Boks

JUŻ JUTRO JUBANK WCHODZI I ROBI ROZPIERDOL _/ orientuje sie ktos jak ceny biletow? jakie byly jakies takie lepsze w sensie lepsze miejsce bardziej widoczne? albo ktos moze pojechal z forum?
 
Początek zdecydowanie dla Grovesa, widać że ma większe umiejętności techniczne niż Eubank, który nie był amatorem.
 
Bardzo dobra walka w wykonanu obu zawodników, Groves kondycyjnie wyglądał lepiej od Eubanka. Nokaut wisiał w powietrzu tak naprawdę przez cały czas i chętnie obejrzałbym rewanż :)
 
Devon Alexander skandalicznie okradziony z wygranej przeciwko Ortizowi, wygrał z 10 rund a werdykt majority draw, gdzie jeden sędzia dał 115-113 dla Ortiza.
 
Ja się tak zastanawiam kiedy Brandon Rios zostanie niepełnosprawny. Na każdego przeciwnika ta sama taktyka - parcie do przodu i blokowanie ciosów głową
 
no ogladalem walke groves swietna robota;) zaskoczyl mnie, kajam sie hehe a po eubanku spodziewalem sie wiecej, podobaja mi sie te jego kombinacje, ale jak sie zapomina, ze istnieje lewy prosty to tak wychodzi ;)

Obejrzałem HL



Eubank też mnie rozczarował. Co nie zmienia faktu, że ten WBSS jest bardzo ciekawy. Propsuje te formułe
 
Eubank bez trenera to nie ma szans na rywalizację z najlepszymi, nie ma za sobą kariery amatorskiej, w porównaniu do innych rywali jest surowy technicznie i widać to, Saunders i Groves pokazali mu że nie wystarczy strzelać sierpami, które mogą okrążyć ziemię żeby wygrać.
 
Back
Top