Boks

@Kacper czytajac to co piszesz a czytajac opis walki z bokser.org dochodze do wniosku ze ogladales inna walke ;)

"Mariusz rozpoczął dobrze, dyktował warunki, był stroną przeważającą. Wykorzystywał warunki fizyczne, przede wszystkim swój wzrost i zasięg ramion, aby mieć przewagę i skutecznie to realizował. Było kilka prób prawych prostych ze strony Wacha, szukania lewego prostego, ale Brazylijczyk boksował stricte defensywnie, nie próbował się odsłonić i zaatakować, przez co "Wiking" miał przewagę, ale nie potrafił tego skrzętnie wykorzystać. Gubił się w wielu przypadkach. Nie wiadomo jak zakończyłaby się walka, gdyby Nascimento zaatakował i próbował jeszcze bardziej odwrócić losy pojedynku."

Chyba to obejrze. Wach podobno ma byc zestawiony z Izu. Prawda to?
 
Bylem troche pijany dlatego zapytam, powaznie az taki wal? Mi sie wydawalo, ze w rundach pol na pol, a wiadomo, ze decyzja pojdzie dla naszego.
W kazdym razie racja z ta hipokryzja Borkow i srodowiska, zalosne...
 
Mateusz Borek to największy frajer i pizdeczka sportowa :D, zablokował mnie pedał na twitterze mimo, że mamy takie samo nazwisko bo skrytykowałem jego stację za zablokowanie Euro.

Nascimento 96-94 Wach
moim zdaniem
 
@Kacper czytajac to co piszesz a czytajac opis walki z bokser.org dochodze do wniosku ze ogladales inna walke ;)

"Mariusz rozpoczął dobrze, dyktował warunki, był stroną przeważającą. Wykorzystywał warunki fizyczne, przede wszystkim swój wzrost i zasięg ramion, aby mieć przewagę i skutecznie to realizował. Było kilka prób prawych prostych ze strony Wacha, szukania lewego prostego, ale Brazylijczyk boksował stricte defensywnie, nie próbował się odsłonić i zaatakować, przez co "Wiking" miał przewagę, ale nie potrafił tego skrzętnie wykorzystać. Gubił się w wielu przypadkach. Nie wiadomo jak zakończyłaby się walka, gdyby Nascimento zaatakował i próbował jeszcze bardziej odwrócić losy pojedynku."

Chyba to obejrze. Wach podobno ma byc zestawiony z Izu. Prawda to?
Hahaha, też to widziałem, ale po kilku sekundach ten post został przez nich edytowany i zmieniony na zupełnie inny, odwrotny, więc ktoś chyba dał nieźle w palnik od nich
 
Mateusz Borek to największy frajer i pizdeczka sportowa :D, zablokował mnie pedał na twitterze mimo, że mamy takie samo nazwisko bo skrytykowałem jego stację za zablokowanie Euro.

Nascimento 96-94 Wach
moim zdaniem
A jaki wpływ ma dziennikarz Borek na taką decyzję swojego szefostwa ?
 
A jaki wpływ ma dziennikarz Borek na taką decyzję swojego szefostwa ?
Mateusz Borek jest główną postacią sportu w Polsacie. Nie jest to możliwe, aby nie miał ani 1% wpływu na to. Jest flagową postacią swojej stacji
 
Mateusz Borek jest główną postacią sportu w Polsacie. Nie jest to możliwe, aby nie miał ani 1% wpływu na to. Jest flagową postacią swojej stacji
To, że najczęściej właśnie go widzimy na szklanym ekranie wcale nie oznacza, że jest główną postacią sportu w Polsacie ;)
 
Bredzisz.
To, że najczęściej właśnie go widzimy na szklanym ekranie wcale nie oznacza, że jest główną postacią sportu w Polsacie ;)

Nie jest flagową postacią hmm :) a kto nią jest?!

Wystarczy zobaczyć, co jest z Bożydarem Iwanowem, do Francji nawet się nie wybiera.. Co ciekawe kariera Iwanowa wyhamowała, po tym jak Mati Borek dodał tweeta na jego temat
"Może mnie pocałować w dupę"
 
Nie jest flagową postacią hmm :) a kto nią jest?!

Wystarczy zobaczyć, co jest z Bożydarem Iwanowem, do Francji nawet się nie wybiera.. Co ciekawe kariera Iwanowa wyhamowała, po tym jak Mati Borek dodał tweeta na jego temat "Może mnie w tyłek pocałowac'' :)
Rozrozniasz pojecia takie jak dziennikarz, dyrektor, udzialowiec czy prezes?
 
Rozrozniasz pojecia takie jak dziennikarz, dyrektor, udzialowiec czy prezes?
oczywiście, że rozróżniam Mistrzu, ale powiedz teraz o co piejesz ;)?
Jeszcze mi tylko wmów, że Borek w polsacie nie ma nic do gadania :)
 
Pretensje do Solorza czy Kmity, a nie do dziennikarza sportowego. Równie dobrze możemy pocisnąć o to samo Karolinę Szostak, bo pewnie ma duże wpływy u Solorza. W sumie nie tylko wpływy ma duże :DC:

EDIT:
A co zrobić, gdy nie chcemy oglądać EURO w kanałach Polsatu? Pozostają łatwo dostępne programy niemieckiej telewizji publicznej: ARD i ZDF, gdzie można spokojnie napawać się całym turniejem. Sygnał z satelity Hot Bird będzie odkodowany na 99%, pokazują to doświadczenia z lat 2008 i 2012
Ciekawe czy zakodują hmm... /koniec offtopu
 
oczywiście, że rozróżniam Mistrzu, ale powiedz teraz o co piejesz ;)?
Jeszcze mi tylko wmów, że Borek w polsacie nie ma nic do gadania :)
Na pewno nie ma nic do gadania jesli Solorz i Kmita postanowili uruchomic dodatkowe, platne kanaly. Jezeli nie potrafisz tego pojac, ze znany, ale nadal dziennikarz nie ma wplywu na posuniecia prezesa to juz tylko Twoj problem.
 
Na pewno nie ma nic do gadania jesli Solorz i Kmita postanowili uruchomic dodatkowe, platne kanaly. Jezeli nie potrafisz tego pojac, ze znany, ale nadal dziennikarz nie ma wplywu na posuniecia prezesa to juz tylko Twoj problem.
Przeciez gadanie to jego robota.
A jesli pytasz czy ma jakikolwiek wplyw - nie ma.

no naprawdę nie chcę już z wami ludzie gadać :D, jeszcze tylko najchętniej czekam na posty wiwatujące polsat, bo przecież stacja prywatna ;), to prawidłowo że każdy nie dość, że płaci abonament musi im dopłacić.
A jeżeli wy myślicie, że np. taki Borek, czy Szpakowski w tym momencie odpowiednio w Polsacie i TVP nie mają nic do gadania jeżeli chodzi o prawa telewizyjne nabywane lub nie, to powiem wam ;) żyjcie dalej w tej nieświadomości.
 
no naprawdę nie chcę już z wami ludzie gadać :D, jeszcze tylko najchętniej czekam na posty wiwatujące polsat, bo przecież stacja prywatna ;), to prawidłowo że każdy nie dość, że płaci abonament musi im dopłacić.
A jeżeli wy myślicie, że np. taki Borek, czy Szpakowski w tym momencie odpowiednio w Polsacie i TVP nie mają nic do gadania jeżeli chodzi o prawa telewizyjne nabywane lub nie, to powiem wam ;) żyjcie dalej w tej nieświadomości.
Slyszalem ze Kuba Wojewodzki razem z Magda Gessler rozdaja karty w tvnie.
 
no naprawdę nie chcę już z wami ludzie gadać :D, jeszcze tylko najchętniej czekam na posty wiwatujące polsat, bo przecież stacja prywatna ;), to prawidłowo że każdy nie dość, że płaci abonament musi im dopłacić.
A jeżeli wy myślicie, że np. taki Borek, czy Szpakowski w tym momencie odpowiednio w Polsacie i TVP nie mają nic do gadania jeżeli chodzi o prawa telewizyjne nabywane lub nie, to powiem wam ;) żyjcie dalej w tej nieświadomości.
iluminati
Boze czlowieku, Ty jestes niereformowalny. Teraz jeszcze mieszasz w to wszystko prawa telewizyjne...
 
Lol, w temacie o boksie prawa telewizyjne do Euro... Tak jak ktoś wyżej napisał - Polsat to prywatna stacja i może robić co chce i nikt nie może mieć do nich pretensji, obojętnie czy do Borka, czy do Kmity, czy Solorza. Polacy wychodzą z założenia że wszystko powinni mieć za darmo bo im się należy. W innych krajach płacą PPV za prawie wszystkie wydarzenia, są osobne platformy do danych sportów/lig i nikt nie płacze że trzeba zapłacić.
 
no naprawdę nie chcę już z wami ludzie gadać :D, jeszcze tylko najchętniej czekam na posty wiwatujące polsat, bo przecież stacja prywatna ;), to prawidłowo że każdy nie dość, że płaci abonament musi im dopłacić.
Ale abonament płacisz na tvp, a polsat nie ma wpływów z tytułu abonamentu.
 
iluminati
Boze czlowieku, Ty jestes niereformowalny. Teraz jeszcze mieszasz w to wszystko prawa telewizyjne...
otwieram mmarocks - mat01
otwieram byle jaki temat - mat01
boje sie otworzyć niedługo lodówkę bo ty mi wyskoczysz.

skoro masz tyle czasu i napierdalasz po x postów dziennie, to może zapraszam
https://www.facebook.com/cyfrowypolsat/?fref=ts

Zostań adminem, będziesz odpisywał 1128182812 niezadowolonym klientom Polsatu, skoro tak bardzo lubisz tą stację, to raczej nie będziesz miał z tym problemu, tym bardziej że czasu to widzę, że masz od zajebania ;). Zapraszam na wyjście na dwór, fajna pogoda ;) Odetchnij świeżym powietrzem, pomyśl o Matim, albo Kmicie :). Ja tym czasem właśnie wychodzę, Narazie Mistrzu :)
 
Lol, w temacie o boksie prawa telewizyjne do Euro... Tak jak ktoś wyżej napisał - Polsat to prywatna stacja i może robić co chce i nikt nie może mieć do nich pretensji, obojętnie czy do Borka, czy do Kmity, czy Solorza. Polacy wychodzą z założenia że wszystko powinni mieć za darmo bo im się należy. W innych krajach płacą PPV za prawie wszystkie wydarzenia, są osobne platformy do danych sportów/lig i nikt nie płacze że trzeba zapłacić.

Odpiszę jeszcze tylko szybko na to, pokaż mi ile krajów Europejskich puści Mistrzostwa w PPV tak jak Polsat :D
 
otwieram mmarocks - mat01
otwieram byle jaki temat - mat01
boje sie otworzyć niedługo lodówkę bo ty mi wyskoczysz.

skoro masz tyle czasu i napierdalasz po x postów dziennie, to może zapraszam
https://www.facebook.com/cyfrowypolsat/?fref=ts

Zostań adminem, będziesz odpisywał 1128182812 niezadowolonym klientom Polsatu, skoro tak bardzo lubisz tą stację, to raczej nie będziesz miał z tym problemu, tym bardziej że czasu to widzę, że masz od zajebania ;). Zapraszam na wyjście na dwór, fajna pogoda ;) Odetchnij świeżym powietrzem, pomyśl o Matim, albo Kmicie :). Ja tym czasem właśnie wychodzę, Narazie Mistrzu :)
Ciebie chyba czytac ze zrozumieniem nie uczyli. Tak, dziennikarz rzadzi i dzieli w tv, ja lubie bardzo te stacje (wtf, ciekawe gdzie tak napisalem geniuszu), a Ty wcale nie jestes delikatnie uposledzony.

W wolnym czasie sobie robie co zechce, a o moje zycie towarzyskie sie martwic nie musisz. A pogoda jest chujowa (maly tip, jesli u Ciebie jest dobra pogoda, to nie znaczy, ze na calym swiecie tak jest, chyba sie uciekalo z lekcji geografii, nie?).

@allan77 Borek mi odpisal na tt
 
Odpiszę jeszcze tylko szybko na to, pokaż mi ile krajów Europejskich puści Mistrzostwa w PPV tak jak Polsat :D

Pokaż mi w Europie stacje PRYWATNE które puszczą Euro ZA DARMO. PPV jest tylko systemem, który umożliwi obejrzenie mistrzostw za opłatą na większości platform a nie tylko w Cyfrowym Polsacie. Jedyna rzecz która dla mnie jest nienormalna to fakt że osoby płacące za sport w CP mają dodatkowo zapłacić za te kanały, powinni zrobić tak jak z MŚ w siatkówce - dla tych osób kanały są w pakiecie.

@mat01 dobrze Ci odpisał, ja dałbym remis albo 96-94 Wach co nie zmienia faktu że ta walka to jest kompromitacja Mariusza.
 
Napaliłem się na walkę Powietkin-Wilder( i ogólnie na tą całą galę) i chuj bombki strzelił. Jedyny wolny weekend w maju i chciałem zrobić ucztę w sobotni wieczór z boksem a tu taka pizda wyszła. Jeszcze do tego gala w Europie i normalna pora oglądania kurwa!!! Wracając do Wacha to z chęcią bym go obejrzał z Izu! Były plotki kiedyś w Puncherze na temat tej walki.
 
Gdyby Powietkin miał innego promotora to walka nie została by przełożona, tylko anulowana, tym bardziej po tym jak klamali przed następnym testem, że brał to w styczniu, kiedy było legalne. Później okazuje się, że test z 7 i 9 kwietnia nie wykazuje totalnie nic, a z 27... pozytywny. Dla mnie to jest dyskwalifikacja tym bardziej przed walką o tytuł. Ale wiadomo, wladimir putin dont push that button.
 
@Kacper no właśnie walka jest anulowana i Wilder będzie walczył z kimś innym w niedługim czasie. To Riabiński pieprzy głupoty o przesunięciu walki na inny termin. Walka jest skasowana i rusek pewnie zostanie na długo zawieszony. Pewnie tylko obejrzę walkę Lebiediewa. Wogóle wiadomo o której gala startuje na PS?
 
W ogóle wiadomo o której gala startuje na PS?
Aktualnie plan jest taki:
19:30
Boks: Gala w Moskwie - studio Na żywo
19:40
Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC World w Moskwie - waga ciężka: Aleksander Powietkin - Deontay Wilder (wiemy, że nie)
 
Back
Top