Boks

@yonigga :tiphatb:rządzisz w tym dziale ziom! Walka Izu zajebista! Po takiej walce oferty na następne walki posypią się dla Izu. Szczena Dominica kurwa z granitu bez kitu! Ale mu Izu sadził bomby ja jebie... Walka Wildera dupy nie urwała. Czas na obowiązkowe obrony a nie dobrowolne bo takto pas będzie długo jeszcze trzymał( wiem nie z jego winy nie doszło do walk z Ruskiem).
 
Jeżeli Szpila nie dostanie konkretnej oferty w Stanach to chyba Szpilka vs Zimnoch bankowo na PBN.

Powiedzcie mi bo nie oglądałem, jak wyglądał Breazeale? Szpila by ogarnął na miękko?
 
Jeżeli Szpila nie dostanie konkretnej oferty w Stanach to chyba Szpilka vs Zimnoch bankowo na PBN.

Powiedzcie mi bo nie oglądałem, jak wyglądał Breazeale? Szpila by ogarnął na miękko?
Zesrał by się na rzadko. Szpila nie ma betonu w łapach tak więc na pewno by go nie położył spać. Szpila na pewno by zawalczył inaczej niż Izu i by się nie podpalał ale Breazeale fizycznie wyglądał najgorzej w tej walce. Chyba się opierdalał za dużo a nie trenował ostro. No i ważył najwięcej. Pewnie już tego błędu nie powtórzy więcej. Szpila mówił wczoraj ze jak wygra w kwietniu( na 90% jednak Kownacki) to w następnej walce będzie właśnie chciał się bić z Dominikiem. I dobrze bo z chęcią zobacze to zestawienie.
 
Człowiek wstał wkuriwony jeszcze bardziej niż szedł spać...

Wielka szansa na walkę z Wilderem mogła uciec Izu a walka była spokojnie do wygrania, szkoda.
 
@dawidbebe cos nie ma tych linkow, mozesz na ipli za 4 zeta sobie zakupic transmisje
ps. moze jakies pozniej beda

Byłem w robocie i na służbowym lapku nie chciałem nic instalować dlatego zależało mi na bezpośrednim linku. Dzięki za wrzucenie walk, otwieram browar i nadrabiam :beer:
 
to nie jest ta dupa co robi wywiady dla mymma?


:goldi:

Ponoć Marquez dostał propozycje stoczenia kolejnej walki z Pacquiao za 70 milionów dolców. Przeleciało mi to gdzieś na TT i nie mogę teraz tego znaleźć dlatego źródła nie podam
 
Brak transmisji z walki Fonfary z Dawsonem jest już przesądzony, czy coś się w tej kwestii zmieniło?
 
Przed walką Gołoty Michalczewski poszedł po piwo. Jak wrócił… było po wszystkim
http://weszlo.com/2017/02/28/walka-goloty-michalczewski-poszedl-piwo-wrocil-bylo-wszystkim/
Niby zwykły Janusz, a jednak powoli człowiek legenda w polskim dziennikarstwie sportowym. Mimo tylu lat, których go słucham, czy czytam zawsze na poziomie. Duża wiedza, wręcz niebywała pamięć, sporo ciekawostek i naprawdę dobry styl komentowania walk z realną oceną sytuacji. Ukłony przed Panem Pinderą:tiphatb:
 
Back
Top