Boks

Mollo niby lepiej przygotowany niż do 1 walki a ciosów się bał zadawać :cool:
to teraz temat Szpilka - Zimnoch nieco bardziej aktualne
 
Mollo chyba stwierdził że wygra z Zimnochem bez przygotowania. Za to Zimny nawet nieźle wyglądał, sylwetka bardziej sportowa niż zwykla.
 
Zamiast wykończyć Mollo to musiał się amerykanin ratować kontuzją. Wypadałoby lepiej to skończyć nawet w 3 rundy, bo był na włosku.

A Mollo jakby wygrał to by miał kontrakt na walki w Polsce zdradził Wasyl. Dodał też, że walka Haye - Zimnoch była już prawie dogadania, ale ten przegrał w pierwszym starciu z Mollo i poszła w siną dal.
 
Jak słucham o walce Zimnoch vs Haye to mi się śmiać chcę. Przecież Zimnoch otarł by się o śmierć w takiej walce.
Dokładnie miałem to samo pisać. Mówią o jakichś pasach, Szpilkach, HAYE'ach :śmiech:, a toż to zwykły Grabowicz boksu. Nawet nie chce mi się tego komentować, gość po kontuzjach nic jeszcze nie zrobił, ale wszystko musi się zgadzać :Duke3d:
 
Dwie godziny do Izu, jak Panowie obstawiać ?

Co do tej gali to czekam na starcie Polaka, wiadomo, ale bardzo ciekawi mnie też Hurd-Harrison, powinna być bardzo dobra walka, zupełnie w cieniu Wildera.
 
Mollo chyba przyaktorzył trochę z tym barkiem. Słaba forma a Zimnoch to dla Szpili będzie mięsem armatnim jak do walki dojdzie. Kownacki byłby dobry dla Zimnocha teraz( a coraz bliżej jest do walki Szpila-Kownacki podobno). @yonigga liczę na Ciebie że jutro wrzucisz walki Izu i Wildera w dobrej jakości:wink:
 
Back
Top