycieruch z youtuba Floydowi :korwinwhat:
irony-may-be-defined-as-what-people-miss-quote-1.jpg
 

O Crawdford wreszcie cos zawalczy moze udownodni ze stawianie go w top 1 p4p jest przez niektórych serio racjonalne. Gosc walczy tak rzadko ze to masakra, kariera ktora mogłaby byc wielka jest co najwyżej dobra niestety.
 
Dobra, co tu taka cisza? Jutro Canelo vs GGG. Jakie predykcje koneserzy, eksperci? Dla mnie GGG to bierze, jak i poprzednie walki, ale przy werdykcie pewnie go przekręca. Puta Canelo :mamed:
 
Dobra, co tu taka cisza? Jutro Canelo vs GGG. Jakie predykcje koneserzy, eksperci? Dla mnie GGG to bierze, jak i poprzednie walki, ale przy werdykcie pewnie go przekręca. Puta Canelo :mamed:

GGG z Murata wyglądał tak słabo ze nie zdziwie się jak tym razem Canelo by go skonczył przed czasem. Jak dla mnie druga walke wygral Canelo uczciwie. Trzecia również wygra, jesli przegrana z Mayweatherem go nie złamała jako piesciarza to i z Biwołem nie powinna.
 
Back
Top