Boks

Tzn jebane WBC wezmie te walke gdzie bedzie wiecej pieniendzy na stole i malo wazne ze AJa nie ma w rankingach :fjedzia:
no weźmie
Ale nie wiem czy gdzieś nie napisali iż drugim eliminatorem jest ruiz-ortiz
Jakby w chuju mam to waleczka AJ-Wilder to bym zobaczył
Tylko najpierw trzeba wiedzieć w jakiej kondycji jest Alabama
 
Hymn UK grają, a Antoni sobie chodzi tam i z powrotem. Nerwy muszą być kurewne...

Nic dziwnego, jak Usyk będzie w formie z ostatniej walki i nie spierdoli sprawy jak Ruiz to po dzisiejszym AJowi zostanie jedna kasowa walka do zrobienia i bajo jajo z wielką kasą.
 
Lepsza walka od AJ'a niż w poprzedniej ale parę rund się wjebał w tę próbę technicznego boksu z Usykiem. Pod koniec jak zaczął nakurwiać szło mu lepiej
 
AJ super zachowanie po walce i na pewno lepiej wypadł niż w poerwszej. Usyk mnie w sumie troche zawiódł ale duża stawka walki plus skutecznie to co miał zmieniać

Bardzo bym chciał zobaczyć Fury-Usyk. Oby się wariaty dogadały.
 
1661045157897.png
 
Jednak AJ fajnie chwali Usyka
AJ super zachowanie po walce i na pewno lepiej wypadł niż w poerwszej. Usyk mnie w sumie troche zawiódł ale duża stawka walki plus skutecznie to co miał zmieniać

Bardzo bym chciał zobaczyć Fury-Usyk. Oby się wariaty dogadały.
Mega chujowo sie zachowal, jak cipa jak zwykle.. to byla chwila Usyka a nie czas jego, rzucania pasami i pierdolenia przez mikrofon - na takie cos ma konferencje prasowa.
Troche zmazal plame wypowiedzia ale w ogole nie powinno do tego dojsc.
Tak uwazam.
 
Back
Top