Boks

po porazce nie moze walczyc o tytul i jest raczej za malo czasu (13 dni) zeby obil jakiegos kelnera na szkolnej salce przed walka o pas
 
tylko ze oni szukaja kogos z 15 rankingu wbo
edit: ciekawe czy ta kontuzja furego jest prawdziwa czy zwykly pic na wode
nienawidze tych cyganow, najpierw tyson zabral kliczce poltorej roku, a teraz mlodszy odpierdala takie rzeczy, niech spierdalaja z boksu, jak nie umieja sie ogarnac, zwlaszcza, ze tyson ponoc wazy ok 180 kg, ciekawe ile mu zejdzie zeby zrobic forme, jesli wogole kiedykolwiek jeszcze zawalaczy.
 
po porazce nie moze walczyc o tytul i jest raczej za malo czasu (13 dni) zeby obil jakiegos kelnera na szkolnej salce przed walka o pas

Why not ? Skoro na sali Legii robili takie starcia to i w USA by coś znaleźli. Klasa rywala nie miałaby w tym przypadku znaczenia, liczyłoby się to że wrócił do aktywności. KO w 1 rundzie na jakimś paziu z ujemnym rekordem, trochę sosu na ladę i jest top15. Tylko trzeba trenować. No i wcale nie jest powiedziane że obóz Parkera chciałby Szpilkę, myślę że będą chcieli trochę pokisić pas a mogliby uznać że Pin jest dla nich zagrożeniem.
 
Why not ? Skoro na sali Legii robili takie starcia to i w USA by coś znaleźli. Klasa rywala nie miałaby w tym przypadku znaczenia, liczyłoby się to że wrócił do aktywności. KO w 1 rundzie na jakimś paziu z ujemnym rekordem, trochę sosu na ladę i jest top15. Tylko trzeba trenować. No i wcale nie jest powiedziane że obóz Parkera chciałby Szpilkę, myślę że będą chcieli trochę pokisić pas a mogliby uznać że Pin jest dla nich zagrożeniem.
Znasz przypadki ze tak tez sie praktykuje w USA? Chyba raczej o troche bardziej powazny pas takie rzeczy nie przechodza. Szpila czeka na mega dobra walke a Wasyl go w chuja robi juz tyle czasu ze jak nic nie wyjdzie w najblizszym czasie to Szpila wybuchnie... Mlody Fury sie zesral tez tak uwazam...
 
Znasz przypadki ze tak tez sie praktykuje w USA? Chyba raczej o troche bardziej powazny pas takie rzeczy nie przechodza. Szpila czeka na mega dobra walke a Wasyl go w chuja robi juz tyle czasu ze jak nic nie wyjdzie w najblizszym czasie to Szpila wybuchnie... Mlody Fury sie zesral tez tak uwazam...

Nie znam ale jestem prawie pewien że to jest praktykowane na całym świecie, z reguły to federacja informuje danego zawodnika wcześniej że z powodu braku aktywności grozi mu wyrzucenie z rankingu jeśli nie stoczy walki do jakiegoś tam terminu. Tak było m.in. w przypadku Wawrzyka jak bił jakiegoś ogórka na sali Legii, wątpię żeby tylko w Polsce było takie cwaniactwo.
 
Nie znam ale jestem prawie pewien że to jest praktykowane na całym świecie, z reguły to federacja informuje danego zawodnika wcześniej że z powodu braku aktywności grozi mu wyrzucenie z rankingu jeśli nie stoczy walki do jakiegoś tam terminu. Tak było m.in. w przypadku Wawrzyka jak bił jakiegoś ogórka na sali Legii, wątpię żeby tylko w Polsce było takie cwaniactwo.
To byl Rekowski. Nawet 2 razy tak walczyl na salce. Wawrzyk nie pamietam ale moze tez.
 
To byl Rekowski. Nawet 2 razy tak walczyl na salce. Wawrzyk nie pamietam ale moze tez.

Wawrzyk z Patrykiem Kowollem. Na tej samej "gali" walczył też Norbert Dąbrowski i walczył z Bartoszem Szwarczyńskim, tym samym który potem dał się oklepać Rekowskiemu, tak jak wspomniałeś.
 
zdementowali juz to, nie bedzie to ten no name, przeciwnika maja podac w srode, ma byc z pierwszej pietnastki.
ten typek byl 14 ale jak zdementowane to gites a tak ogolnie to ta walka powinna zostac odwolana ze wzgledu na to ze zostalo tylko 11 dni
edit: jak parker chce walczyc to nie o pas ale to tylko moje zdanie lol
 
ten typek byl 14 ale jak zdementowane to gites a tak ogolnie to ta walka powinna zostac odwolana ze wzgledu na to ze zostalo tylko 11 dni
edit: jak parker chce walczyc to nie o pas ale to tylko moje zdanie lol
zajebiscie jakby to byl ortiz, mial walczyc niedawno, wiec w jakiejs formie tam jest, niby kontuzje mial, ale moze lekka ;) ale pewnie marzenie scietej glowy. Tak naprawde patrzac na ranking nie ma za duzego wyboru, sporo bokserow ma juz zarezewowane walki.
 
smieszny ten hughie, pamietam jak zaczynal kariere, w jednym roku stoczyl 12 walk, pozniej kolejne z samymi bumami i jakim kurwa cudem jest oficjalnym pretendentem WBO? az zal komentowac.
 

Ale to trochę jajcarskie, że Głowacki nie podpisał jeszcze kontraktu na walkę, a jest na karcie i promuje gale na konferencji:o o: Przypominam, że wywiad był robiony po konferencji, ale nie wiem ile czasu po.

Sam wywiad spoko.
 
Last edited:
Ale to trochę jajcarskie, że Głowacki nie podpisał jeszcze kontraktu na walkę, a jest na karcie i promuje gale na konferencji:o o: Przypominam, że wywiad był robiony po konferencji, ale nie wiem ile czasu po.

Sam wywiad spoko.
Gadali chwilę przed nagrywaniem Punchera (poniedziałek), a konfa była w czwartek.

A jak któraś walka wypadnie z karty to Borek mówił, że Kownacki wejdzie na zastępstwo.

BTW. Ciekawe co to za super rywal dla Głowackiego miał być, że sztab Krzyśka nie chciał walki...
 
Ale to trochę jajcarskie, że Głowacki nie podpisał jeszcze kontraktu na walkę, a jest na karcie i promuje gale na konferencji:o o: Przypominam, że wywiad był robiony po konferencji, ale nie wiem ile czasu po.

Sam wywiad spoko.

Z Adamkiem też kontrakt jeszcze nie jest podpisany.
Co do Borka to lubię posłuchać co ma do powiedzenia. Facet jest konkretny, nie mydli oczu, nie ściemnia i przede wszystkim mega fajnie się go słucha. Trzymam kciuki żeby mu się udała przygoda z promotorką


Naprawde nie było kogoś innego dla Parkera ?

 
Last edited:
dobre jaja, ten typ to glowny sparingparnter parkera do walki z furym, dobra ustawke zrobili
Żeby było śmieszniej to obok tego Rumuna pod uwagę brany był też Rudenko, który odmówił walki z Adamkiem i Fujimoto, którego zabił Haumono - najbliższy rywal Adamka.

Aby dodatkowo rozkręcić tę karuzelę śmiechu to Charles Martin wrócił na ring z jakimś plackiem i stwierdził, że idzie po pas, a Zimnoch dostał ofertę od Powietkina :DC:
 
haha ta oferta saszki dla zimnocha to dopiero jajca, ciekawe jaki hajs mu rzucili, jesli sie zgodzi to nasterydowany saszka na jakiejs gali w rosji urwie mu leb. szkoda zdrowia
 
nic z tego pewnie nie bedzie bo po co miguelowi taka potyczka z gosciem ktorego nikt nie zna

Jestem pewny że nic nie będzie ale dobrze że próbują, zawsze może będzie szansa nawet wskoczyć na zastępstwo. A jeśli nie to jest po prostu rozgłos dla Sulęckiego a to jest mu najbardziej potrzebne bo jest no namem i nikt z nim nie chce walczyć.
 
Back
Top