Boks

Niezły kolo z tego Rusiewicza. Pojeździ, dostanie łomot i zarobi http://boxrec.com/boxer/147746 Niezły podróżnik, szacun za zwiedzenie tylu krajów:penn:

Ten Okolie ma walczyć też na gali KO-Joshua. Indongo ładnie Burnsa odprawił, poobijał i cenny łup ma na swoim koncie.
 
Panowie, kto według Was jest obecnie P4P polskiego boksu? Podajcie Top 3 jeżeli możecie. Ostatnio tak się na tym zastanawiam a nie siedzę w boksie już tak mocno dlatego pytam Was.
 
Panowie, kto według Was jest obecnie P4P polskiego boksu? Podajcie Top 3 jeżeli możecie. Ostatnio tak się na tym zastanawiam a nie siedzę w boksie już tak mocno dlatego pytam Was.
kiepski wybor ale jak dla mnie andrew fonfara
edit:2 szpilka a 3 sulecki
Jak dla mnie to:
1. Fonfara
2. Głowacki (miał pas MŚ, krótko bo krótko, ale jednak)
3. Szpilka
-----
4. Sulęcki (ze sporymi perspektywami na top3, szczególnie jak Szpilka będzie tak rzadko walczył).

dawac szpilke jeszcze i bedzie git

Borek mówił, że zorganizowanie walki Szpilki to koszt minimum 1mln PLN. Dziwię się trochę pinezce... walczy raz na ruską zimę, a woła nie wiadomo jaki hajs.
 
Jak dla mnie to:
1. Fonfara
2. Głowacki (miał pas MŚ, krótko bo krótko, ale jednak)
3. Szpilka
-----
4. Sulęcki (ze sporymi perspektywami na top3, szczególnie jak Szpilka będzie tak rzadko walczył).


Borek mówił, że zorganizowanie walki Szpilki to koszt minimum 1mln PLN. Dziwię się trochę pinezce... walczy raz na ruską zimę, a woła nie wiadomo jaki hajs.
zapomnialem o glowackim to fakt, a tak wyglada polskie p4p na boxrecu
Bez tytułu.jpg
 

Jakby dali na kartę Sulęckiego (+ jemu i Główce jakiś sensownych rywali) to chyba wydoję te 4 dychy...

BTW. Borek podobno robi tę galę na tych samych zasadach co Wasyl robił Głowacki-Usyk, czyli kasa swoja, a Polsat promuje i "udostępnia" markę PBN.
 
kiepski wybor ale jak dla mnie andrew fonfara
edit:2 szpilka a 3 sulecki

Jak dla mnie to:
1. Fonfara
2. Głowacki (miał pas MŚ, krótko bo krótko, ale jednak)
3. Szpilka
-----
4. Sulęcki (ze sporymi perspektywami na top3, szczególnie jak Szpilka będzie tak rzadko walczył).


Borek mówił, że zorganizowanie walki Szpilki to koszt minimum 1mln PLN. Dziwię się trochę pinezce... walczy raz na ruską zimę, a woła nie wiadomo jaki hajs.
Ok to podobnie uważam. Fonfara Szpilka Główka tylko nie wiedziałem w jakiej kolejności ich ułożyć.
 
jesli to prawda to zwracam mu honor bo troche po nim jechalem lol
Prawda prawda. Mati mowil ze jak wtopi z ta gala to bedzie musial 1 mieszkanie swoje sprzedac. Stawiam ze szalu nie zrobi ale na 0 moze wyjdzie. Moze. Aha jedyna walka ktora moze ludzi zainteresowac to starcie Szpila- Zimnoch. Reszta to badziew...
 
Aha jedyna walka ktora moze ludzi zainteresowac to starcie Szpila- Zimnoch.
Myślę, że rewanż Szpilki z Adamkiem jeszcze by przyciągnął trochę ludzi mimo wszystko. Wkręciło by się, że Adamek ma nowego trenera, że Chycki itd.

Reszta to badziew...
Ale rozumiem, że badziew z perspektywy przeciętnego Kowalskiego? Czy sportowo? :confused:
 
Myślę, że rewanż Szpilki z Adamkiem jeszcze by przyciągnął trochę ludzi mimo wszystko. Wkręciło by się, że Adamek ma nowego trenera, że Chycki itd.


Ale rozumiem, że badziew z perspektywy przeciętnego Kowalskiego? Czy sportowo? :confused:
I to i to...
 
1. Fonfara, daleko za nim 2. Główka i 3. Szpilka a później to już nikogo nie ma. W Maćku Sulęckim jeszcze jakieś nadzieje można pokładać
 
No dla Januszy pewnie badziew, ale jeżeli sportowo to dla ciebie dno, to masz wymagania z kosmosu :)
Sorki ziom ale jak dla mnie to polskie gale moga wogole sie nie odbywac. Jak Ciebie kreca gale PBN(to chuj jeszcze idzie obejrzec ale ostatnie to slabizna) albo inne gale Wasyla, Babilona czy Grabowskiego to sorki masz bardzo niskie wymagania... Kazdy lubi cos innego i masz prawo tym sie jarac. Emocji jest na nich jak na grzybach...
 
Sorki ziom ale jak dla mnie to polskie gale moga wogole sie nie odbywac. Jak Ciebie kreca gale PBN(to chuj jeszcze idzie obejrzec ale ostatnie to slabizna) albo inne gale Wasyla, Babilona czy Grabowskiego to sorki masz bardzo niskie wymagania... Kazdy lubi cos innego i masz prawo tym sie jarac. Emocji jest na nich jak na grzybach...
Tak właściwie... to się z tobą zgadzam prawie we wszystkich punktach ;) Zobaczymy jak będzie wyglądać ostateczna rozpiska najbliższej PBN, ale już teraz widać, że szykuje się naprawdę niezła gala (i to nie tylko na tle tych wsiowych gal).
 
chujnia z grzybnia, jak dla glowackiego nie bedzie fajnego rywala to bedzie porazka
http://boxrec.com/boxer/25891
Właśnie w tym upatruję szansy. Ten rywal Adamka pewnie kokosów nie wezmie za walkę i Borek za zaoszczędzony hajs ściągnie Główce kogoś lepszego niż jakiś węgierski gulasz...

Nie chce mi się oglądać jego walki z Parkerem, ale wzrostowo podobni więc może walka będzie w miarę...
 
Miałem nadzieję że Borek cos ciekawszego zaproponuje. Na razie żadna walka mnie nie interesuje ani trochę.
Główka i Masternak na karcie ale oczywiście nie przeciw sobie.
 
Cenowo, pod względem rozpoznawalności polskich zawodników Mati robi wszystko żeby galę sprzedać i ja mu życzę sukcesu, ale niech sobie da wreszcie spokój z Adamkiem. W dodatku ten rywal Tomka :/ No nie wypada już takich jaj robić, właśnie w tym jest problem tych gal w PL, że sprowadzają noł nejmów głównie. Nasi później mają problemy z nimi i wcale nie dlatego, że są na dobrym poziomie, a po prostu jest kompletna olewka tych gal, bo kasa i tak wpadnie i tak zawalczą w razie problemów rewanż.
 
Back
Top