Boks

Pokaż mi w Europie stacje PRYWATNE które puszczą Euro ZA DARMO. PPV jest tylko systemem, który umożliwi obejrzenie mistrzostw za opłatą na większości platform a nie tylko w Cyfrowym Polsacie. Jedyna rzecz która dla mnie jest nienormalna to fakt że osoby płacące za sport w CP mają dodatkowo zapłacić za te kanały, powinni zrobić tak jak z MŚ w siatkówce - dla tych osób kanały są w pakiecie.

@mat01 dobrze Ci odpisał, ja dałbym remis albo 96-94 Wach co nie zmienia faktu że ta walka to jest kompromitacja Mariusza.

To po prostu ppv do euro. Tak jak i abonenci polsatu placa za walke adamka. Mimo ze polsat ma prawa. Nie ma powiedziane ze placa za dostep do kazdego wydarzenia sportowego
 
Wywiad z bokserem Andrzejem Fonfarą i kawałek "Cudowny Dzieciak" Hemp Gru- X-lecie Diil Gang

a tu jakiś old school Oscar z Shaqiem :mamed:

 
@yonigga nie wrzucaj takiej chujowej jakości bo nic nie widać. Jak ktoś znajdzie w dobrej jakości to poproszę o wrzutę tutaj bo wszyscy się jarają że walka była zajebista i to trzeba nadrobić.
 
@yonigga nie wrzucaj takiej chujowej jakości bo nic nie widać. Jak ktoś znajdzie w dobrej jakości to poproszę o wrzutę tutaj bo wszyscy się jarają że walka była zajebista i to trzeba nadrobić.
daj znac jak znajdziesz lepsza :mamed:czyli pare dni trzeba poczekac:werdum:wczoraj na zywca w dobrej jakości była
ps.za godzinke parker-takam
 
O ktorej walczyl Parker z Takamem, bo wczoraj tzn dzisiaj w nocy patrzylem ringpolska i bokserorg to nic nei pisali a teraz wyniki podali to co oni dzisiaj rano walczyli?

@allan77
 
Last edited:
O ktorej walczyl Parker z Takamem, bo wczoraj tzn dzisiaj w nocy patrzylem ringpolska i bokserorg to nic nei pisali a teraz wyniki podali to co oni dzisiaj rano walczyli?

@allan77
o 12:50 byli już w ringu a tak wogole kozak walka była:werdum:zapodalem linka z ranca
o 20 rusza gala w moskiwe a o 21 w londynie
 
Jak to punktowaliście ? Bo jest sporo głosów że Takam tej walki nie przegram, osobiście dawałem 115-113 dla Parkera więc imo dobry werdykt. Ale to był świetny test dla Nowozelandczyka, pokazała mu ta walka że do czołówki póki co daleko.
 
Jak to punktowaliście ? Bo jest sporo głosów że Takam tej walki nie przegram, osobiście dawałem 115-113 dla Parkera więc imo dobry werdykt. Ale to był świetny test dla Nowozelandczyka, pokazała mu ta walka że do czołówki póki co daleko.
jak dla mnie remis parker to taka gorsza wersja povietkina
 
Taka godzinę zajebali ze ja pierdole nie wiem czy któryś z buków mnie nie zmylił bo wydawało mi się ze widziałem 21 :D gdzieś :werdum:
 
Back
Top