bilety na UFC Fight Night 53 w Sztokholmie

Idziecie po gali na melanz? Ja bede w 8 osob, mix norwesko polski, i jeszcze 4 miejscowych polakow. Po gali jedziemy na miasto opic zwyciestwa naszych wiec mozna by sie nastukac razem. Polskie alko i inne smakolyki beda na miejscu :)
 
My z narzeczona piszemy sie na jakis klubik po gali, bedziemy mieli troche czasu do autobusu :) Pewnie wiekszosc bedzie jechala tym samym autbousem do Sztokholmu, wiec mozemy sie wymienic numerami i skontaktowac. My bedziemy troche zwiedzac do czasu gali :)
 
TheChosen1 masz więcej jpgów? :-)







Co do sztokholmu, to ja przez przypadek zobaczyłem, że ich stacje metra są dość "ciekawe"
 
Metro w Sztokholmie to najdluzsza galeria sztuki na swiecie. Mozna kupiv bilet dzienny albo pee paid. Z globe arena jest kilka przystankow na miasto ( gamle stan ) gdzie sa kluby bary i zabytki.
 
Ja to planuje po przyjeździe do miasta kupić SL card za 20 sek i doładować ją na 24h, na komunikację miejską za 115 sek i jeżdzić wszystkimi kolejkami, metrem, pociągiem, busem czy tramwajem na niej, bo pojedyncze bilety w chuj drogie są i się nie opłaca chcąc kila razy zmienić środek transportu.



_______



Co do jpg- nie aktualne, ogarnąłem sobie fb :P
 
@ulik, po 14, wracam ryanairem bo tanisze bilety były jak kupowałem niż na wizza



@TheChosen1 tutaj wszystkie info znajdziesz: http://sl.se/en/fares--tickets/
 
Zoom, z tego co zrozumialem to travelcard 24 jest jednorazowa, nie jest ladowana na karte chipowa za 20 SEK, tylko dla 72h musisz miec juz taka karte. Wyprowadz mnie z bledu...
 
W sumie tak, ogólnie to nie przywiązywałem do tego większej wagi, bo to trzeba kupic na miejscu :D Ale zgodnie z tym:

You can buy single use travelcards for 24 and 72 hours, or load any type of travelcard on an SL Access smart card.


Można kupić poprostu 24h bez tej karty SL. . . to ok.9 zł zostaje w kieszeni :)
 
Bilet na 1 strefe kosztuje 36 sek, licząc, że np. ja potrzebuje bilet na dojad dworzec-hotel-hala-hotel-dworzec, to daje min 4 bilety, co już wychodzi więcej niż 24 godzinny.
 
Pany a macie wszyscy fejsa? Albo zróbmy jakąś konwersacje mailową, żeby się zgadać co i jak :) i jakoś się wymienić kontaktami :)
 
To walnij któryś na fejsie w grupie post z kontaktami i jazda, bo ja to zrobię dopiero jutro bo mi fejsa w telefonie nie odpala ;)
 
Mam pytanie do osob ktore juz byly na ufc. Jak jest w wejscie na hale jezeli wczesniej sie troche wypije? :D



Jezeli na bilecie na tego busa z lotniska do sztokhlomu widnieje inne imie niz moje to bez problemu wejde i pojade?
 
Nie mam pojecia w obu przypadkach:D Co do fejsa to nich ktos zrobi grupe - ja nie sie znam, moj fejs od 2010r sluzy tylko do ogladania UFC ;)
 
Bilety na busa nie są imienne więc nie będzie problemu, jest na nim tylko info n aile jest osób i czy z powrotem, czy tylko w 1 stronę. Z danych osobowych tą sa tylko dane osoby, ktora za nie placila.
 
tylko pozazdrościć mogę wam panowie, mam tylko nadzieje ze w 2015 uda mi się trafić na UFC czy to w Polsce, Szwecji czy niemcowni, albo na UFC Ireland na walkę o pas McGregora :D
 
Orientowal sie ktos w cenach jedzenia/wejsciowek/biletow miejskich ? Bo nie wiem ile kasy wymieniac na korony
 
Bilet 24 godzinny ważny od momentu jego skasowania kosztuje 115 koron i to chyba najrozsądniejsza opcja do poruszania się po mieście. Nie wiem jak ceny żarcia, ale napewno wieksze niż u nas :P



Jak ktoś jest zaciekawiony tutaj taki krótki przewodnik po sztokholmie: http://loter.pl/tanie-przeloty-sztokholm-w-pigulce-pdf#comment-116032
 
Może nie kupujcie tych biletow i po Polsku na gape to jeszcze więcej zaoszczedzicie i pieniędzy i głowkowania :-)
 
Back
Top