Boks

Bardzo biednie tu Manny wygląda.



cb423e1256168d0f1623405ad51fc9da-getty-511539684.jpg
 
Przez mecze zapomniałem, że dziś w nocy Bradley zbije FIlipińczyka, dzięki za przypomnienie.
 
Liczę na Pac Mana :) Waaaar. Potem w niedalekiej przyszłości dojedzie damskiego boksera i można kończyć karierę w chwale.
 
Wszystkie ciosy:
Pacquiao - 253 z 751 (34%)
Bradley - 159 z 839 (19%)

Mocne ciosy:
Pacquiao - 190 z 493 (39%)
Bradley - 108 z 390 (28%)

Ciosy proste przednią ręką:
Pacquiao - 63 z 258
Bradley - 51 z 449



Wałek dekady??
 
Teraz zaluje, ze walki nie ogladalem, ale raczej racje macie(nawet ze wzgledu na statystyki), bo wszedzie trabia, ze werdykt beznadziejny.
 
Walka rozpoczęła się z dużym opóźnieniem z powodu "Pac Mana", który najpierw śledził w telewizji finałowe fragmenty spotkania koszykarskiej ligi NBA, a potem poświęcił nadprogramowe kilkanaście minut na rozgrzanie kontuzjowanej podczas przygotowań łydki.


Haha może dlatego się dwaj sędziowie wkurwili ze musieli czekać-co za gwiazda z Pacmana.I dobrze,oliwa sprawiedliwa za walki z marquezem :D
 
Nie oglądałem, ale po staystyce Tara ja się dziwię, kto płaci za megawałki tak absurdalnie wysokie pieniądze.
 
Haha jednak miałem dobre przeczucie, że będzie sensacja.



Szczerze mówiąc wał porównywalny do tego jaki był w walce Pacquiao- Marquez III
 
Nie oglądałem walki ale po wyniku mogę powedzieć .... ale jaja :-)



w sumie nie zawsze można wygrywać.
 
Taka reklame juz sobie robia od dawna przez co wiekszosc ludzi przechodzi na mma :) Ja tam nie wiem dlaczego oni nic nie robia z tymi jakze kompetentymi sedziami.
 
Back
Top